TUF 18 - Team Rousey vs. Team Tate

Solaris

UFC
Middleweight
UWAGA SPOILERY!



Temat poświęcony dyskusji o najnowszym sezonie show UFC - The Ultimate Fighter 18. Pierwszy raz w historii w domu TUF'a zamieszkają meżczyźni, jak i kobiety (135 lbs / 61 kg). Trenerkami są Ronda Rousey oraz Miesha Tate.



Premiera w środę, 4 września.







 
Właśnie miałem to wrzucać, coś czuję że zapowiada się kolejny mega nahype'owany murzyn. Swoją drogą dobrze by było gdyby powstał osobny temat od linków, ale zajmę się tym jutro. •

The Ultimate Fighter 18' Cast:

Women • s Bantamweights
Shayna Baszler, 33, Sioux Fall, S.D.
Revelina Berto, 24, Winter Haven, Fla.
Jessamyn Duke, 27, Richmond, Ky.
Tonya Evinger, 32, Lake St. Louis, Mo.
Laura Howarth, 26, Hove, East Essex, England
Tara LaRosa, 35, Albuquerque, N.M.
Valerie Letourneau, 30, La Prairie, CAN
Bethany Marshall, 25, Newport News, Va.
Sarah Moras, 25, Kelowna, Canada
Peggy Morgan, 33, Nashua, N.H.
Gina Mazany, 25, Seattle, Wash.
Roxanne Modafferi, 30, Pittsfield, Mass.
Julianna Pena, 24, Spokane, Wash.
Raquel Pennington, 24, Colorado Springs, Colo.
Jessica Rakoczy, 36, Las Vegas, Nev.
Colleen Schneider, 31, Las Vegas, Nev.

Men • s Bantamweights:

Chris Beal, 28, Somis, Calif.
Cody Bollinger, 22, Rancho Cucamonga, Calif.
Louis Fisette, 23, Winnipeg, Canada
Rafael de Freitas, 29, Albuquerque, N.M.
Davey Grant, 27, Bishop Auckland, England
Tim Gorman, 30, West Des Moines, Iowa
Anthony Gutierrez, 22, Lee • s Summit, Mo.
Emil Hartsner, 23, Luberod, Sweden
Josh Hill, 26, Binbrook, Canada
Chris Holdsworth, 25, Woodland Hills, Calif.
Patrick Holohan, 25, Dublin, Irleand
Sirwan Kakai, 23, Coconut Creek, Fla.
Daniel Martinez, 28, San Diego, Calif.
Matt Munsey, 26, Hollywood, Fla.
Lee Sandmeier, 30, Knoxville, Iowa
Mike Wooten, 24, Liverpool, England
 
Czekam na wrzuty w stylu tego pana :D



images




w wykonaniu tej pani :-)



images
 
Dobra, sezon zaczyna się już jutro. Ciekawe, czym pyza zaskoczy. Pachnie mi bardziej wielkim bratem, czyli kto kogo, gdzie, niż emocjami sportowymi. Murowane maślane oczy u niektórych uczestników do płci przeciwnej po kilku odcinkach.
 
też się trochę obawiam, żeby nie zrobili z tego bigbrother'a albo co gorsza jersey shore no ale jednak mam nadzieję, że trenerki i Dana zadbali o sportową rywalizację na przyzwoitym poziomie
 
Po dzisiejszej gali premiera na Fox Sports 1, także torrenty powinny pojawić się jutro.
 
Nie chcę nic mówić, ale na kilemtr widać typowe babskie zacietrzewienie i mega foch. Brakowało żeby się tam szarpały za włosy :)
 
M.J



Dlatego mówię żeby linki wrzucać do tematu który stworzyłem żeby tutaj mozna było spoilerować do woli



http://cohones.mmarocks.pl/topic/the-ultimate-fighter-linki-torrenty-video?replies=5#post-625600



Te wasze już przeniesione.
 
Krótko o zawodnikach. Często w TUF'ie jest tak, że mocno znani weterani bądź mocno kreowani prospekci szybko odpadają. Z poprzednich sezonów są to np. Tor Troeng czy Sam Alvey. Teraz jedniu z faworytów, czyli Sirwan Kakai czy Tara LaRosa nie poradzili sobie w walkach eliminacyjnych. Popatrzyłem na artykuł w blecherreport dotyczący zawodników przewidywanych do wygrania show, i wśród szóstki wymienionych tam osób ( Tara, Tonya, Shayna, Josh Hill, de Freitas, Martinez) pozostały tylko dwie osoby.

Jako że bylem bardziej zainteresowany męską częścią rywalizacji, warto zwrócić uwagę na Daveya Granta, Chrisa Beala i Codyego Bollingera ( ten przede wszystkim - wszedł na ,,ziemię wroga", czyli do parteru z tak fenomenalnym grapplerem jak de Freitasa, wybronił wiele prób poddań, i w drugiej rundzie skończył walkę ciosami) - jak dla mnie trzech najlepszych póki co prospektów. Jest jeszcze Holdsworth( świetne BJJ) który być może będzie kontynuować streak Team Alpha Male.

Co do kobiecych zawodniczek, to też jest tu kilka mało znanych dziewczyn które pokazały się świetnie - Julianna , Jessica i Peggy. Najciekawsza z tego wszystkiego jest Rakoczy, która przechodząc do MMA z boksu ( MMA record 1-3) pokazała ponad przeciętną obronę poddań i skończyła walkę omoplatą. Coś pięknego.

Ciężko mi cokolwiek myśleć o walce Peny z Baszler. Ogólnie jak chodzi o dziewczyny, to Team Rousey ma lepszy skład moim zdaniem, więc wygrana pozwoli wyeliminować najsilniejsze ogniwo drużyny Mieshy. Jednak jak przegra straci swoją najbardziej doświadczoną fighterkę. Po tym co widziałem w pierwszym odcinku mam wrażenie , że UFC ma zamiar kreować Juliannę jako tą przyciągającą wielu facetów przed teleiwzory, któraś musiała pełnić taką rolę :-)

Ogólnie odcinek na plus, to powinien być dobry sezon.

Zapowiedź walki drugiego odcinka
 
http://fightvideo.mmaktfo.com/2013/09/tuf-18-episode-1.html







Slabe te dupeczki w TUFie :<.







btw. W sumie dobre jakosc tego video i calkiem ladnie dziala. Niestety kompletnie nie znam sie na TUFie i nie wiem czy to jakis stary odcinek czy to aktualne :D.
 
Fajna ta Miescha. Wcześniej tego nie widziałem, ale to faktycznie niezły milfik.







Z zawodników tylko trzech zwróciło moją uwagę.
 
parę fighterów zaprezentowało się z dobrej strony ale trochę za wcześnie żeby kogoś stawiać w roli faworyta, zdarzyło się natomiast tak, że przegrany jednej eliminacyjnej walki był lepszy od gościa który z innej pary eliminacyjnej wszedł do domu, ot taka niesprawiedliwość życiowa
 
Back
Top