TUF 17: Team Jones vs Team Sonnen

Po co UFC , tak przeczulone na punkcie spoilerowania TUF-ów, miałoby robić zdradzający wszystko plakat. Ja osobiście wcześniej natykałem się na inne spoilery dotyczące finału, i żaden z nich nie dotyczył Dylana Andrewsa, który jak przejdzie Luke'a to już będzie dla mnie suprise.



Co do Bubby, to na 100% on ma to załamanie nerwowe, a jego miejsce zajmie pewnie Clint (czyli kolejny nowy pacjent). Szkoda, bo chciałem zobaczyć jak ktoś spuszcza mu porządny łomot.
 
bez przesady, co z tego, ze to kolega JJ? umiejetnosciami oraz charakterem odstaje i to bardzo mocno, w ogole dziwnie mu sie z oczu patrzy. sam rozkminialem juz chyba tutaj ten plakat, zobaczymy jak pojdzie walka Dylan - Luke. :)
 
Bubba ma umiejętności, nie jest kompletnym zerem, ale coś u niego nie tak z psychiką . Jeszcze jak rzeczywiście będzie miał załamanie nerwowe, to będzie zwykły dowód na to, że na castingu do TUF-a trzeba by było wizyty psychologa. Jednego pojebusa już mieliśmy, i zasłynął w internecie pod nazwą ,,Let me bang, bro". O ile McDaniel nie drze ryja i nie wyzywa każdego na pojedynek, a potem w walce nie robi nic jak wyżej wspomniany Julian, tak wystarczy posłuchać co mówi i jak zachowuje sie, by zobaczyć że gość ma lekko nie poukładane w głowie.



tumblr_mii7wdL5EN1rr8wbto1_500.gif
 
Powiem tak Kevin po tej walce,jest dla mnie jedną z największych pizd w historii Tuf.Totalne zero charakteru,już lepiej przegrać przez tko niż pokazać przed milionami ludzi ,że jest sie cipą.Ta sprawa z chorymi nerkami śmierdzi mi na kilometr
 
Czejl się zrobił bysior, żeby się nie okazało, że to on będzie rzucał Bąsem po klatce :D


Co do Kevina to ja tam wierzę, przecież Cormier miał podobne problemy na IO. Jeśli musieli go nieść do szatni to ja nie wierzę, że po prostu mu się odechciało walczyć po zebraniu paru strzałów. "Fight is actually the easiest part".
 
Uriah_Hall.png




Ja nadal nie wierze w fail ufc z tym plakatem.



Ga7mp5R.jpg




Chociaz tak jak ktos to rozpisal na sherdogu, wszystko idealnie sie uklada.
 
a ja ostatnio znalałem profil Hall'a na instagramie i profil siostry Rondy i strasznie często Hall przebywa z Rondą :-) a tu takie smaczki z po TUFie :)



mkmou3C.jpg








6cmIPlM.jpg
 
Luke z Hallem? Nice. Pamiętam wywiad z Barnattem po angielskim UFC, gdy powiedział że nie przepadają za soba.
 
fajne są te krótkie filmiki z TUF'a zamieszczane na YT,nakreślają pełniejszy obraz tego co się tam dzieje.Co do Kevina,już po pierwszej rundzie był spompowany i nie miał siły,jedyne co mu dolegało to brak charakteru
 
Jezu jaka ciota ten Bubba. Tak cwaniczy itp. a tutaj walka życia i sie obsrał, masakra..
 
Po tym odcinku coś czuje że finał będzie jednym wielkim zaskoczeniem. Nie mogę się doczekać półfinałów.
 
Kelvin zajebisty, druga walka w której pokazał się ze świetnej strony, ani trochę bym się nie zdziwił gdyby wygrał całego TUF'a.



Luke po dwóch rundach wygrał tę walkę, ale w gruncie rzeczy fajnie, że poszło do trzeciej, Dylan pokazał moc i charakter, piękne skończenie.







Bubba z każdym odcinkiem okazuje się coraz większą (za przeproszeniem) pizdą, nie pokazał w tym tufie absolutnie NIC, dostał wild card, który mu się nie należał i tam wygrał z najsłabyszym zawodnikiem w domu. Podsumowując dostał szansę walki w ćwierćfinale kompletnie za darmo, a teraz się zesrał i nie wyszedł do walki. Mam nadzieje, że Dana nie wpadnie na pomysł, żeby go władować na jakąś rozpiskę, bo najzwyczajniej w świecie facet nie zasługuje na szansę od UFC.







Wszystko jak narazie układa się zgodnie z plakatem, mam nadzieję, że Jimmy obali tę tezę i poskłada Sammana, bo jemu najbardziej kibicuję.



Clint vs Uriah, może być fajna stójkowa wojna.
 
mnie też! :-)



Ale z drugiej strony nieco wkurwia, że ktoś taki zajmuje miejsce innym, którzy włożyliby w to dużo więcej serca.
 
Dylan to najsympatyczniejszy zawodnik ze wszystkich TUFów. Posiada wszystko żeby wygrać finał.


Clint vs Hall zapowiada sie ciekawie.
 
Mogę już powiedzieć że Kelvin może być przyszłą gwiazdą. Ten gość ma zaledwie 21 lat i 4-5 walk na koncie, będąc ostatnim pickiem Sonnena, w dwóch ostatnich walkach pokazał że jest jednym z najlepszych z całego sezonu. Nie musi wygrywać siedemnastki, ale jeśli będzie się rozwijał w takim tempie , w jakim robi to teraz to jestem pewien że kiedyś zobaczymy go w czołówce.



Puntkowałem 20-19 dla Luke'a i tak jak Dana bałem się że sędziowie dadzą pierwszą rundę Australijczykowi. Na szczęśice sędziowanie było w miarę w porządku, chociaż Andrews w drugiej rundzie też nie pokazał zbyt dużo. Na końcu Luke zaczął pływać i tak to się skończyło. Szkoda, ale Dylan na 99% odpadnie w następnej walce ( tak, wiem , wg mnie miał odpaść już z Zakiem , a co dopiero z Luke'm , ale typ mnie po prostu kompletnie nie przekonuje i dalej tego nie zrobił). Anglik pokazał że jak narazie jest zbyt jednopłaszczyznowy, ma słabe zapasy i nieco przereklamowaną stójkę. Ma potencjał, ale Dylan jest zbyt doświadczony by dać się pokonać samym zasięgiem.



Bubba to prawdziwa pizda. Trafia do domu TUF-a z 15 innymi kolesiami, z których może mierzyć się z każdym, a on odstawia szopkę bo przestraszył się obrotówki Halla. Jak taki ktoś może w ogóle być fighterem? Dla takich ludzi nie powinno być miejsca jeśli na takim etapie jakim jest TUF, zaczynają srać ze strachu przed przeciwnikami.
 
Wyglądalo jakby Bubba nie wyszedł do walki, ale znając życie to tylko taki montaż ludzi z FX.
 
Bubba nie wejdzie do walki, bo inaczej myśłę że nie robili by z niego strachoputa w trailerze, i pokazali jakieś fragmenty walki, jak w przypadku starcia Quinlana z Sammanem.
 
A dlaczego pod koniec pokazali jak Hester zrzuca wagę? Coś się kroi? :) Oby nie, bo chcę zobaczyć obsranego Bubbę :D
 
Nie tym razem. Bubba nie wyjdzie do tego moim zdaniem.



Tak czy inaczej sytuacja win win, zawalczy - dostanie wpier...., nie zawalczy - nikt nie będzie miał już wątpliwości co z niego za zawodnik.
 
Szkoda Angola, mialem nadzieje ze Team Sonnen zanotuje w tym odcinku dwie wygrane. Kalvin okazuje sie, ze nie tylko zapasy, ale jak przystalo na zapasnika lapy tez ma ciezkie.
 
Back
Top