TUF 17: Team Jones vs Team Sonnen

Pamiętam jeszcze jak kilka miesiecy temu.gdy Jones wycofał sie z walki,przez co gala sie nie odbyla.To Sonnen wszedzie po nim jechal,potem okazalo sie ze beda trenerami nowego TUF.Dana mówił na początku jak to obaj zawodnicy sie nie lubia(Bad Blood) i ze mozna spodziewac sie fajerwerków.Po pierwszych zajawkach z programu jakie ukazały sie w necie,Ariel Hawani zdziwiony obrotem sprawy powiedzial do Whita podczas wywiadu ze obaj zachowuja sie jak "the best buddies",Na co Dana odpowiedzial że to tak nie jest ,że nalezy oglądać sezon by zobaczyć jakie psychologiczne gierki prowadzi Chael by wyprowadzic z równowagi i wygrać z Jonesem.



Jak juz wspomniałem ja tych zagrywek za wiele nie widzialem,są to bardziej takie kolezenskie docinki.Sezon ogólnie jest fajny ale sądzilem ze bedzie trochę lepszy
 
Dobrze, że Bones wygrał Bubbę, bardziej przekrojowy zawodnik na pewno od Hestera. Ciężka decyzja...rasa czy kolega z klubu ;) Ja tam nie prorokuje, oglądam na biężaco, po co wyprzedzać sobie emocje...



Może to Halla ktoś obrotówką ściągnął po wieczornej kolacji w domu, bo coś parsknął i stąd karetka w nocy? Whatever, będzie co będzie ;))) Poza tym "finals"...to może to zapowiedź jakiegoś nokautu w półfinale? Tak czy siak czy nokaut Bubby czy Caseya w ogóle nie będzie mnie to szokować, nie wierzę by któryś był w stanie przebić nokaut Halla i mimo, że jasne było, że ma umiejętności by to zrobić to jednak, gdy takie coś wchodzi to "szokuje" ;)
 
Fajnie wymyślony Coaches Challenge. W jednym momencie jak Jones próbował złapać koparką tę piłkę i przekręcił ramię w dół to myślałem, że pierdolnie kogoś ze swojej drużyny :-)


A walka słaba. Zak wygrywał w stójce a w parterze nie robił NIC, nie słuchał swojego trenera (Sonnen się drze, żeby szedł po dwie nogi, a ten dalej szarpie jedną). Mam nadzieję, że Bubba dostanie po dupie.
 
Tyle, że jak poszedł po drugą to stracił i pierwszą, pewnie dlatego nie chciał, co może Chael, nie musi móc Zak :P No, ale z pleców nie istniał, Andrew bardziej wszechstronny, pomogło tu.



Hehe, to byłby most shocking KO in the TUF history jakby Jones łychą posłał kogoś do szpitala ;)))
 
watch
https://www.youtube.com/watch?v=yGGmdm-0izU
 
Coach challenge z koparkami było świetne, mało brakowało i Jones znokałtowałby łyżką swój team :-)
 
Sonnen pewnie zna japoński, skoro się kumpluje z Okamim, co nie zna angielskiego :-) a Tor skojarzył mi się z tym:
https://www.youtube.com/watch?v=0XvQzUQGC_0
 
Fajnie im te trailery wychodzą w tym sezonie. Muzyka na końcu zawsze dodaje pewnego ,,smaczka".
 
Najgorszy wybór walki o dziką kartę jaki mógł być, jak dla mnie patrząc na to jak zaprezentowali się w walkach powinno być Hester vs Cummings.
 
Najgorszy wybór walki o dziką kartę jaki mógł być, jak dla mnie patrząc na to jak zaprezentowali się w walkach powinno być Hester vs Cummings.




Kompletnie jednopłaszczyznowy Hester kontra niewypał sezonu Zak, który oprócz tego że zaliczył nokaut w 7 sekund nic nie pokazał ze słabym Andrewsem? To ja już wolę to tak jak jest.




Jak to jest, że z przegranych, do dzikiej karty mogli wziąć Bubbe, Hestera, Kevina i Zaka?


Troeng , Cella i Smith byli znokautowani. Zawodnicy po nokaucie potrzebują przerwy.
 
Bedzie dobry odcinek za tydzien. Pary cwiercfinalowe, dosc dobrze dobrane. Ufc pewnie znow trolluje, dlatego licze, ze Luke nie przegral (na co moglo wzkazywac promo).



Co do walki. Kevin jest okropnie slaby, w pierwszej rundzie bedac 5minut z gory, zadal 3-4 ciosy? Co to mialo byc? Byc moze serio cos ma z nerkami, wiec jego dyspozycji w drugiej rundzie, czy o zrezygnowaniu z walki nie bede krytykowal.



Co nie zmienia faktu, ze w ufc, nawet w jednej walce, nie chce go ogladac.
 
"The whole house is terrified of this guy," he continues between bites. "F--king terrified. Everybody. I picked this fight, and this guy is lined up with the guy I'm telling you about, and the guy has a nervous breakdown in the house over the weekend. Has a f--king nervous breakdown. Freaks out and has a nervous breakdown. This guy scared the living s--t out of everyone. It's awesome."


Stawiam na bubbe 99% :-)
 
podobna sytuacja była brazylijskim tufie. Duży czarny na początku 3 rundy siadł na dupie i stwierdził, że nie da rady.
 
Jezu ale słaby jest ten Kevin, on w 1 rundzie wogóle jakiś cios zadał? Czy tylko leżał z góry? Masakra...







Miejmy nadzieję, że teraz Uriah pozamiata tego Bubbe.
 
Yeah, w końcu ktoś porządnie skopie dupę Bubbie :-)



Kevinowi podziękujemy. Ćwierćinały ciekawie dobrane - Kelvin, Luke, Uriah, Josh w półfinałach - inaczej tego nie widzę :-)



W następnym odcinku kulanka z Rondą, Kelvin musi być wniebowzięty. Ciekawi mnie tylko, o co chodzi na trailerze gdy Sonnen biegnie do klatki krzycząc : ,,STOP"
 
Oni tak te trailery potrafią zmontować, że się nie zdziwię jak się okaże, że nic takiego się nie stało :)
 
jaaaaaa pierdole, jak Bubbe zrobili, chyba go Dana nie lubi tak jak wiekszosc cohones... :-)
 
Bubba pokazał w pierwszej rundzie jak jest beznadziejny, mam nadzieje, że Uriah mu pokaże gdzie jego miejsce. Super była reakcja bubby na walkę z Hallem, widać, że trochę w szoku i bardzo nie chciał tej walki, skończyło się faworyzowanie przez Jones'a i teraz Bubbe czeka prawdziwy sprawdzian.



Pewnie nie wypada cisnąć Kevina, ale ja tam nie wierzę w jego przypadłość, poprostu nie wierzę, że jakaś kontuzja jest w stanie zatrzymać prawdziwego fightera przed wyjściem do kolejnej rundy. Spompował się i zabrakło mu serca, tyle. Wybór tego wild cardu był bardzo zły, no ale cóż, mam nadzieje, że Bubba dostanie solidny łomot i na tym się zakończy.



Liczyłem, że Josh dostanie Hall'a, ale to nawet lepiej, że padło na Bubbe. Mam nadzieje, że Quinlann sobie z Joshem poradzi, ale nie będzie łatwo.
 
Napompowany leszcz ten Bubba, tylko Jones póki co ratuje mu dupe w tym TUFie, szkoda, że Casey wywalił się z prądu. Ale za to pewnie Hall go zmiażdzy.
 
http://forums.sherdog.com/forums/f56/tuf-17-finale-poster-gives-away-outcome-matches-2423005/







ciekawy post dotyczący plakatu TUF 17 FINALE - jeśli ktoś nie chce znać prawdopodobnych spoilerów niech nie wchodzi w link :)
 
Back
Top