TUF 17: Team Jones vs Team Sonnen

Dwa niezłe nokauty, zasłużone wygrane, choć szkoda wyróżniającego się sylwetką Anglika.



Ja nigdy nie oglądam trailera następnego odcinka, ale zacdiekawiliście mnie. Nie wiem jak Bubba mógłby speniać przed Hallem będąc sparingpartnerem Bonesa na codzień. Wyjaśni się za tydzień :)
 
- nie pokazanie trenującego Bubby, jak to jest w zwyczaju w trailerach, wręcz przeciwnie, leży smutny i ma wyjebane
- rozmowa z Jonesem z łzami w oczach
- brak fragmentów walki
- Hester robiący wagę i Bones mówiący mu ,,be ready"
- teksty o strachu Bubby
- nie wiem co oznacza scena ale na urywku widać jak Bubba wraca z pobierania krwi
- sam Dana który przed sezonem mówił o tym ze jeden zawodnik dostał załamania nerwowego tuż przed walką

Trailery często są robione dla ,,hype'u", ale dla mnie tego tu jest trochę za dużo, by móc przypuszczać że wystąpi. Gdyby podszedł do walki , to wątpie by był pokazywany w zapowiedziach jako załamany i przestraszony.
 
UWAGA SPOJLER!!!!!























































uriahhalljab1.png
A wiec mamy walke :D
 
Calo, to co napisałeś właśnie idealnie wpisuje się w standardowy sposób montowania tych zapowiedzi (i to nie tylko w tym sezonie). Można niemal w ciemno stawiać, że stanie się zupełnie co innego niż sugeruje końcówka. Po prostu skoro były pod ręką fragmenty jak bubba świruje, inni to komentują a Clint zrzuca wagę z nadzieją, że płaczka zastąpi to te fragmenty wykorzystano. Jak mieli ujęcie (nieważne, że z innego odcinka), gdzie widać murzyna w karetce to wrzucili przed walką Halla, żeby dodać trochę zmyłki i niepewności. I dużo osób się nabrało. Jak widać dalej to działa :P
 
Owszem, było parę takich chwytów ( niektórzy mysłeli że Cella znokautował Halla po zapowiedzi i że to Uriah leżał w karetce). Ale zauważ, że nigdzie nie było tego widać wyraźnie, a dla mnie to jednoklatkowe ujęcie z zapowiedzi którą wstawiłeś wydaje się trochę sztuczne. Gdyby nie fakt że Bubba ma nie tak z głową, i że Dana przed sezonem mówił jak to jeden człowieczek dostał załamania nerwowego, miałbym zapewne to samo zdanie co Ty. Ale dobra, nie będziemy tu tego roztrząsać, za tydzień się przekonamy kto ma rację :-)
 
na filmiku 'Vicious' zapauzujcie 0:15, żaden photoshop :P. Mniejsza o to - 'we will se what time will tell' jak to mawia klasyk :P
 
A no ten trailer troszkę zmienia postać rzeczy :-)



Zobaczymy jak to wszystko się skończy, nieźle kręcą w kązdym razie.
 
Wyjdzie na to, że "Babba" będzie miał załamanie ale wybitny coach JJ go tak zmotywuje, że się pozbiera i skończy z kontraktem w UFC.
 
-Ronda ma u mnie propsy za to, co pokazał
-Kelvin zajebisty, piękny brawl.
-Luke niestety nie miał tak dobrego serducha jak myślał Mistrz Chael (a zdaje się, że właśnie za to wybrał Barnatta jako pierwszego) no i nie osłaniał głowy, marnował też trochę te tajskie klincze które łapał. W ogóle to nokaut skojarzył mi się z....

2ykxudy_jpg.gif


-Dylan wydaje się wiecznie smutny i rzeczywiście nie przekonuje na pierwszy rzut oka, ale moim zdaniem jest bardzo dobry i może namieszać.
-Bubba, idź pan w chuj
-Oby Quinlan wygrał. Nawet w zapowiedzi nast. odcinka powiedzieli "Cocky Josh Samman" :-)
 
Tylko żeby się nie okazało, że go przebadali i po walce miał stosunek teścia do epiteścia 21:1 :-) Ale fajny i pozytywny był ten moment, mimo wszystko jakoś tak trochę inaczej byśmy na to patrzyli, gdyby przyszedł, dajmy na to Hendo, którego fanem byłby Kelvin.
 
Dana nie dawal tak, po prostu bal sie, ze nie beda punktowac atakow Luke'a z dolu, to wszystko.



gdyby to bylo na jakiejs gali Dylan by spokojnie wzial decyzje za lay&pray w 1 i ataki z drugiej. underdog mocny, stal sie moim cichym faworytem po swojej 1 walce, fajna osobowosc.



kurwa, odpowiednia motywacja i mozna gory przenosic. :)))



swietny sezon!!!
 
A taka mial Hall nadzieje, ze to nie ujrzy "swiatla dziennego" :-)



Co do walki z bubba, to juz za kilka godzin wszystko bedzie jasne, wiec nie bede po raz kolejny spekulowal.
 
Wydaje mi się, że nie pokazali prawie żadnych HL z walki Bubba vs. Hall, bo to skończyło się w pierwszych sekundach :-)
 
A z jakiej paki na najbliższym UFC w Szwecji jest walka Troeng vs Cella? Taka walka raczej na finał TUF'a się nadaje, a nie w trakcie 1/4?
 
? D&B nie rozumie o co Ci chodzi.Troeg to szwed więc logiczne że jest na najbliższej gali
 
*D&G



Ten aspekt rozumiem ale Nim się program skończy nie powinno być chyba wiadome kto dostał angaż w UFC poza tym taka walka powinna się odbyć podczas gali finałowej jak to zwykle bywa.
 
Samman zajebisty fighter, oby w UFC namieszal, podoba mi sie jego styl, mega stojka. z poczatku charakterem troche zniechecal, ale widac, ze ma ulozone w glowie i wie czego chce.
 
sorry za double, ale o kurwa, teraz dojrzalem walke Uriah. co za zaboooooooooojca!!! :-)



cytujac klasyk: Marys... Carlos byl lekko w szoku. ;)







ahahaha,



- 'Hey, stay black!'



- 'I got no choice...'



:-)
 
D&G wszyscy dostali angaż w UFC. A Cella i Tor byli nokautowani więc można było ich walkę ogłosić wcześniej. Nie rozumiem tylko co ci przeszkadza że to inna gala niż finał.







Najlepszy TUF od lat. Przeczuwam pretendenta w MW, podobnie jak Sonnen. Może nawet dwóch.
 
Przeczuwam pretendenta w MW, podobnie jak Sonnen. Może nawet dwóch.




Sonnen mocno przesadzil. A Samman jesli dostanie sie do finalu moze go ustrzelic. Moj post po jego walce z Cella:




Nad defensywa musi popracowac. Opuszcza rece jak go atakuja. A gdy chce ominac cios, glowa mu prosto do tylu chodzi (weidman go tak zlapal, a przeciez to nie jakas czolowka strikerow). No i troche za malo boksuje. Poza tym, widzieliscie jak go Kevin zlapal w armbara.


Ogolnie fajny odcinek, mialem beke z Bubby :-)



Plus dla Dany, za te zestawienia. Jesli Hall i Samman wygraja, final bedzie duzo ciekawszy.
 
Ten aspekt rozumiem ale Nim się program skończy nie powinno być chyba wiadome kto dostał angaż w UFC poza tym taka walka powinna się odbyć podczas gali finałowej jak to zwykle bywa.


Dana już mówił przed emisją tuf 17 że wszyscy dostaną szanse w UFC,tak dobry ten sezon był.



Hall pięknie pozamiatał Bubbą
 
Podobało mi się, jak łysy się z coach'ami nie zgodził :-) no i KO, co tutaj dodać, fajną Condit miał minę - w sam raz by to opisać
 
Back
Top