TUF 17: Team Jones vs Team Sonnen

Cactus

Moderator
Cohones
ezTwY.png




Jones.jpg




---



Temat o TUF 17: Team Jones vs Team Sonnen. Dyskusja, wideo, linki.



Pierwszy odcinek 22 stycznia.



---



 
juz sie jaram wtorkieeem!!!



ciekawe kogo JBJ sprowadzi na treningi. :)
 
Panowie wiecie może gdzie będzie można oglądnąć pierwszy odcinek na żywo online ?
 
nie lepiej poczekac i w srode rano juz miec dobra wersje z torrentow? watpie w brata, kogos z Jackson's pewnie. ;)
 
OMFG!!! xDDD



Dużo zmian, jestem dopiero na 25 minucie, ale wszystko na lepsze. Obecna forma show, jest naprawdę świetna.







Odcinek trwa 80 minut!!! :D
 
mmatracker:



http://mma-tracker.net/details.php?id=58314







i ogólnie dostępny:



http://thepiratebay.se/torrent/8054204/The_Ultimate_Fighter_S17E01_22nd_Jan_2013_HDTV_x264-Sir_Paul
 
Świetna premiera i super walki. Pierwszy TUF, który będę śledził z odcinka na odcinek.
 
Pierwszy odcinek bardzo wciagajacy, fajnie zrealizowane, czekam na nastepne no i na to KO ktorym Dana tak sie podjaral
 
To chyba ktoś z Teamu Sonnena dostał to ko, na ostatnim fragmencie widać jak przy karetce stoi ktoś w siwej koszulce od Chaela...



Ogólnie też bardzo mi się spodobał premierowy odcinek i już czekam na kolejne :)
 
Mam nadzieje, ze te wysokie kwoty za skonczenia od Dany przeloza sie na efektownosc walk :-)



Moj pierwszy sezon tufa, wiec narazie mi sie chyba wszystko podoba.
 
te kwoty sa zawsze i jakos nie przekladalo sie to w ostatnich sezonach na ilosc KO/sub. nelson vs carwin to chyba najgorszy sezon jaki widzialem+trenerka Nelsona, szkoda bylo czasu. po pierwszym odcinku sezonu JBJ vs Sonnen jaram sie i czekam na wiecej. :)
 
Najlepiej zmontowany pierwszy odcinek TUF'a jaki widziałem. Moźna się było tego spodziewać, skoro ma to być koło ratunkowe dla tego programu.
 
przeoczyłem coś czy nikt do szpitala nie trafił jak zapewniał Dana? :-)



Sonnen moim zdaniem lepiej dobrał swój team niż Jones - ma Barnatta, Halla, Cummingsa i Troenga - czyli 4 z 5 gości którzy najbardziej pokazali klasę w mojej opinii . Walka dobrana w takim stylu jak robił to Rampage w TUF-ie 10 - szybko, bez większego przemyślenia, bo naprawdę wątpie by Smith dał radę ustzrzelić utalentowanego Anglika.
 
Sonnen ma w teamie Caseya, ktory przegral w Strikeforce z Lindlandem. Taka ciekawostka :)







Dobry odcinek, czekam na kolejne, oczywiscie trzymajac kciuki za ekipe Gangstera.
 
Bardzo fajnie zmontowane, zrealizowane, i Chael zawsze na propsie. Jeśli ten TUF nie uratuje oglądalności, to już chyba nic tego nie zrobi.
 
Dobre walki . Barnet jaki piękniś :-). Ktos z forum z nim trenuje ponoć i pewnie zna wynik tego TUF-a.



Trenerzy narazie neutralanie. Nie sądzę ,że będą jakiekolwiek spiny między nimi w programie.



Fajnie ,że rodziny dopuścili na walki eliminacyjne (nie wiem,czy było takl wcześniej, bo nie oglądałem ostatnich sezonów)
 
Back
Top