TUF 17: Team Jones vs Team Sonnen

1) Jones mial prawo wyboru pierwszej walki, bo Chael wybieral zawodnika. po pierwszej walce kontrole przejmuje wygrana druzyna.



2) tak, co odcinek bedzie pokazywana jedna walka, czasem sa dwie.



3) nic sie nie dzieje, co runde sa robione pary przez Dane (z pomoca trenerow), niezaleznie od tego ilu bedzie od Czejla ilu od Jon'a i tak turniej pojdzie dalej.



tez nie ogarniam, hype taki, ze wielu zaczelo teraz ogladac, osobiscie ogladalem wszystkie edycje i goraco polecam. ;)



wszystkie sa na piratebay'u, po prostu niektore beda dlugo sie sciagac, brak seedow.
 
sorry za ot. ale ma ktoś może dobry torrent do 7ki? Chcialem obejrzeć wszystkie sezony drugi raz ale trackery z 7ki były mega słabe i nie mogłem zassać.
 
odcinek kozacki z niecierpliwośćią czekam na następny... i ten Jamajczyk super koles fajnie wyglądał w swojej walce.
 
Jeśli ktoś jeszcze nie widział 1 odc. to szczerze polecam, nowa dużo lepsza jakość montażu i sam pomysł na TUFa też troche się zmienił + genialny Sonnen :)
 
tuf7.jpg




http://mma-tracker.net/details.php?id=36207
 
Jak to jest, że w pierwszym odcinku zawodnicy od razu są przydzieleni do Jonesa, lub Sonnena? Od czego to zależy?
 
Wybierali orzeł/reszka, wypadło na Sonnena i mógł wybrać albo jako pierwszy wybiera fightera albo JJ wybiera sobie pierwszy fightera, a on potem wybiera zawodników do pojedynku wedle swojego uznania w skrócie "fight or fighter".



Ja oglądałem tylko TUF 15 Faber vs Cruz który idealnie Mnie usypiał...jeden odcinek oglądałem na 3 raty.



Ten odcinek dobry tylko nie wiele rozumiem z gadek przy stole ale i tak spoko.



Moi faworyci są głównie czarnoskórzy...Hall, Smith, Hester.
 
Mi się wydaje, że wszyscy czarnoskórzy zawodnicy chcieli iść do Jonesa, ale to by było niepoprawne politycznie i Dana im nakazał brać po równo :)



Moim zdaniem każdy TUF który widziałem był fajny, nawet jak walki były nudne. Wtedy wkracza Dana i opieprza.



TUF Cruz vs Faber był niezły - po pierwszych walkach zawsze jest jakiś zawodnik, który się wyróżnia i tam był to Justin Lawrance. Potem fajnie się ogląda jak taki faworyt przegrywa.



Podobnie jak Diego Brandao w TUF Bisping vs Miller. Normalnie było widać że się go boją. Tyle, że temu się udało.
 
Sherdog? Nie znam...



Dla Mnie formuła o tyle dziwna, że za dużo jest fighterów pod 30stke, powinni być tylko młodzi którzy mogą się jezcze nieziemsko rozwinąć...bo wychodzi na to, że mógłby tam wystąpić bez przeszkód każdy Polak z KSW, za równo Mamed jak i Anzor.



Taki Tor Troeng ma 30l. i 19 walk zawodowych...nonsens brać go do TUF'a ale wychodzi na to, że ten program to nie jest kopalnia młodych talentów.
 
Sprawdziłem sobie i Uriah Hall ma rekord 7-2, a te dwie porażki poniósł z... Costą Philippou i Weidmanem :)
 
Dopiero oglądam pierwszy odcinek i czy ja dobrze widzę, że ten cały Bubba McDaniel przy wzroście 6'3 ma 62" zasięgu?
 
Dla Mnie formuła o tyle dziwna, że za dużo jest fighterów pod 30stke, powinni być tylko młodzi którzy mogą się jezcze nieziemsko rozwinąć...bo wychodzi na to, że mógłby tam wystąpić bez przeszkód każdy Polak z KSW, za równo Mamed jak i Anzor.



Taki Tor Troeng ma 30l. i 19 walk zawodowych...nonsens brać go do TUF'a ale wychodzi na to, że ten program to nie jest kopalnia młodych talentów.


Taki Cristiano Marcello miał bodajże 34-lata.



Mogliby kiedyś zrobić starzy ws młodzi.
 
Sprawdziłem sobie i Uriah Hall ma rekord 7-2, a te dwie porażki poniósł z... Costą Philippou i Weidmanem :)






No dla mnie to jest jeden z głównych faworytów.



Do tego jeszcze bliżej przyjżałem się temu Jimmy'emu Quinlan'owi i to jest utytułowany grappler z backgroundem zapaśniczym. Wygrał m.in. Pan Amsy Gi i No Gi w brązach, mistrz świata no gi w purpurach, jako purpura też poddał Bruno Bastosa na grapplers quest. Ciekawe co pokaże w TUFie.
 
Ciekawe, który z zawodników odsyła swoich przeciwników prosto do szpitala? Stawiam na tego Luke'a Barnatta z teamu Sonnena. Warunki ma zajebiste tylko ciekawe czy idą w parze z umiejętnościami.
 
Jeśli ktoś chciałby oglądać na żywo dziś o 2 to posiadam link do streamu ESPN UK :)
 
http://www.time4tv.com/2011/09/espn.html - jeśli chodzi o jakoś to jest spoko ;)
 
W dzisiejszym odcinku będzie tylko jedna walka, ta którą Bones ustalił w poprzednim, czy coś więcej?
 
Back
Top