TUF 17: Team Jones vs Team Sonnen

Fajny całkiem odcinek. Rozpierdalał mnie Mir - moment jak trenerzy gadają w kółeczku na macie, oni coś gadają a Frank się gapi bez celu jakby się zastanawiał co tam robi, pewnie sobie zjarał :-)A potem uczestnicy mu się cośtam skarżą a on siedzi rozpierdolony w fotelu i gapi się w przestrzeń a na koniec jakieś tam rzucone "noo tak, zrozumiałem" :-)
 
strasznie meczy bule ten Bubba. znalazlem jego zdjecie :D



wallace_gromit_qjpreviewth.jpg




 
Matchmaking Jonesa - tragedia, nie wiem czego oczekiwał po Gilbercie, który nie dość że ma słabiutką psychikę to wzrostem i zasięgiem totalnie odstawał i takie kolano było kwestią czasu. W porównaniu do TUF 16 bardzo podoba mi się ten sezon i po zapowiedzi 3 odcinka odliczam czas do wtorku : ). Jeśli Dana aż tak podjarał się tym nokautem, to musi być coś naprawdę mocnego. Jeśli sprawdzą się te dochodzenia z karetką i to Uriah będzie tym znokautowanym, to będzie pierwsza duża niespodzianka : )
 
Ktoś pisał że Hendo jest w teamie Sonnena. Za cholerę nie widziałem w 2 odcinkach tam Dana i jego wybitych jedynek :D
 
Dużo gadania , mało walczenia. Tak wygląda właśnie tuf? ;s . Dlaczego Gilbert nie odpadł? Przecież przegral walkę a i tak widać go było w trailerze kolejnego odcinka
 
@Satuk Bo UFC bedzie go karmić przez 6 tygodni. Przecież zawsze tak było że zawodnicy przegrani zostawali w domu. Tyle że nie walczyli.
 
@Satuk
1) Przynajmniej od kilku edycji zawodnicy po porażce zostają i nadal trenują z pozostałymi, choćby na wypadek czyjejś kontuzji
2) W tym sezonie znowu będzie wildcard, czyli dwóch spośród przegranych zawalczy między sobą o ostatnie miejsce w ćwierćfinale. Gilbert raczej nie ma szans, ale to kolejny powód, by przegrani nadal byli w domu.

@Wujek Górnik
Nie zawsze, w kilku pierwszych edycjach (oglądałem 3, nie wiem jak dalej) zawodnicy opuszczali dom po przegranej. Potem było kombinowanie, bo jak jedna drużyna wygrywała częściej to musiała "oddać" jednego ze swoich żeby było po równo. Taki np. Leben przegrał z Kosem, po paru dniach wrócił za kogoś kontuzjowanego i w półfinale przegrał jeszcze raz, z Florianem :)
 
@Up Pewnie szuka wkładki bo zgubił ją a tak bez zębow to niebardzo medialnie wygląda.
 
Czy faktycznie TUF musi być taką operą mydlaną? Kurna, wojownicy płaczący do ręcznika! Słabo się to wszystko ogląda.
 
Przypomniała mi się scena z któregoś z TUF jak koleś który wpierdalał ciastka i nie robił wagi płakał że jest gruby.
 
@TLE Ale to było zajebiście śmieszne. Jak jak taki typowy grubas żarł ciasta chyba wywrotkę a potem nie umiał zrobic wagi i płakał.
 
Kolano wisiało w powietrzu:)



Ogólnie widać że Luke ma potencjał i nie jest słaby w żadnym aspekcie walki może się rozwinąć na czołowego zawodnik UFC.
 
Pewnie było wałkowane milion razy, ale nie pamiętam. Walki z TUFa są im wliczane do rekordu ?
 
Nie są wliczane do oficjalnego rekordu ale UFC podaje je u siebie na stronie w rekordach zawodników
 
Nie, te walki nie są wliczane do rekordu. Gdzieś czytałem, że aby były to wyniki trzeba od razu zgłaszać do komisji stanowej, a w przypadku TUFa ujawnianie wyników przed emisją raczej nie wchodzi w grę. No i większość walk (poza półfinałami chyba) jest 2 rundy plus dogrywka, to też chyba ma wpływ.
 
Na KSW też mieliśmy przez długi czas dwie rundy i dogrywkę, a te walki jak najbardziej liczyły się do rekordu. Chociaż nie wiem jakie tam mają zasady w swoich komisjach.
 
To mój pierwszy sezon TUFa. Mógłby ktoś przybliżyć jego zasady? Jakie konsekwencje dla teamu Jones'a miała pierwsza porażka?
 
Tracą prawo wyboru walki i teraz do Sonnena należała decyzja kto zmierzy się w kolejnym odcinku, można dzieki temu ustalić mniej więcej kto z kim ma największe stylistycznie szanse i zwiększać swoje szanse w programie
 
Hightower, myślałem, że to oczywiste, że chodzi mi o amerykańskie komisje, nie wiem czy jest u nich regulowany ile czasu i rund musi trwać walka zawodowa.
 
Odnosiłem się do pierwszego zdania, o KSW. Mogłem zacytować, byłoby bardziej klarownie.

Tutaj http://www.state.nj.us/lps/sacb/docs/martial.html można znaleźć fragment:
"13:46-24A.11 Round length
(a) Each non-championship mixed martial arts contest shall be three rounds, of five minutes duration, with a one minute rest period between each round.
(b) Each championship mixed martial arts contest shall be five rounds, of five minutes duration, with a one minute rest period between each round."

Czyli chyba muszą być 3-rundowe.
 
Back
Top