TUF 17: Team Jones vs Team Sonnen

Team Jones:
Jon Jones, Head Coach
Stonehorse Goeman, Muay Thai Coach
Frank Mir, Jiu Jitsu Coach
Bubba Jenkins, Wrestling Coach
John Woods, Coach

Team Sonnen:
Chael Sonnen, Head Coach
Dan Henderson, Assistant Coach
Vinny Magalhaes, Jiu Jitsu Coach
Clayton Hires, Boxing Coach
Scott McQuary
Jamie Huey
Mike Dolce
 
kurwa, bylem pewien, ze widzialem tam Franka! :o



JBJ z Mirem? przeciez nie trenuja razem.
 
Zapowiada się na coś zupełnie innego, dla mnie zmiany na plus. Trochę bardziej jak dokument niż reality show.


Składy obu sędziów zapowiadają się mega. Mike Dolce, Mir, Magalhaes, Hendo...


Clint Hester zapowiada się jakby był Czarnym Diazem.
 
tylko, ze ma mega wybuchowe zapasy i sile w lapach. szkoda tylko, ze ten Uriah u Sonnena. ;)
 
Bardzo mi się podobał pierwszy odcinek i jest szansa, że będę śledził na bieżąco.



Największe wrażenie zrobił na mnie Uriah Hall, poza tym Jimmy Quinlan może narobić trochę szumu i Josh Samman, gdyby nie te nieszczęsne uderzenia dwoma łapami.



Cieszę się, że Hall i Quinlan wylądowali u Sonnena.
 
Obejrzalem pół godziny i już mi sie nie chce. Moze jutro dopatrze.



Nawet jest niedoszły rywale Mameda -Bubba McDanniel ;]
 
Premiera sezonu świetnie. Chociaż momentami odnosiłem wrażenie że oglądałem "The Crying Fighter". Ja rozumiem że takie założenia programu, gra na emocjach i pokazanie światu że Ci goście też mają emocje. Ale bez jaj, płaczki z nich konkretne :D Czekam na kolejny odcinek :)
 
Logan, płaczki to były w Brazylijskim TUFie.



Podoba mi się nowy format, bo pokazuje zawodników w bardziej "ludzkim" świetle. Jako normalne osoby, mające rodziny, swoje cele, pragnienia i emocje. Poprzednie TUFy były niejako pozbawione tego, skupiając się na mniej lub bardziej naciąganych niesnaskach pomiędzy trenerami.
 
jak dla mnie wywiady z rodzinami średnio interesujące... takie cos mogliby dac pod koniec sezonu. Za dużo gadania a niektore walki pokazane tylko w skrótach. Watpie czy dotrwam do konca sezonu
 
TUF 17 debut episode shows drastic gains over previous UFC on FX episodes with 1.5 million viewers.


Niby bez szalu, ale raczej narzekac nie beda.
 
To mój 1 odcinek tufa jaki obejrzałem i jestem mile zaskoczony. Fajnie to wszystko zmontowane tylko niektóre relacje fighter-rodzina są takie sztuczne. Sonnen okarze się napewno zajebistym trenerem i motywatorem a JJ wypadnie na jego tle bardzo blado.
 
Nieźle. Obejrzałem pierwszy odcinek i już następnego się nie mogę doczekać ;) Czy wie ktoś może na jakim etapie rozwoju, że tak powiem jest teraz ten program? Tzn - my będziemy oglądać teraz pierwszą walkę, a oni w rzeczywistości mają już ćwierćfinały, albo coś w tym stylu ?
 
aha, hehe. I nie ma przecieków żadnych odnośnie zwycięzców? Ja tam na Tufach się nie znam, jedyne co to brazylijskiego oglądałem, bo było to jakoś w lipcu jak kułem do sesji to sobie w przerwie od nauki puszczałem.







Albo może nie było to w lipcu. No ale wiem, że było ciepło i że miałem się uczyć do czegoś i moja kobieta obok siedziała z kartką a ja tufa oglądałem
 
to moj pierwszy sezon TUF wiec nie bede sie domyslal tylko zapytam......



1) po tych eliminacjach trenerzy wybrali sobie sklady i na nastepny odcinek zapowiedzieli jakas walke - Jones i Sonnen sami wybieraja sobie kto ma walczyc nie wiedzac kogo wystawi druga strona??? taka troche loteria???



2) co odcinek jest jedna tego typu walka???



3) co sie dzieje dalej jesli np. ekipa Sonnena wygra 5 walk a Jonesa 2???
 
Ludzie jak to może być wasz pierwszy sezon tufa :-) jeśli możecie to zasysać TUFy od 1 bo niektóre są na prawdę mega. Tyle, że niektóre cięzko znaleźć.
 
Back
Top