Trening w domu

no i dopiero po 3 razie robienia pompek w końcu nie ma jakichś pokaźnych zakwasów dnia kolejnego :kis:
 
Planuję kupić drążek rozporowy, zwracać na coś konkretnego uwagę czy jeden uj wszystkie są takie same?
 
Bastian, na omce z 57 na 67 wjeżdżasz na pełnej kurwie.
Nie wiem, czy Cię dobrze zrozumiałem, ale chcesz brać coś na zakwasy?
 
BCAA mi kolega poleca, tak chce by moc czesciej cwiczyc.
Człowiek. Jesteś początkujący, nic ci nie jest na razie potrzebne poza regularnością. Zakwasy same przejdą, po 2 tygodniach już ich nie będziesz odczuwać, chyba że zwiększysz objętość treningu. BCAA to strata kasy, zwykłe białka zawierają wszystkie aminokwasy a nawet lepiej sie przyswajają razem.
 
BCAA mi kolega poleca, tak chce by moc czesciej cwiczyc.
Bastek, bez jaj. Przecież z takich zakwasów to się powinieneś cieczyć, bo wiesz, że organizm te ćwiczenia odczuł.
Zakwasy najlepiej rozkopać cwiczeniami właśnie. Zaczniesz ćwiczyć i już Ci nie będą po kilkunastu minutach przeszkadzać.

Jak zaczynasz trening od suplementów (jeszcze kurwa na zakwasy, wtf?), to źle to wróży.
 
Bastek, bez jaj. Przecież z takich zakwasów to się powinieneś cieczyć, bo wiesz, że organizm te ćwiczenia odczuł.
Zakwasy najlepiej rozkopać cwiczeniami właśnie. Zaczniesz ćwiczyć i już Ci nie będą po kilkunastu minutach przeszkadzać.

Jak zaczynasz trening od suplementów (jeszcze kurwa na zakwasy, wtf?), to źle to wróży.

jeszcze nie kupilem
 
Hantelki doszły więc znalazlem sobie takie cwiczenia na start (na całe łapy)

 
Last edited:
Pamiętam,jak zaczynałem z siłką za łebka i zacząłem z wielkim przytupem- pierdolnąłem 20 serii przysiadów (sztanga przód, tył, z wykrokiem).
To były kurwa zakwasy.
Przez tydzień chodziłem jakby mnie stado murzynów wyjebało.
ja nienawidze robic nog, kurwa przysiady to prawie rzygam po nich. Kiedys moj ziomek, trener personalny akurat na silce, gdzie chodzilem, mowi, ze nie ma co robic, to zrobi ze mna trening, jeszcze dal mi przedtreningowke i nakurwialismy nogi, wykroki, przysiady, maszyny, do tej pory nogi robilem lajtowo, a ten drze ryja na mnie, cisniesz, kurwa dawaj, dajesz kurwa, na drugi dzien jawnie nie moglem usiasc na kiblu, l4 wzialem na tydzien bo chodzilem jakby mnie ruchali w dupe cala noc, ale najgorsze bylo usiasc na kiblu, albo z niego wstac, juz sam nie wiem.
 
Ostatnio kupilem hantle bitumiczne i szybko sie zorientowalem ze do tych cwiczen beda mi potrzebne jeszcze jedne hantle na ktore sobie dam inne obciazenie zeby robic kazde cwiczenie za jednym zamachem jedno po drugim.

Tym razem zakupie porzadne hantle zeliwne, na allegro sa rozne 2x10, 2x15, 2x20.. miesza mi sie od tych obciazen w glowie, nie wiem ktory zestaw wybrac..
 
Ostatnio kupilem hantle bitumiczne i szybko sie zorientowalem ze do tych cwiczen beda mi potrzebne jeszcze jedne hantle na ktore sobie dam inne obciazenie zeby robic kazde cwiczenie za jednym zamachem jedno po drugim.

Tym razem zakupie porzadne hantle zeliwne, na allegro sa rozne 2x10, 2x15, 2x20.. miesza mi sie od tych obciazen w glowie, nie wiem ktory zestaw wybrac..
wogole umiesz nimi cwiczyc? byles kiedykolwiek na profesjonalnej silowni? ktos ci wytlumaczyl tam jak poprawnie wykonywac cwiczenia? bo jak nie, to za miesiac przeczytami @Gienek ratuj, plecy, barki mi jebly
 
wogole umiesz nimi cwiczyc? byles kiedykolwiek na profesjonalnej silowni? ktos ci wytlumaczyl tam jak poprawnie wykonywac cwiczenia? bo jak nie, to za miesiac przeczytami @Gienek ratuj, plecy, barki mi jebly

Bylem, trzeba rozgrzewke robic przed cwiczeniami, a o tym moge zapomniec i wtedy tak moze sie stac niestety..

Patrze na filmik i go nasladuje wiec co mam Ci wiecej napisac.
 
Bylem, trzeba rozgrzewke robic przed cwiczeniami, a o tym moge zapomniec i wtedy tak moze sie stac niestety..

Patrze na filmik i go nasladuje wiec co mam Ci wiecej napisac.
aha. Zjebiesz sobie plecy szybciej niz dobijesz kilogram miesnia.
 
Bylem, trzeba rozgrzewke robic przed cwiczeniami, a o tym moge zapomniec i wtedy tak moze sie stac niestety..

Patrze na filmik i go nasladuje wiec co mam Ci wiecej napisac.
Jak masz gdzies silke w okolicy i stac cie na karnet, a sam obiekt nie jest za daleko to odpusc sobie domowe zabawy. Przysiadow bez stojaka nie zrobisz. OHP tez za jakis czas odpada. Wyciskanie bez lawki tez odpada. No chyba, ze silka nie wchodzi w gre wtedy powodzenia.
 
Back
Top