Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

Czy ma ktoś zdanie, opinie lub informacje na temat suplementów KFD? Kusi mnie strasznie cena i zróżnicowanie smakowe beta alaniny i bcaa. Aminokwasy to aminokwasy, myślę że nie powinienem się jakoś rozczarować.
 
Czy ma ktoś zdanie, opinie lub informacje na temat suplementów KFD? Kusi mnie strasznie cena i zróżnicowanie smakowe beta alaniny i bcaa. Aminokwasy to aminokwasy, myślę że nie powinienem się jakoś rozczarować.
Slyszalem dobre rzeczy o bialku z kfd, faktycznie maja ciekawe smaki.
 
Czy ma ktoś zdanie, opinie lub informacje na temat suplementów KFD? Kusi mnie strasznie cena i zróżnicowanie smakowe beta alaniny i bcaa. Aminokwasy to aminokwasy, myślę że nie powinienem się jakoś rozczarować.
Piana szybko opada, nie ma grudek, w smaku dobre.
 
Czy ma ktoś zdanie, opinie lub informacje na temat suplementów KFD? Kusi mnie strasznie cena i zróżnicowanie smakowe beta alaniny i bcaa. Aminokwasy to aminokwasy, myślę że nie powinienem się jakoś rozczarować.
Odradzam gainera z kfd bo gówna się nie da pić . A białko jest ok
 
@lugasek to chyba ty stosowales mk677. I jak tam efekty, jestes zadowolony i polecasz? Jakies skutki uboczne?
http://cohones.mmarocks.pl/threads/siłownia-rzeźba-spalanie-pytanie.13528/page-204

Skutki uboczne. Pierwszy tydzień jesteś trup. Puchną palce i bolą nadgarstki (przechodzi), włosy i paznokcie szybko rosną.



Co do kfd, to w środowisku maja dobra opinie. Badania jakies niby wrzucają, ale wiadomo jak to jest. W każdym razie większej wpadki jeszcze nie zaliczyli.
 
Co do kfd, to w środowisku maja dobra opinie. Badania jakies niby wrzucają, ale wiadomo jak to jest. W każdym razie większej wpadki jeszcze nie zaliczyli.


A SFD czasem nie robiło im testów? Bo kojarzę jakąś aferkę i wydawało mi się, że KFD i SFD nawzajem się testowali i słabo to wychodziło. A może to jakaś gazeta Olimpu im robiła. Jak coś było to się znajdzie na necie.
 
A SFD czasem nie robiło im testów? Bo kojarzę jakąś aferkę i wydawało mi się, że KFD i SFD nawzajem się testowali i słabo to wychodziło. A może to jakaś gazeta Olimpu im robiła. Jak coś było to się znajdzie na necie.
Coś czytałem, że SFD fałszowało skład i mieli pod tym względem jakąś dużą wtopę z białkiem. Raczej na forach chwalą KFD.
 
Czy ma ktoś zdanie, opinie lub informacje na temat suplementów KFD? Kusi mnie strasznie cena i zróżnicowanie smakowe beta alaniny i bcaa. Aminokwasy to aminokwasy, myślę że nie powinienem się jakoś rozczarować.

jadlem białka, bcaa, betaalanine, kreatynę mono,tcm i coś tam jeszcze :cool:Jak dla mnie dobry stosunek ceny do jakości, na pewno będę do niektórych supli wracał ,jak zjem obecne.
 
Przez 6 tygodni stosowałem kreatynę + przedtreningówkę, teraz mam przerwę od kreatyny i chce jako dodatek stosować białko. Polecacie jakieś konkretne białko z KFD?

Kreatynę (@ScoTT) miałem od KFD i mogę polecić, w miarę dobra rozpuszczalność, różnorodność smaków, miałem arbuz - całkiem dobre, ale do czasu znudzenia.
 
Rozwiniesz temat? Mam w otoczeniu paru osobników testujących mk oraz laxo i lgd i słyszałem troche inne opinie.
Dla jasności ci dżentelmeni to ludzie ze sporym doświadczeniem, po niejednej kuracji, z wiedzą lepszą od niejednego farmaceuty:mamed:
Co dokładnie Cię intersuje? Jakie opinie słyszałeś?
 
Ma ktoś jakąś sprawdzoną dietę na masę? Chciałbym ze 4-5kg przytyć.
10 całych jaj + 30 g masła klarowanego
świnia łopatka 400 g + 30 g oleju kokosowego
kasza gryczana niepalona 300 g
warzywa 500 g
woda 3-4 l

Podziel to sobie na posiłki. Jak masa przestanie lecieć to dorzucaj co tydz lub co 2 tyg po 50 g boczku.
Pozdro.
 
Last edited:
Powinienem bany rozdawac, za takie wypowiedzi jak @lugasek ale bede milosciwy.

@Over
Musisz obliczyc/sprawdzic swoje zapotrzebowanie kaloryczne, pozniej uloz sobie diete wg. schematu 2-2.5g bialka/kg masy ciala, 20-35% ogolnej liczby kalorii z tluszczu, reszta kcal z wegli. Jedz warzywa, pij duzo wody i trenuj. Liczba posilkow ma marginalne znaczenie, pory posilkow takze, to co jesz tez pod warunkiem, ze zapewniasz sobie mnimalna ilosc blonnika w diecie oraz mikroelementow. (wszystko to pisze z zalozeniem, ze nie cierpisz na zadne choroby, ktore uzasadnialyby stosowanie diet klinicznych.
 
Powinienem bany rozdawac, za takie wypowiedzi jak @lugasek ale bede milosciwy.

@Over
Musisz obliczyc/sprawdzic swoje zapotrzebowanie kaloryczne, pozniej uloz sobie diete wg. schematu 2-2.5g bialka/kg masy ciala, 20-35% ogolnej liczby kalorii z tluszczu, reszta kcal z wegli. Jedz warzywa, pij duzo wody i trenuj. Liczba posilkow ma marginalne znaczenie, pory posilkow takze, to co jesz tez pod warunkiem, ze zapewniasz sobie mnimalna ilosc blonnika w diecie oraz mikroelementow. (wszystko to pisze z zalozeniem, ze nie cierpisz na zadne choroby, ktore uzasadnialyby stosowanie diet klinicznych.
Chłopie ty od wczoraj tu jesteś?
 
Powinienem bany rozdawac, za takie wypowiedzi jak @lugasek ale bede milosciwy.

@Over
Musisz obliczyc/sprawdzic swoje zapotrzebowanie kaloryczne, pozniej uloz sobie diete wg. schematu 2-2.5g bialka/kg masy ciala, 20-35% ogolnej liczby kalorii z tluszczu, reszta kcal z wegli. Jedz warzywa, pij duzo wody i trenuj. Liczba posilkow ma marginalne znaczenie, pory posilkow takze, to co jesz tez pod warunkiem, ze zapewniasz sobie mnimalna ilosc blonnika w diecie oraz mikroelementow. (wszystko to pisze z zalozeniem, ze nie cierpisz na zadne choroby, ktore uzasadnialyby stosowanie diet klinicznych.
Dzięki wielkie, na taką odpowiedź liczyłem! :)
 
@Saenchai ułożyłem mniej więcej coś takiego (70kg, 180cm wzrostu):
1 posiłek: 100g owsianki, 300g mleka 2%, banan
2 posiłek: 3 jaja i 150g chleba pełnoziarnistego
3 posiłek: 150g piersi z kurczaka, 100g ryżu, pomidor/sałatka + łyżka stołowa oliwy dobrej jakości
4 posiłek: 150g tuńczyka w wodzie/zamiennie z inną rybą lub z indykiem, 100g makaronu, warzywa + łyżka oliwy jak wyżej
5 posiłek: twaróg półtłusty 150g, z jogurtem/śmietaną(odrobina) i jakiś owoc/warzywo + 100g chleba pełnoziarnistego
Wyszło około 3000kcal, 175g białka, 400g węgli, 75-80g tłuszczu. Jakoś w miarę to wygląda?
 
Typowa dieta z sfd. Oparta na schematach owsianka+mleko, ryz+kura, twaróg na kolacje. To już to co Ci odpisałem dla jaj na Twoje idiotycznie zadane pytanie byłoby lepsze. Też będzie tam około 3000 kcal.
 
Typowa dieta z sfd. Oparta na schematach owsianka+mleko, ryz+kura, twaróg na kolacje. To już to co Ci odpisałem dla jaj na Twoje idiotycznie zadane pytanie byłoby lepsze. Też będzie tam około 3000 kcal.
Rozumiem, że masz większą wiedze i doświadczenie w tym temacie, ale nie musisz się wywyższać, tylko przykładowo doradzić co mam zmienić.
A i nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Pozdrawiam :)
 
Po prostu jestem bezpośredni. Pytanie było glupie dlatego tak napisałem. Napisz cos więcej, to mogę Ci doradzić. Jak wygląda twoja aktywnosc w ciągu dnia, czy ćwiczysz cos?
 
Po prostu jestem bezpośredni. Pytanie było glupie dlatego tak napisałem. Napisz cos więcej, to mogę Ci doradzić. Jak wygląda twoja aktywnosc w ciągu dnia, czy ćwiczysz cos?
Ćwiczę 4 lata sporty walki, mam dobrą sylwetkę, ale wyrobioną głównie przez SW, a nie przez siłownie. Schudłem ostatnio prawie 5kg przez stres, ciężki tryb życia i mało snu, dlatego chciałem przytyć te kilka kg. Nigdy diety żadnej nie stosowałem, stąd wynikało moje pytanie o jakąś przykładową. Od grudnia przeplatałem sobie siłownie z boksem i bjj, ale postanowiłem się skupić na samej siłowni. Teraz mam więcej wolnego czasu, mogę się wysypiać normalnie po 8h więc pomyślałem, że dieta będzie fajnym pomysłem. Mam 180cm wzrostu, ważę 70kg. Nie wiem co mógłbym więcej dodać.
 
No i od tego trzeba było zacząć. Ile razy w tygodniu trenujesz i w jakich godzinach?
W zależności od czasu. Zdarzało się, że trenowałem 5 razy w tyg, a zdarzało się, że raz. Głównie to było 2-3 x w tyg, pomiędzy 17-21. Do końca lipca mogę trenować codziennie, a czas mam od rana do wieczora.
 
Dobra. Załòż sobie konto na potreningu.pl w dziale dzienniki, otworz sobie dziennik żywieniowy. Zrob sobie na razie 2 rozpiski. Na dzień treningowy i nie treningowy. W dni treningowe wegle dawaj przed i po treningu, przed snem też warto cos wrzucić, reszta posiłków bialko+tluszcz+warzywa. W dni nie treningowe natomiast dawaj wegle po południu, aż do 2 h przed snem. Od rana do południa bialko+tłuszcz+warzywa. Tłuszcze w diecie (jajka, tłuste mięsa, olej kokosowy, słonina, smalec, masło klarowane). Bialko( mięsa, jaja). Węglowodany(kasze, ryże ziemniaki). Rozpisz to na razie i wklej co Ci wyszło. Daj na razie te 3000 kcal na oby dwóch rozpiskach, potem będziesz to korygowal w zależności jak będzie waga szła. Trening wiadomo jakis prosty FBW, same zlozone wielostawowe ćwiczenia. Przysiad, Marty ciąg, ławka pozioma, wioslowanie sztanga w opadzie, wyciskanie żołnierskie i drążek. Na początek wystarczy.
 
Last edited:
Back
Top