Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

A coś innego niż monohydrat? W cenie np. do 100zł?

I jeszcze pytanie, przedtreningówkę można stosować z kreatyną? Czy nie warto?
 
Kup sobie jabłczan z kfd i przedtreningówkę z kfd.

https://sklep.kfd.pl/kfd-premium-tcm-300-g-jablczan-kreatyny-p-4146.html
https://sklep.kfd.pl/kfd-premium-pre-workout-375-g-p-4452.html

Za 80 zł masz fajny zestaw. Nie ma co przepłacać za markę.
Przedtreningówkę posiadam z hiteca :D także chce sobie tylko kreatynę dokupić.
A czemu nie monohydrant? To samo działanie a najtańszy
A tak chciałem dla sprawdzenia czy ktoś coś jeszcze ciekawego poleci.

To sobie poszukam czegoś odpowiedniego i zamówię.
 
A jeżeli chodzi o stosowanie, to może być tak? Myślę, że tak typowo ułożyłem:

*W dniu treningowym:
- kreatyna rano przed posiłkiem,
- przedtreningówka przed treningiem,

*W dniu bez treningu tylko kreatyna rano przed posiłkiem
 
Kreatyna w DT 5g przed i 5g po.
W DNT - jak chcesz to 5g, jak nie chcesz to nie dawaj. Zgodnie z badaniami branie w DNT nie przynosi lepszych efektów.
 
@Saenchai @ALRI znacie kogoś kto stosował HGh typowo jako kuracje "młodości" regenaeracje kontuzji nie w sporcie wyczynowym i nie w kulturystyce. Mam na mysli małe dawki typu 1-2 j.m dziennie z off /on np 5-2 jakieś opinie praktyczne ?
 
@Saenchai @ALRI znacie kogoś kto stosował HGh typowo jako kuracje "młodości" regenaeracje kontuzji nie w sporcie wyczynowym i nie w kulturystyce. Mam na mysli małe dawki typu 1-2 j.m dziennie z off /on np 5-2 jakieś opinie praktyczne ?
Mimo wszystko w naszym kraju znacznie bardziej jest popularne stosowanie testosteronu w celach odmładzających, niżeli hgh. Problemem kuracji hgh jest przede wszystkim rozległy wpływ na organizm, który bardzo mocno jest uwarunkowany genetycznie - bo i tak, taka kuracja może mieć sens i nie zaszkodzić danej osobie, zaś u innej może doprowadzić do rozrostu kończyn, narządów, czy upośledzenia funkcji hormonalnych.

Dlaczego nie trt?
 
Mimo wszystko w naszym kraju znacznie bardziej jest popularne stosowanie testosteronu w celach odmładzających, niżeli hgh. Problemem kuracji hgh jest przede wszystkim rozległy wpływ na organizm, który bardzo mocno jest uwarunkowany genetycznie - bo i tak, taka kuracja może mieć sens i nie zaszkodzić danej osobie, zaś u innej może doprowadzić do rozrostu kończyn, narządów, czy upośledzenia funkcji hormonalnych.

Dlaczego nie trt?
Testo też :wink:
HGH nie jest popularne bo drogie i my jesteśmy 25 lat do tyłu za USA. Dawki typu 1jm dziennie 5/2 on/off nie spowodują przeciez akromegalii ani cukrzycy chyba że ktoś ma już jej początki. Pytam czy ktoś widzał efekty pozytywne.
 
Witam :) kilka słów o sobie zanim zapytam o kilka rzeczy. Ektomorfik który trenował od kliku dobrych lat sporty walki od Muay thai BJJ i MMA :D Teraz już nie ma tyle czasu praca na 3 zmiany nie można już się bić i trenować w klubie. Idę na siłownie 3 razy w tygodniu taki standard + plus inne treningi. Tu zaczyna się moje pytanie o suple na początek chce zwiększyć masę powoli jem dużo jest dieta oczywiście. Chcę kupić Kreatyne,Bcaa,Witaminy i może carbo do tego planuje jeszcze Białko za jakiś czas i coś na stawy wiadomo stare kontuzje. BCAA :Olimp- BCAA Mega Caps - 300 kap albo w proszku Bcaa Xplode tej samej formy jakieś rady ? Kreatyna jest mi kompletnie obca: Universal Nutrition - Creatine micronized powder - 500g coś takiego ? Witaminy FA Nutrition MultiVitamin kiedyś brałem i byłem zadowolony z efektów działało , Carbo
CARBONOX_i26327_d70x70.jpg
Olimp - CARBONOX ? Czy warto i jak brać ?


 
Kapitanie przy jakim celu?

Espaniol: po co carbo? Nie wyrzucaj kasy w błoto. Węgle chyba najłatwiej z możliwych dostarczyć z miski. Na jakiej zasadzie byłeś zadowolony z witamin?
 
Wiem, że pytanie nudne jak ch...,ale jak podstawy: dieta, trening? Ogarnięte na tip top czy tylko na tip? Osobiście z lekkim dystasem podchodziłem do super hiper nowych kreatyn. Bazowałem na jabczanie, czasem wczucałem coś innego: HCL, ethyl estry i tym podobne. Jak juz ktoś nie raz i pewnie nie dwa pisał, suple to tylko ułamek. Na samej kreatynie masy nie zrobisz:)
Co do boosterów teścia bo wczesniej pytałeś i nikt się jakoś nie rozpisał. Wszystko zależy od indywisualnych predyspozyji także ciężko to opisywac ogólnikowo. Brałem, na mnie działają mocno średnio dlatego przestałem stosować. Zerknij na skład bo nie mam pojęcia co tam sprzedaje kfd albo wrzuć do tematu. Tylko po co Ci booster teścia na masie? Chyba nie mylisz podwyższenia poziomu testosteronu z podniesionym libido?:)
 
Back
Top