Transmisja z gali Iron Warriors Team na żywo

no niby tak, ale dlatego też te walki nie trwają na dystansie tylko każdy chce jak najszybciej skończyć swojego, żeby pomóc koledze - więc akurat widowiska odmówić nie można. A dla tego typa, który teraz walczył z dwoma mega szacunek za serducho!
 
Jesli chodzi o zainteresowanie to chyba wszystkie rekordy przy debiucie organizacji na polskim rynku zostaly pobite.

Walka gdzie w pewnym momencie walczy dwóch gości przeciwko jednemu nie jest dla mnie sportem. Moim zdaniem takie walki 2na2, to poziom freak figtów.
Rozumiem, ale "walke" w ktorej nie ma rywalizacji tez ciezko nazwac sportem. Tutaj przynajmniej wszystko dzieje sie na serio.
 
UFC leci, a większość tą patologie ogląda, jakieś Sosnowce kontra Bydgoszcz. Zabor miał racje, pojebani...:DC:
 
Powiem tak - z całą pewnością wygląda to bardziej cywilizowanie niż pierwsze gale MMA. W momencie kiedy teamy nauczyły się rzucać ręcznik od razu jak robi się przewaga nieźle się to ogląda. Jeszcze tylko transmisyjnie to poprawią, dwa okienka zrobią, to będzie się nieźle oglądało. I nie mówcie, że się nie przyjmie, bo jak kibice boksu zobaczyli pierwsze gale MMA to każdy stwierdził ,,eee, nie przyjmie się, dzikusy jakieś''.

PS. Oczywiście nie będą tam najzdolniejsi zawodnicy MMA, bo ci będą walczyć na swoje nazwisko, ale walki kibicowskie jak najbardziej.
 
Jesli chodzi o zainteresowanie to chyba wszystkie rekordy przy debiucie organizacji na polskim rynku zostaly pobite.


Rozumiem, ale "walke" w ktorej nie ma rywalizacji tez ciezko nazwac sportem. Tutaj przynajmniej wszystko dzieje sie na serio.
Dlatego i freakow i walk 2na2 nie traktuje jako sport. Ot rozrywka dla gwiedzi.
 
Jak mnie śmieszy ten ból dupy, że to nie mma, że kibicowska dzicz, że to zaszkodzi mma. Haha. Goście jarający się sportem, gdzie jeden napierdala drugiego są zszokowani i zdegustowani. O Mein Gott jak można. Czekam jak Chmura wpadnie tu na białym koniu i będzie wmawiać, że to nie mma tylko walki bezmózgich kiboli. Otóż nie, to jest mma. Mma w formule 2x2.
 
Póki co to gala roku jak dla mnie.
No i w szczytowym momencie oglądalność na facebooku wynosiła ok 18 tysięcy. FEN mógłby pomarzyć o takiej widowni.
 
Jak mnie śmieszy ten ból dupy, że to nie mma, że kibicowska dzicz, że to zaszkodzi mma. Haha. Goście jarający się sportem, gdzie jeden napierdala drugiego są zszokowani i zdegustowani. O Mein Gott jak można. Czekam jak Chmura wpadnie tu na białym koniu i będzie wmawiać, że to nie mma tylko walki bezmózgich kiboli. Otóż nie, to jest mma. Mma w formule 2x2.
wyjdź, tam są drzwi...

Exit-by-Rones.svg
 
ee tam, dla mnie "zdarzenie" na plus - zawsze to jakaś odskocznia, nikogo nie zabili, szybka pomoc medyczna, później już ogarniali z ręcznikami jak było 2vs1 a nawet jak obyło się bez ręczników to sędzia szybko kończył jak zawodnik nie odpowiadał na ciosy, jedynie przetrzymał 2vs1 gdzie zawodnik walczący sam wygrał decyzją za agresje i serducho. Co do walk "kiboli" to na gali walczył między innymi zawodnik FEN'u, także nie można tego kategoryzować jako dzikusy i nic więcej ;) nie musi się to przyjąć jak KSW, ale na pewno swoich zwolenników znajdzie:bomb:
 
Myślę że nawet więcej osób w PL śledziło by takie imprezy niż galę MMA co było widać patrząc na liczby na transmisji. Dla mnie to była akurat pozytywne zaskoczenie, myślałem że będzie dużo gorzej a walki się oglądało przyjemnie i w sumie podobało mi się :D
 
Back
Top