Transmisja z gali Iron Warriors Team na żywo

Patologia, niech kurwa na noże walczą a nie próbują się pod sport podszywać. Poza tym to powoduje poważne narażenie życia po topowi sędziowie nie będą w tym brać udziału, zginie taki patol z jednej bojówki to potem dojdzie do bijatyki między tymi bezmózgami i normalni ludzie znając życie ucierpią. . .
 
Patologia, niech kurwa na noże walczą a nie próbują się pod sport podszywać. Poza tym to powoduje poważne narażenie życia po topowi sędziowie nie będą w tym brać udziału, zginie taki patol z jednej bojówki to potem dojdzie do bijatyki między tymi bezmózgami i normalni ludzie znając życie ucierpią. . .
Nie martw się sędziów myślę,że nie biorą z ulicy i pewne pojęcie mają, na pewno nie są gorsi niż na większości gal w Polsce.
Kiedy to ostatnio postronni ludzie ucierpieli podczas bijatyk dwóch grup kibiców?

Co do walk "kiboli" to na gali walczył między innymi zawodnik FEN'u,
Dwóch nawet
 
No ale teraz nie mamy początku, dyscyplina się rozwinęła, więc czemu wracać do poziomu z czasów gdy MMA raczkowało?

Chodzi mi tylko o odbiór nowości w tym środowisku. Kibice boksu uważali swoją dyscyplinę jako królową, a MMA jakimś podwórkowym gównem. Na pierwszej gali UFC nie było kategorii wagowych, rękawic, latały zęby po sali, generalnie MASAKRA. Wydaje mi się że jest tutaj sporo możliwości taktyki, kibice się znajdą (będą przyjeżdżać piłkarscy oczywiście, zresztą nawet uważam, że jak Lech będzie później walczył to będzie pełno Poznaniaków) i ma szansę się utrzymać. Widać, że nie idzie to w stronę 2 vs 1, bo jak tak się zaczyna dziać trener automatycznie poddaje walkę i jest ok. Dynamicznie się to ogląda, podzielą ekran to cały czas będzie się coś działo, uważam że mogą zagościć na dłużej na mapie wydarzeń MMA. W wielu sportach jest debel, czemu w MMA ma nie być ;) Otwiera się okno możliwości jeśli chodzi o taktykę, byleby patoli z tego nie było, a może się sprawdzić.
 
właśnie mnie trochę dziwi że udało się bez dymów w czasie/po gali, chyba że po prostu nikt o tym nie mówi.
A co się miało dziać? Część ekip biorących udział ma ze sobą zgody/układy, a z pozostałymi nie mają na siebie takiego wielkiego ciśnienia, więc wiadomo było,że będzie spokój.
 
Back
Top