To jest mma #1 (podcast by Tidzej)

@Tidzej Z pozdrowieniami dla Kowalika

Lista najbardziej wpływowych ludzi w pl mma:

1.Pawel Kowalik
2.Mariusz Pudzianowski
3.Druzyna Actimela
4.Tomasz Karolak
5.Martin i Maciek
 
Kolejny odcinek: UFC 220, Bellator, nowe zestawienia na KSW i Aśka-Rose 2, pytania z Twittera.
Zacni goście to Piotrek Pędziszewski i najlepszy manager na tej półkuli Paweł Kowalik.


Jak borowik ma komentować UFC w Polsacie to ja podziękuje .
 
Jak borowik ma komentować UFC w Polsacie to ja podziękuje .

Będziesz rezygnował z pewnej transmisji w TV (i HD o ile się nie myle) ze względu na jednego komentatora?

ed-lover-cmonson.jpg


cmon-son-smh-gif-5036391
 
Będziesz rezygnował z pewnej transmisji w TV (i HD o ile się nie myle) ze względu na jednego komentatora?

ed-lover-cmonson.jpg


cmon-son-smh-gif-5036391
A jak z iplą sprawa wygląda ? Z tego co kojarzę oni nie oferują nocnych transmisji, jest szansa na gale europejskie ?
 
PP ma nadzieję, że babki na ksw Łódź się dobrze pobija żeby powaga ksw została zachowana ? Powaga ksw została zachowana? Powaga ksw?

Pozatym pokazał jaki jest wypowiadając się na temat Mroza, trochę mu zjechalo jak Kowalik merytorycznie potrafił przedstawić swoją opinię. Ciekawe czy żałuje.

Oprócz tego @Tidzej pacz na błędy językowe, na horyzoncie komentowanie gal w Polsacie no i więcej vervy, pewności na mikrofonie. Do usłyszenia na ksw Łódź
 
PP ma nadzieję, że babki na ksw Łódź się dobrze pobija żeby powaga ksw została zachowana ? Powaga ksw została zachowana? Powaga ksw?

Pozatym pokazał jaki jest wypowiadając się na temat Mroza, trochę mu zjechalo jak Kowalik merytorycznie potrafił przedstawić swoją opinię. Ciekawe czy żałuje.

Oprócz tego @Tidzej pacz na błędy językowe, na horyzoncie komentowanie gal w Polsacie no i więcej vervy, pewności na mikrofonie. Do usłyszenia na ksw Łódź

Na pewno byłoby mi łatwiej zwracać uwagę na błędy językowe jakbyś mi je przypomniał. Poza tym podcast nagrywam na ogół bez spiny w przeciwieństwie do komentowania gdzie staram się nie tracić skupienia.
 
Akurat Dominik, co by o nim nie powiedzieć, już raz świetnie się sprawdził komentując jakąś mniejszą galę. Trzeba powoli kruszyć ten beton (Juras, Janisz) i robić im konkurencje nowymi twarzami.
 
Coś lekkiego na koniec tygodnia:


Tidzej, dobrze się Ciebie słucha. Czy monolog czy rozmowa - ciekawie mówisz nie nudząc, głos radiowy. Zawsze chętnie słucham.
Zdradź jakieś historie "z pod stolika" związane z komentowaniem gal lub np. technicznymi mykami komentowania. Choć rozumiem, że know how przekazywane przez Pana Andrzeja może być wiedzą tylko dla wybrańców i nie są to tanie sprawy...
Przy okazji z innej beczki. Jak się nazywał kawałek rozpoczynający starą Szczękę? Pytam, bo w końcu byłeś jednym z ojców założycieli. Szukam od dłuższego czasu. A przypomina mi się dlatego, że rano jadąc do pracy słucham krótkiej audycji w pr. 2 (Archiwalnia Radiowy wehikuł czasu), która często rozpoczyna się właśnie tym kawałkiem. I jeszcze: zmieniliście go swego czasu bo ktoś się czepił o prawa autorskie?
 
Tidzej, dobrze się Ciebie słucha. Czy monolog czy rozmowa - ciekawie mówisz nie nudząc, głos radiowy. Zawsze chętnie słucham.
Zdradź jakieś historie "z pod stolika" związane z komentowaniem gal lub np. technicznymi mykami komentowania. Choć rozumiem, że know how przekazywane przez Pana Andrzeja może być wiedzą tylko dla wybrańców i nie są to tanie sprawy...
Przy okazji z innej beczki. Jak się nazywał kawałek rozpoczynający starą Szczękę? Pytam, bo w końcu byłeś jednym z ojców założycieli. Szukam od dłuższego czasu. A przypomina mi się dlatego, że rano jadąc do pracy słucham krótkiej audycji w pr. 2 (Archiwalnia Radiowy wehikuł czasu), która często rozpoczyna się właśnie tym kawałkiem. I jeszcze: zmieniliście go swego czasu bo ktoś się czepił o prawa autorskie?
cowboy beebop intro
 
Generalnie omijam kickboxing szerokim lukiem, ale rozmowa o roznicach w punktowaniu walk zawodowych i amatorskich, zwlaszcza w kontekscie DSF i ich zaciagu z MMA, bardzo ciekawe.
 
Coś lekkiego na koniec tygodnia:


Ja zacząłem się zrażać do Różala już w 2009 roku gdy byłem na K1 World Grand Prix w Łodzi i Różal po pierwszej dość pewnie wygranej walce postanowił nie wychodzić do następnej. Oczywiście ta awersja wytworzyła się nieco później jak w kolejnych wywiadach wciąż narzekał ile to on nie miał urazów, kontuzji i, że go w krzyżu strzyka. No sorry ale chyba świadomie wybrał sporty walki zamiast szachów. Widziałem zawodników, którzy zapewne z gorszymi urazami wychodzili do walki. Jakoś nigdy specjalnie nie widziałem w nim takiej prawdziwej duszy wojownika.
 
@Tidzej "To Jest MMA" żyje ? będzie coś ? Fajnie by było czasem coś dla odmiany po polsku posłuchać. Polskie podcasty o mma nie istnieją aktualnie :lol:

Hej, niestety ostatnio zupełnie nie mam czasu żeby nagrania organizować. Może od maja będzie lepiej ale wiem, żeby niczego nie obiecywać. Też żałuję, że podcasty o polskim MMA mają się jakotako bo sam nie mam czego posłuchać :).
 
Back
Top