Thompson - Nastula na MMA Atak ?

Gdy przeczytałem tytuł pomyślałem, daj pan spokój. Jednak po chwili dotarło do mnie, ze może być to dobry chwyt marketingowy ze strony Pana Dariusza, dobrze kombinuje. K. i L. pewnie się zagotują ale czy kogoś to teraz obchodzi? Szkoda tylko Nasta, że wkłada się go do tego samego wora co J.T i Pudz.
 
Ja bym się nie zdziwił gdyby jednak na KSW z Pudzianem zawalczył , trashtalk by zrobili konkretny a sądząc po reakcji ludzi w hali to u przeciętnego oglądacza KSW emocje sięgneły by zenitu.
 
Kolejna walka z Thompsonem być może tak ale nie chciałbym jej oglądać od razu. Niech wpierw zawalczy z kimś innym jak wygra to ewentualnie niech wyrówna rachunek z Thompsonem.
 
1 gala MMA Attack mnie zaskoczyla bardzo pozytywnie, jeśli teraz wezmą Zikica czy JT to zacznę myśleć, że będą zbierać te ochłapy po KSW jak Bellator po UFC, choć nie chcę nawet porównywać wartości tych, którym się nie powiedzie w UFC i idą m.in. do Bellatora,a takim Zikiciem czy Kolosusem.
 
Born2kill , nie zbierać ochłapy tylko nieźle znane w Polsce nazwiska ;)
 
@Born
Jeżeli uważasz Zikicia za ochłapa, to co sądzisz o Chmielewskim, który PRZEGRAŁ dwie walki z Zikiciem. Nie mówie o werdyktach, tylko o tym co się działo w ringu.
 
Pisałem w innym temacie, kariery to już nie zrobi. Poza tym szczerze, jak na tyle lat MMA to poza siłą, strasznie technicznie wykonuje ciosy, a mógłby być spokojnie na poziomie Cipao, ale niestety jest przewidywalny...Fajnie wyglądał z Babene, ale te walki z Zikiciem to niestety dwie porażki. Mówiłem też o tym, że ten werdykt mnie bardziej zdziwił, choć u Pudziana zwycięstwo po 2 rundach to również przesada.



Nie nazywam go tak póki nie zawalczy dla MMA Attack ;)
 
Sory, ale nazywanie go tak będzie też przesadą.;) Powiedz mi jedną rzecz, jeżeli nie podoba Ci się w jednej pracy, nie odpowiadają Ci jakieś warunki i przeniesiesz się do innej do będziesz czuł się ochłapem? Nie, bo chcesz dla siebie lepiej. Robił swoje, a został wydymany przez sędziów. Potwierdzam Twoje słowa, że Antek ma koszmarną stójke i niech cieszy się, że Zikic kolanami nie uderza.
 
Tak na to patrząc jak na zawód to i racja, jeszcze zależy co MMA Attack nam da w przez najbliższe kilka lat, czy się utrzymają, bo na razie można to określić przejściem z pracy sprzedawcy luksusowych aut do pracy sprzedawcy używanych samochodów roczniki 1990-2000.



Zależy też jak patrzeć na ich występy ostatecznie. Teoretycznie Górski odszedł po porażce, czyli można uznać, że MMA Attack uznało, że mimo, że w KSW przegrywa, im się przyda i może u nich wygrywać, czyli jawne wskazanie na słabszy poziom. JT i Zikic też trafić mieliby tam po porażkach w KSW, no ale te porażki akurat są troszeczkę ;) inne niż ostatnia walka Highlandera w KSW.



Nie mam nic przeciwko dwóm mocnym organizacjom, ale mogliby nie iść śladem Stanów i się nie wybijać wzajemnie, wzajemna pomoc i dogadywanie mogłyby dać im może nieco mniejszy produkt, ale rozwijający się, bo napędzany również tym,, że konkurent się rozwija. Bez konkurencji często idzie to gorzej, chyba, że naprawdę zdobędzie się monopol.
 
Właśnie Thompson potwierdził że dostał propozycję walki z Nastulą!! Bardzo się cieszę że moje źródło okazało się wiarygodne!!
 
antek strollowałeś juz tyle portali... chociaz nam daj spokój, może zajmij się baletem, nie wiem kurwan koszykówką?
 
antek strollowałeś juz tyle portali... chociaz nam daj spokój, może zajmij się baletem, nie wiem kurwan koszykówką?


?? Przecież to ja pierwszy zapodałem newsa o rozmowach Thompsona i MMA Atak. Teraz Thompson to potwierdził, jakie więc trollowanie?
 
czyli postyz twoim nickiem nie sa twoje tak?


Nie rozumiem. Moje posty są pod moim nickiem - Antek Emigrant. Technicznie pewnie można mieć więcej niż jeden nick (konto), ale raczej ciężko żeby różne osoby pisały pod tym samym nickiem. Na chłopski rozum, takie forum nie miałoby sensu.
 
Jebaka i Antek uciekać do Hyde Parku







Osobiście mam w dupie MMA Attack jeśli będą ściągać tylko osoby wypromowane przez KSW (w sensie już rozpoznawalne w Polsce)



i nie dziwie się, że Martin i Kawul są wkurwieni...



wolę 1000 razy KSW ze wszystkimi przywarami niż pozerskie MMA Attack, kolejni główni aktorzy main eventu ściągnięci od KSW to będzie przegięcie
 
kurwa Antek no czytać nie umiesz? jak promowałeś tu u nas swoją stronę, to zajrzałem i komentach było jawne wyłożone przez ludzi żeś troll, i to na wielu portalach



Chyba sugerujesz się nickiem a nie postami.



czyli postyz twoim nickiem nie sa twoje tak?



Nie rozumiem. Moje posty są pod moim nickiem - Antek Emigrant. Technicznie pewnie można mieć więcej niż jeden nick (konto), ale raczej ciężko żeby różne osoby pisały pod tym samym nickiem. Na chłopski rozum, takie forum nie miałoby sensu.



za długo chyba chłopaku jesteś na emigracji, polski już nie paniemajesz



marcinmarcin89kochanyimenniku:): dlaczego przegięcie? czy UFC przegięło ściągając zawodników z innych organizacji?
 
Jebako2000 czy również obchodzisz imieniny 11.11 :)



Po pierwsze niech Antek się nie panoszy bo tez o nim czytałem dużo i niech usunie przerobiona na jakieś zwierze twarz Tuska z avatara bo cohones to nie miejsce na wyrażanie poglądów politycznych, nie licząc jednego założonego kiedyś tematu... miałem o tym nie pisać ale Jebaka mnie zmusiłeś :)



przejdźmy z tym do Hyde Parku więc odp mile widziana właśnie w HYDE PARKU



Jebaka UFC to UFC oni są od poczatku więc można powiedziec że wszyscy się na nich wzoruja zreszta marzeniem każdego zawodnika jest walka dla UFC więc to zawodnicy przychodzą do nich a nie oni ich zabierają



MMAA dopiero zaczyna a idzie na łatwizne i ściąga osoby już w Polsce wypromowane, dla mnie to jest kradzież pomysłu



ewidentie wskazuje na to Saleta - Najman - wykorzystanie całego medialnego szumu wokół ich walki zrobionego przez KSW
 
i niech usunie przerobiona na jakieś zwierze twarz Tuska z avatara bo cohones to nie miejsce na wyrażanie poglądów politycznych, nie licząc jednego założonego kiedyś tematu...










A podobno to wolny kraj i każdy może mieć w awatarze to co chce. Chociaż swoją droga myślałem, że to jest Kazik :D
 
Orange Sport powołuje sie na ten wątek na pasku :)



"MMAROCKS.PL: MMA ATTACK złożyło propozycje Thompsonowi walki z Nastulą"



chyba nikt oficjalnie nie podawal takiego info z redakcji :-)
 
Back
Top