Thompson - Nastula na MMA Atak ?

Matiatus

Brutaal
Lightweight
Przewidział, że strefa walk się nie odbędzie bo ruskie z hajsem ucieknął czy coś w tym stylu :-) Ogólnie przewidział jak to będzie wyglądało.
 

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
To nie były dwa dni a chyba 2-3 tygodnie :) PRowiec Strefy chciał go i nas wtedy podać do sądu :)
 

Yagiel

UFC
Lightweight
z tego co zauważyłem, ten sam Michał M. aktywnie zapodawał różne info w wydarzeniach KSW na FB - chyba chce wygryźć Słodziaka :D
 

HeLLRaiseRR666

Bellator
Welterweight
Niech walczą DVD na pewno będzie bardziej wymagającym przeciwnikiem dla Nastuli niż np Ambriz :-),Wroński czy Masuda
 

Yagiel

UFC
Lightweight
Nie sądze, Pudzian prawie wyłaczył światło Dvd a co dopiero taki Nastula. Walka nie trwała by minuty
 

korpek

Oplot Challenge
Heavyweight
Nastula vs. Thompson w Main Evencie. Inne walki na poziomie pierwszej gali.Gala w otwartym TVN.Nastula zabija go w pierwszej rundzie.Ludzie ogarniają o ile jest lepszy od Pudziana.MMA Attack 3 i w walce wieczoru Nastula z kims dobrym.Ogladalnosc wyzsza niz KSW.KSW, pod naporem, wprowadza klatke i 3 rundowe pojedynki, turniej piorkowych, Lombard dla Mameda.Rozmarzyłem się :P.
 

GLF

KSW
Heavyweight
Orange Sport powołuje sie na ten wątek na pasku :)"MMAROCKS.PL: MMA ATTACK złożyło propozycje Thompsonowi walki z Nastulą"


Z kolei na OS powołuje się boisko.pl, a tych przedrukowuje mymma.plTo ci dopiero łańcuszek, w którym ginie pierwotne źródło informacji.
 

Achilles

Oplot Challenge
Welterweight
Mam tylko nadzieję, że nie dojdzie do trzeciej walki z Pudzianem, a Thompsona gdyby został przy KSW, można rzucić na pożarcie na przykład Bedorfowi.
 
Niestety podawanie oryginalne źródła w Polsce to coś co u nas nie istnieje. Niektórzy zrobią wszystko, żeby nie podać jako źródła konkurencyjnego portalu.
 
Top