The Ultimate Fighter: Team Velasquez vs. Team Werdum

Grzechu

Moderator
Cohones
latinlogo-850x560.png




Kolejna międzynarodowa edycja TUF'a (The Ultimate Fighter: Latin America) Trenerami są Cain Velasquez i Fabricio Werdum


TEAM VELASQUEZ

Bantamweight


Marco Beltran (5-2), 27, Morelia, Mexico
Henry Briones (13-4), 33, Tijuana, Mexico
Alejandro Dominguez (22-6), Tlatenango, Mexico
Jose Quinonez (10-1), 23, Tlatenango, Mexico

Featherweight

Gabriel Benitez (16-4), 25, Tijuana, Mexico
Masio Fullen (6-4), 27, Guadalajara, Mexico
Yair Rodriguez (2-1), 22, Parral, Mexico
Rodolfo Rubio (12-6), 27, DF, Mexico

TEAM WERDUM

Bantamweight

Guido Cannetti (5-1), 34, Buenos Aires, Argentina
Fredy Serrano (1-0), 34, Bogota, Colombia
Bentley Syler (5-0), 31, Santa Cruz de la Sierra, Bolivia
Marlon Vera (5-1), 22, Guayaquil, Ecuador

Featherweight

Humberto Brown (4-4), 29, Panama City, Panama
Leonardo Morales (4-0), 21, Managua, Nicaragua
Diego Rivas (5-0), 22, Temuco, Chile
Alex Torres (1-1), 25, Bogota, Colombia

Kolejne odcinki jak zwykle w tym wątku: http://cohones.mmarocks.pl/topic/the-ultimate-fighter-linki-torrenty-video
 
Już 2 były. Z czego ten pierwszy tydzień temu to jakiś wstęp był, dużo gadania o historii itp. A wczoraj/dzisiaj już normalny odcinek z walką na końcu. Niestety nie po angielsku.
 
Na Fight Passie wszystko jest z angielskimi napisami. Dzisiaj nadrabiam zaległości. Płacić kurwa! : D
 
Solaris, gdzie masz odcinek na fight passie? Ja widzę tylko jakieś preview
 
No ja w sumie też, z przyzwyczajenia napisałem. Premiera miała być 18 sierpnia, więc nie wiem...
 
Pierwszy odcinek będzie 25 sierpnia. To co do tej pory wypuścili jest z cyklu "Exclusive pre-air"
 
Voranek jest, oglądam 2 odcinek, wrzuć 720p



http://kickass.to/usearch/The%20Ultimate%20Fighter%20latin%20america/
 
Oglądałem pobierznie, tak jak pisze Grzechu, jest to pierwszy odcinek tego tufa, jakość obrazu nie jest zła, ale czekam na 720p
 
Jest pierwszy odcinek z napisami.



Walka fajna, zaskoczył mnie ten Teco, według UFC on ma nieodnotowane walki na sherdogu. Też nie chcę mi się wierzyć że wzięliby go do TUFa z rekordem 0-1. Tak czy siak, bardzo fajnie wyglądał w tej walce i przede wszystkim zaskoczył, bo Sylera stawiałem w gronie faworytów koguciej.



Ten Argentyńczyk Canetti mnie irytuje. Chodzi i się spina, w zapowiedzi następnego odcinka też jest tylko pokazane jak chodzi wkurwiony.



Ogólnie to liczę, że będzie wyrównana walka, i Team Velasquez nie zdominuje Team Werdum, niczym Kanadyjczycy Australijczyków , albo Team Edgar drużyny Penna.



Odcinek ogólnie super, i czuję, że będzie to dobry TUF. Oby!
 
Ktoś wie gdzie można kupic takie wąsy? ;-)







Ciekawy sezon się zapowiada, w TUFie to ostatnio reguła, że im lżejsze wagi tym więcej się dzieje.
 
Bez walk eliminacyjnych program jest świeższy. Realizacja jak zwykle na świetnym poziomie. Jak na początek, walka była przezajebista, takie bitki chcę oglądać, przez to widać, że chłopakom mocno zależy na byciu tym Ultimate. Ogólnie miałem wrażenie, że Teco wziął jakąś ekstra lekcję ground&pound u Caina, bo w przeciągu tej rundy ciosy w parterze wchodziły bardzo czysto. Wyeliminować problemy z wagą i będzie dobrze. Sezon zapowiada się mega ciekawie, w końcu latynosi. Tacy trenerzy przyciągają!



Viva Mexico! :-)
 
Dobrze grzechu gon ich do odpowiednich tematow. Pierwszy odcinek obejrzalem tylko walke bo ktos mnei oszukal z napisami na trackerze i grzecha rowniez ten gosc oszukal :D. Walka jak najbardziej na tak
 
Kolejna fajna walka. Benitez miał lepsze zapasy, lepiej kontrolował walkę w parterze, na dodatek świetne łokcie. Diego w stójce coś tam próbował zrobić, ale czasami się gubił.



No i w końcu konflikt w domu :-)
 
Mam pytanie, bo nie śledziłem wcześniejszych tufów, czy tam poziom walk był równie dobry jak w tym?
 
Sam oceń:



https://www.youtube.com/watch?v=RHjA3_kmYqs



Zależy. Tak jak w UFC, były dobre walki i były nudne walki.
 
,,Don't wrestle if you can't wrestle". Rivas to miernota.



W zapowiedzi następnego odcinka - ,,jedna z najbardziej kontrowersyjnych walk TUFa" - obysmy znowu nie byli świadkami wałku sędziowskiego, bo ten tekst kojarzy mi się z walką Ian Stephens - Roger Zapata (oby znowu nie przekręcili zapaśnika).
 
Grzechu przepiekne to ko, a jak sie ogladalo po raz pierwszy to w ogole.



Nie wiem dlaczego ale strasznie mnie wkurwiaja meksykanie. W porownaniu do ostatniego Tufa w tym przynajmniej chlopakom chce ise walczyc.



Calo nie przypominaj tego starcia
 
przepiekne to ko, a jak sie ogladalo po raz pierwszy to w ogole.




Szkoda, że zajebistość Hall'a została za murami TUFa




w tym przynajmniej chlopakom chce ise walczyc.


Dana będzie zadowolony, ciekawe ilu z nich wystąpi w nagrodę na 180.
 
Back
Top