The Ultimate Fighter: Team McGregor (Europe) vs Team Faber (USA)

Gratulacje @zombie świetna walka bez dwóch zdań, ale wydawało się, że przeciwnik był do skończenia, więc mam pytanie nie chciałeś go skończyć? czy może już siły nie było ?

Druga sprawa to bardzo zabawne było to jak Conor krzyczał z radami i ktoś z widowni po polsku :D Kogo rad słuchałeś ;)?
 
Gratulacje @zombie świetna walka bez dwóch zdań, ale wydawało się, że przeciwnik był do skończenia, więc mam pytanie nie chciałeś go skończyć? czy może już siły nie było ?

Druga sprawa to bardzo zabawne było to jak Conor krzyczał z radami i ktoś z widowni po polsku :D Kogo rad słuchałeś ;)?
Sluchalem obu szczerze mowiac, porady po polsku to od trenera BJJ z SBG Arka Sternalskiego.
Skonczyc go chcialem ale szczerz mowiac troche bylem juz wyjebany szczegolnie po tym jak go przez pol rundy mialem na plecach wiec wolalem nie ryzykowac w koncu to jest turniej wiec im mniej obrazen tym lepiej
 
Super odcinek!
Do tej pory naszego @zombie było w TUFie mało, ale ten odcinek nam to zrekompensował. Mam nadzieję, że w kolejnych już nie będziesz ignorowany przez kamerzystów/montażystów, bo jesteś obiektywnie naprawdę bardzo medialny i likable dla widza.
Bardzo fajnie Cię przedstawili, była obowiązkowa geneza ksywy, nawet zdjęcie z pamiętnej walki, korzystne opinie kolegów z teamu oraz trenera. Podobała mi się też Twoja wypowiedź przed walką, podkreślone 100% Polish :) i że walczysz dla Polski i fanów - czułem się adresatem :)

Sama walka była naprawdę dobra, było widać od początku dobre nastawienie mentalne, tą zimną krew, opanowanie. Choć były błędy, jak oddanie pleców w 1 rundzie (fajnie wchodziły Ci te ciosy na twarz z tej pozycji) i potem dosiadów w parterze, to dzięki tym cechom nie było paniki i bezproblemowo z wszystkiego wychodziłeś.
W drugiej rundzie miałeś go na widelcu, ale od początku walki miałem wrażenie, że nie idziesz na 100% w stójce i się trochę hamujesz. Moim zdaniem to było bardzo rozsądne, tu zgadzam się z Conorem, bardzo mądrze zawalczyłeś - bo gdyby była 3 runda (sądziłem, że będzie) to dalej byłeś świeży i byś go dojechał...a idąc wcześniej na 100%, w przypadku gdyby nie udało się go skończyć, do trzeciej byś wychodził tak spompowany jak on.
 
@PaweLisu999 , @zombie widzialem na zywo ten wywiad, wyszlo calkiem spoko. Niestety FOX Sports udostepnil tylko ten fragment, moze gdyby Marcin pozyczyl koszule np. od Dana Hardyego to daliby wiecej ;) Szefostwo Pitbulla jednak z pewnoscia zadowolone.
ltmugqdosdhjybuvxnctknziqunreqqedbxpboyegorwabfynkqtbduagmmpvpwnmrfvzxfwzeodyhlptitrfzkbxcoublolzvio

 
O dziwo po takim odcinku coraz bardziej lubie Conora ;)
No kurde :/ w tym TUFie zaczyna być widać, że ten obraz Conora oficjalny medialny (dla mnie debilny) nie do końca jest prawdziwy...na początku twardo go trzymał, okulary w każdej scenie nie ważne jak ciemno w pokoju, deklarowany dystans i cały team w dupie itd.
Ale jednak coraz częściej w wielu sytuacjach ta poza pęka...zobaczymy, co będzie dalej

Ja byłem przekonany że nie będzie 3 ;)
może źle się wyraziłem - chodziło mi o to, że spodziewałem się, iż mogą dać trzecią

Czekam niecierpliwie na kolejny odcinek, liczę na drugą wygraną TEAM EUROPE, Saul wydaje mi się solidnym i twardym zawodnikiem.
a @zombie się nie odpierdzielaj tylko dawaj kolejnego bloga ;)
 
Brawo, Zombie! Rudy mnie trochę wkurzal jak wrzeszczal bezproduktywnie "Wstawaj!"... No, wait... Krzyczal: Spokojnie ;) Ale potem dawał już konkretne wskazówki, a Marcin się ich słuchał i za to wielkie brawa!
 
Nie wiem jak to tłumaczyć, ale w zalinkowanym wywiadzie Marcin wspomina, że nie wie w jakiej kategorii wystąpi na gali finałowej (patrz 6:40). Czy to oznacza, że nie doszedł do ścisłego finału? :confused:

http://frontrowmma.com/podcast/2015/10/4/front-row-mma-28-with-marcin-wrzosek-dean-trueman
Co do obecnośći w finale, to nie możemy być tego pewni.
Jednak równie dobrze może wziąść udział w finale w wadze lekkiej, aby potem zejść do piórkowej.
Pozostaje nam czekać.
 
Nie, na finałowej gali poza walką o zwycięstwo w programie walczą też inni uczestnicy danego sezonu tufa, zazwyczaj między sobą, ale zdarzają się też rywale spoza programu
 
Nie, na finałowej gali poza walką o zwycięstwo w programie walczą też inni uczestnicy danego sezonu tufa, zazwyczaj między sobą, ale zdarzają się też rywale spoza programu

Dokładnie tak. Walka finałowa prawdopodobnie musi się odbyć w kategorii lekkiej pomiędzy dwoma finalistami, więc skoro Marcin zastanawia się w jakiej kategorii zawalczy na tej gali ...
 
No to już mamy 2-2 tak jak liczyłem.
Kiedy przybliżali sylwetkę Billy'ego to coś tak czułem, że psychicznie nie jest poukładany i się da stłamsić Saulowi. Po pierwszych celnych ciosach już się zestresował i poszedł po jakieś głupie obalenie...nie zachował zimnej krwi. Saul go po prostu zgrindował niemal bez oporu.

No to kolejny będzie najbardziej znany (zaraz po Stevenie Seagalu) sparing partner Andersona Silvy :)
 
Alez dominacja Saula, momentami wygladalo to jak bicie bezbronnego. Nawet niezbyt chetni do uzywania rozszerzonej skali sedziowie zgodnie dali 2 r. 10-8 a jeden nawet obie. Chociaz trzeba przyznac, ze w czasie tej krotkiej wymiany stojkowej w 1 r. Anglik pokazal tez, ze ma tez spore luki w defensywie.
 
Zgadzam sie. Stojka do poprawy, ale bardzo dobra kontrola. Rady Conora tez bardzo inteligentne - wie co tam robi. Swoja droga rozwala mnie pewnosc siebie Fabera. Nie przepadam za nim, ale widac, ze deprymuje ona nawet Irlandczyka.
 
Uprzedziliście mnie. Mimo dominacji, stójka idealna nie była. Ale 10-8 na rundę zasłużone.

Po pierwszym odcinku napisałem, że Lee jest moim faworytem. I tu mnie trochę dziwi, bo mamy 5 odcinek za sobą, a Lee widziałem przed kamerą zaledwie kilka razy. Jakby go tam wcale nie było. Żadnego przybliżenia tej postaci.

Chciałbym zobaczyć Lee vs Lobov.
A po następnym odcinku liczę na Europa 3:2 USA
 
Back
Top