The best of MMARocks!

malinowsky

UFC
Lightweight
Najlepsze teksty portalu, gwiazdy, perełki.. Kto i jaki tekst jest władcą Trollandii? :D to poważny temat zachowajmy powagę.
P.S. Userze pamiętaj w sieci nie jesteś anonimowy! Ktoś kto ma 8 lat stażu może porwać Cię w celu treningu! Redakcja MMARocks nie odpowiada za szkody wyżądzone podczas ww sytuacji.
 
Najlepsze teksty portaluwystarczy przeczytać posty logana :P fajny jest ten post

PUDZIAN GRATULACJE=WIELKI MISTRZ POKAZAL KLASE,
szybszy 2 razy byl od najmana wielka sila ciosu -piekny styl walki
sila pudziana to nr 1 na swiecie-pokazal to 5 razy w strongmen
silowo pudzianowi do piet nikt nie dorasta na swiecie
i teraz pudzian w ringu pokazuje ze jest wojownikiem-wielkie gratulacje
WIELKI MISTRZ-WIELKA KLASA SILA LOKOMOTYWY -DOMINATOR JEST 1 ……a potem dlugo ,dlugo nic
dla najmana brawa ze wogole stanac do walki z takim silaczem mistrzem wielkim pudzianem
gratulacje-CALA POLSKA DUMNA Z PUDZIANA -KAZDY PRAWDZIWY KIBIC GRATULUJE wspanialej wygranej
—————————————————————————————————————————————————————————
i niejednemu cwaniakowi w mma pudzian jeszcze sieczke zrobi z twarzy-z kimbem,copem i cepem na czele
—————————————————————————————————————————————————————————————
a na necie zawsze znajdzie sie jakas menta wesz smiec ktory z zazdrosci glupoty wypisuje na pudziana
dziecko neo -wstyd zakompleksione
KAZDY KIBIC GRATULUJE MARIUSZOWI WSPANIALEJ WALKI I WIELKIEGO SUKCESU W RINGU
 
"Pudzian wygrał przez latającą gogoplatę"


Jebane polaczki to wręcz klasyk jest. ten tekst jak i teksty Logana, za wysoko postawiły poprzeczkę ;]
 
Bez kitu, trochę tego było, aż trudno sobie przypomnieć, trzeba by poszperać w archiwach. Ale "8 lat treningu" to już klasyk, hehe, albo "ale dlaczego zawodnik x jest w rankingu wyżej niz zawodnik y"
 
Jestem tego samego zdania, zanim dojdzie do walki Cain – Velasquez ten drugi musi jeszcze sobie na nią zasłużyć. Ale i tak solidnym faworytem tego starcia będzie Cain i to na niego stawiam. Velasquez z nim polegnie :)

bez urazy ale to bylo dobre;)
 
Hating na wysokim poziomie xD

grabowski słabiutki,to ma być najlepszy polski ciężki??? bez jaj


najpierw fuksiarsko wygrana walka z kitą,potem z barneteem nuda na maxa,wygrana fuskem po raz 2 a teraz przegrywa i to bardzo z gosciem który jest wrestlerem i potrafi tylko sprowadzić do parteru,hehe śmieszne.


z takimi warunkami fizycznymi i z taką techniką lepiej zeby grabowski zszedł do kategorii niżej,bo tutaj to moze z najmanem powalczyć.
 
tutaj była rozmowa jakoby Yoshi to Kawul
http://cohones.mmarocks.pl/topic/ksw-14-wyniki-na-zywo/page/26#post-50467
 
Moi faworyci:

fedor emalianenko co mógł osiągnąć to osiągną chciał bym zobaczyć jego walke z cainem velendezem


“Ponieważ, jak już wszyscy wiedzą, dostaliśmy akredytacje musimy się bardziej starać, żeby Dana nie zwyzywał nas na jednym ze swoich wideoblogów.”


Nie udzielam sie tu prawie wogóle ale jak przeczytałem ten tekst to sie zdziwiłem treścią, troszke to boli i nasuwa mi sie myśl że redaktorzy chca podpasować sie Dance. Wogóle tego nie rozumiem, bo uważałem ludzi tej strony za charakterne osoby i nie będą za przeproszeniem “włazic w zad kłamliwej Dance” Wiecej nie napisze, przykro na to patrzeć.

Szkoda, że nie odnalazłem mojego ulubionego komentarza, który zrównywał GSP i Andersona Silvę z Michalczewskim i Diablo Włodarczykiem :D
 
Sekcja zwłok: Brock Lesnar znajdzcie sobie)
jak dla mnie to pozytywna perelka, nie majaca nic wspolnego z trolami;)
 
http://www.mmarocks.pl/2010/07/07/zmiany-w-rankingu-mma-19/#comments


To był dla mnie najlepszy wątek minionego roku.
 
komentarze w stylu 'wy z forum nie macie pojęcia o tym co się dzieje na ringu, jak jesteście tacy cwani to zapraszam na trening':


"Jak tacy mądrzy jesteście to ciekawa jestem czy któryś z was by z Tomkiem na ring wyszedł ? Przestańcie sie mądrzyć na forum bo zielonego pojęcia nie macie o czym piszecie!"


"witam wszystkich znawców a szczególnie kolesia spiryt-a chyba troszkę za dużo pije albo coś wochał a mówili ze dopalacze zamknięto.Kolego zajmij się bardziej tobie znanym dyscyplinom sportowym i tam dawaj komentarze proponuję szachy albo warcaby może tam komenty będą trafne a tak w ogóle to życzę wszystkim kanapowym znawcą BJJ i MMA połowy tych sukcesów co ma Maniek a jego czarny Pas możecie mi wierzyć lub nie wali mnie to, nie wziął się z kosmosu każdy z was może przyjechać do Szczecina przyjść na trening i się z nim zmierzyć wynik będzie oczywisty dla każdego kto ma trochę na ten temat wiedzy"


edit: oprócz tego dochodzą walki psycho- i anty-fanów Reema (super stójka vs. koks i konina).
 
Fedor, Lesnar, Ranking to mieszanka wybuchowa;)
ale jakie nicki pojawiaja sie w tym watku od Tidzeja...przypomniala mi sie sprawa z koszulkami za 8 zloty;)

ps.komentarze i riposty GLF sa mocne:D
 
Tutaj niepostrzezenie klejnocik sie pojawil:
http://cohones.mmarocks.pl/topic/velasquez-vs-dos-santos
 
Nie wiem, być może to bardziej nadaje się na sadistica (wszakże może dotyczyć choroby umysłowej, a nabijanie się z takiej jest strasznym nietaktem i naruszeniem dobrych obyczajów), ale zaryzykuję i tu wrzucę:

Niektórzy tutaj nawet porównują 5-2 Lesnara z dorobkiem Fedora heh... nie lubię takiego opluwania niesamowitego zawodnika. Zwłaszcza że Fiedia NIGDY nie powiedział publicznie niczego złego o jakimkolwiek swoim przeciwniku, a teraz po jednej porażce wszyscy jadą po nim jak z g**nem...



Autor: SEEMANN


wstawianie obrazków z dziećmi to tematu o przygotowaniach F. do turnieju to po prostu zwykłe chamstwo

Autor: cebeka_bjj
 
Coś czuje że stężenie spiętych zadów w temacie rozjebie wszystkie wskaźniki.
 
po prostu to jest żałosne
piszesz z kimś w jakimś temacie, a po 3 minutach wstawiasz to w temat żałosnych cytatów
taka naga, zabójcza broń
 
Back
Top