The best of MMARocks!

Hej szefie. Bardzo przepraszam za to. Nie zwróciłem uwagi. Oczywiście sekundę później wymieniłem obrazek zastępując go tym z zamazanym IP. Zwykła pomyłka, a screen po to, bo wydał mi się bardzo śmieszny :).
 
Powinno być tak: Filmy są dla osób niepotrafiących ruszyć dupy sprzed komputera i przeczytać książki ;)



Oczywiście wiem, ze tekst Laqiego pewnie nie był na powaznie :D
 
Powinno być tak: Filmy są dla osób niepotrafiących ruszyć dupy sprzed komputera i przeczytać książki ;)


Oczywiście wiem, ze tekst Laqiego pewnie nie był na powaznie :D


Zdziwiłbyś się widząc całość tej rozmowy na chacie :D
 
Niby mam tego tłitera ale i tak go nie rozkiminiam. Czytanie tam dłuższych rozmów chyba całkowicie mija się z celem. Nie da się jednym kliknięciem całości zobaczyć. Ten wynalazek miał chyba służyć do krótkich njusików typu: "zesrałem się na czerwono #help #dupykrwawio" i odpowiedzi: "Jodłeś buroki to mosz #drHouse" a nie rozległych dyskusji na temat fizyki kwantowej czy logiki ksw.


Andrzej w formie :D
 
Paweł Wójcik z całym szacunkiem znany jest z swojgo fanatyzmu KSW. Jego argumenty w dzisiejszej odsłonie pt. " Obrońmy KSW bo hajs musi być" są całkowicie żenujące.
 
W szkole obczajałem TT to widziałem, że ma ból dupy... ale, że aż taki to nie sądziłem
 
@up



Czekam tylko aż Wujek Cię naprostuje pytając, czy jesteś może wykfalifikowanym proktologiem, snując takie tezy publicznie.
 
Nie wiem czy Paweł Wójcik jest aż takim fanatykiem KSW jak się niektórym wydaje ale fakt faktem na tym forum czasami jest niezły pocisk na KSW. Czasami słuszny ale w większości przypadków czepianie się przekracza pewne normy.
 
Przeczytałem ta dyskusję Wójcika na fb do której właczył sie sam Wojek. Nie dośc że jest marnym announcerem chcącym być Lenne to na dodatek w głowie ma tylko to co mu zaszczepili K&L. Cięzki przypadek.
 
Arlovski dalej w formie z tematu o Sakuraiu



Mamed dzwoni do Martina:



- Te, tak se przeglądam tego szerdoga i mi się przypomniało, że jednak nie wszystkie walki wygrałem. Jakiś japoniec ze mną zremisowal. Sprawdź czy żyje i mi go zakontraktuj



- Mamed, ty to masz łeb! Walnie się jakaś gównianą gadkę o wielkim rewanżu, nieprzespanych nocy z powodu tego remisu, w tle puści się podniosłą muzykę i trailer gotowy! A ludzie Okamiego by chcieli, phi. Tyle hajsów zaoszczędzonych. Bedzie na balantajsa.
 
Jonny Bones
"palhares vs khalidov o tytul najlepszego zawodnika ksw

a blachowicz vs jay silva o pas, to by pokazalo poziom blachowicza wzgledem materli"

a w odpowiedzi:
GLF
"Oczywiście tytuł "najlepszego zawodnika KSW" nie podlegałby limitom wagowym ani podziałom płciowym? Proponuję walkę Bedorf/Kowalkiewicz jako eliminator."
 
"a blachowicz vs jay silva o pas, to by pokazalo poziom blachowicza wzgledem materli" może miało być materii ?
 
Jonny Bones to pewnie kolejny trol który miał radochę z tego, że zwrócił na siebie waszą uwagę i przez parę godzin stał się kimś o kim się mówi na tym portalu. Mi już nie chciałoby się cytować tych wszystkich prowokatorów którzy tu co jakiś czas się pojawiają.
 
Wynagrodzenie gwiazdeczek UFC (Brittney i Arianny)

Zapytam Arianny jak wróci do chałupy.





Dobra Arianny wróciła. Ma umowę zlecenie, 6,50 na godzinę ale zapisała sie do Cosinusa i ma do pensi 200zł więcej jako uczeń.



W weekend wyciąga prawie 250 zł, UFC zwraca hajs za bilet miesięczny PKS. Dodatkowo dają też kasę za proszek, bo dziewczyny same piorą stroje służbowe. Nie wiem jak Palmerka ma w umowie, pewnie mniej bo Arianny ma starszą specjalistkę to i dostaje wiecej.


Wpisy Maliny wygrały temat:-)
 
bestoff.jpg




:-)
 
Fragment postu użytkownika marhelcin na temat porażki Juhasa rozbawił mnie do łez

niektórzy Janusze wiedzą co to sherdog i są w stanie to zweryfikować więc przemilczenie tematu im nic nie da
 
Back
Top