The best of MMARocks!

cre w temacie "Związek na dopingu"







"Teraz każdy użytkownik cohones, jak i każdy człowiek w kraju moze oczekiwać na telefon od Mirasa z którgo dowie się, żę Jakub Bijan to zwykły chuj. (pozdro dla słuchaczy sss)"







mistrzostwo świata!
 
Fresh i jego wizja sędziowania

Konieczne są zmiany w punktowniu mma. Najkorzystniejszym wydaje się system w którym sędziowie przyznają punkty na bieżąco po każdej akcji punktowanej. W ciągu sekundy od ciosu, kopnięcia, rozpoczęcia techniki kończącej przyznają oni punkt jednemu z zawodników poprzez naciśnięcie przycisku z kolorem danego zawodnika mma. Na koniec walki wszystkie punkty są sumowane i wygrywa zawodnik, który zebrał ich więcej.
 
myślę, że tekst o Mamedzie wyżej w rankingu od Spidera jest kwintesencją tego wątku.

Co głupiego jest w tym, że napisałem że w tej chwili Mamed jest moim zdaniem wyżej od Spidera kóry na wielkiej równi pochyłej zmierza ku końcowi swojej kariery w podobny sposób jak wcześniej robili to Cro Cop, Lieddell, Fedor...



Bardzo podobna sytuacja ciąg zwycięstw, mało spodziewana porażka, nie dokońca szczere wypowiedzi o najcięższym treningu w życiu, widoczny brak motywacji. Jak Spider nie zakończy kariery po walce z Weidmannem to rozmieni ją na dobre tak jak wcześniej wymienieni przegrywając z zawodnikami coraz gorszymi. Widzę analogię pomiędzy karierami tych zawodników a karierą Spidera. Rozumiem jednak, Wujek, że Twój intelekt tego nie ogarnia.
 
Podsumowując powiem tak: Oglądanie całej gali KSW jest jak zwykła masturbacja przed pronósem kiepskiej jakości..., a oglądanie choćby jednej walki Polaka w UFC jest jak seks z Sashą Grey :) Takie porównanie


by Jajcyn
 
kładę stówę, że gość cytowany w życiu nie zamoczył pulusia if you know itd ; ) jakieś pierdoły cytujecie już bez sensu
 
kładę stówę, że gość cytowany w życiu nie zamoczył pulusia if you know itd ; ) jakieś pierdoły cytujecie już bez sensu


To samo pisałem wczoraj na czacie. Bo przecież jezeli masz internet, to wiesz już wsyzstko...
 
spa w temacie z wynikami po gali KSW 24

Mamed jest sedzia specjalnym KSW. Podchodzi do ringu w swoim t-shirt. Sedziowie Baginski i Bronder juz na niego czekaja i niesmiale proponuja NC. Mamed odpowiada "no jasne, ze NC".
 
O tych 40 letnich mamuśkach?
lol.gif


Między innymi o nich:-)
 
Mamed jest sedzia specjalnym KSW. Podchodzi do ringu w swoim t-shirt. Sedziowie Baginski i Bronder juz na niego czekaja i niesmiale proponuja NC. Mamed odpowiada "no jasne, ze NC".


So true.
 
Ruff Ryder o dziecięcym mma:

Lepiej posłać na śpiew, grę na fortepianie czy skrzpcach. Z MMA nie da się wyżyć. Chyba, że gra się dodatkowo w reklamach, serialach i ma się etat w programie rozrywkowym.


Ciekawe kogo miał na myśli ;)
 
O cholera. Zapomniałem że IP widać. Obrazek zakamuflowany teraz. Dzięki Uefo :D



g2r6.jpg
 
chyba nie przeczytałeś tego co było nad tym wklejonym screenem. chodziło mi o napisanie czegokolwiek odnośnie pojawienia się mojego ip.
 
Back
Top