The best of MMARocks!

Nie ma tematu w HP, na który nie przylezie ktoś i nie powie "nie macie o czym gadać, takie chujowe tematy, za moich czasów było lepiej, nie o takie cohones walczyłem, wszystko wina Najmana i Finkelsteina".
 
Jebane polaczki, nic pogadać nie dadzą, nie?
szczerbaty.gif




Zwykle tego nie robię, ale się już wkurwiłem na te mądrości, chill. ;p
 
Serio panny na brudstocku chętnie rozkładają nogi? W sumie jedyny sensowny argument by tam jechać. Wezmę zapas mydła i może upoluję jakąś chorą łanię.


arlovski w skórze, mnie po % rozwaliło :D
 
ktos dojebal w topicu o wiek uzytkownikow, ze interesuje sie mma od czasow chmielnickiego :-) 5 minut nieustannego smiechu
 
Co w tym śmiesznego? Nawet namalowano taki obraz, pt. Kozacy piszą list do Dany White'a w sprawie zmiany werdyktu walki Rua-Machida
kozacy.jpg
 
Keylock rozdał :DDDDD



W sumie to się cieszę, że z takiego głupiego błędu ktoś ma tyle śmiechu :)
 
W poście Keylocka widzę analogię do usera który wystapił z prośbą do redakcji o stworzenie petycji do UFC w sprawie zmiany werdyktu Davis - Machida :-)
 
W temacie "Jestem MMARocksem i nie mam lat 13-tu"

chamilitary:
21 lat i w ogóle liczba 21 opisuje także mój drugi ważny parametr if you know what i mean :))))))))

damianancelotti:
Iloraz inteligencji?
 
Klaus o tym, dlaczego zawodnicy UFC koksują dla rzeźby :

Zawodnicy UFC po prostu za dużo zarabiają i przeżerają ,a później się ćwiczyć nie chcę •
 
Ktoś: "Ja tam wierze, że GSP jest czysty."







Szady: Ja tak samo. Nie wierzę, że nie ma w domu prysznica






Jakoś szczególnie mnie to rozbawiło biorąc pod uwagę temat o "testach GSP" i tej całej dyskusji "kto jest czysty, a kto nie".
 
"Obejrzałem ten dokument o KSW, pozytywne akcenty to Pan Marian Kmita w koszuli flanelowej, miło zobaczyć że ma sporo luzu mimo stanowiska."--> Wujek na temat mini-dokumentu z okazji 10-lecia KSW.
 
"Dlaczego Właściciele KSW nie dadzą szansy zawalczenia Chmielewskiemu z Manhoef'em, może Antoniego walki są nudne ale jakoś go lubię myślę że Chmielu wygrałby by to i miałby szansę się wypromować na nowo."



Malymaja.
 
(03:03:36) Wonsz_: Czemu taki mały ruch jak jest gala?

(03:03:37) cRe: Cześć.

(03:03:48) cRe: Nie ma gali

(03:03:57) cRe: jeszcze prawie 24h do gali

(03:04:03) Wonsz_: ummm

(03:04:04) Wonsz_: aaa

(03:04:16) Wonsz_: fakt, piatek/sobota

(03:04:17) Wonsz_: teraz
 
Back
Top