The best of MMARocks!

niestety nie mogę z edytować posta,dodam że tamten tekst dotyczy Igora Wojtasa i walki o pas PLMMA w muszej :D
 
35dcnih.jpg




Odważna deklaracja Doozego :-)



+ wersja dla tych co mają wyłączone obrazki ;)

Janek jak pokona Rumble'a nawet przez Split Decision i nie trafi do UFC w 2014r. to sobie wydziaram "Cohones 4Ever".
 
mysle, ze plecy na wysokosci lopatek albo zewnetrzna strona przedramienia, idealne spoty na taka dziarke!



cohones 4ever i tak!!! :D
 
Peja ma tyle hajsu i "szacunku na dzielni" u małolatów, że nie musi się parać czymś takim jak mma tym bardziej, że niedawno ślubował swojej damie miłość wierność i życie kurewskie.










BOOYAK o szansach na występ Peji w oktagonie podczas MMA Attack 4
 
dlaczego macie mnie za trolla ? to forum i mam prawo wypowiadac swoje opinie i uważam ze Mamed zjada Andersona na śniadanie i dlatego jestem na niego zły ze nie chce reprezentować mojego kraju na świecie



by chamilliatary
 
chamilitary widac w formie, do kompletu brakuje juz tylko stwierdzenia, ze Cipek bez problemow zniszczylby Chrisa zapasniczo a potem poskladal w parterze.
 
w parterze by go poskładał a Mamed to jest ewenement na miare światową i nie mowie tego przez pryzmat tego co mówi Kawulski w trailerach ale widze po prostu jak sie rusza i jaką ma łatwość wyprowadzania ciosów
 
"żalosny ten temat wielcy "znaffcy" mma oceniają kogos wypowiedzi"



załosne są takie wypowiedzi,i zacznijmy od tego że na tym forum siedzą w większosci osoby które same trenują MMA czy osoby które są w tym siedzą od dawna
 
Nie pogrążaj się chłopie, takimi tekstami to pracujesz na cohones award na nagrodę trolla roku...
 
@ Chamillitary, to prawda, to jest forum i możesz wyrazić tu swoją opinię, ale także jak już coś piszesz (szczególnie takie teksty) to musisz być przygotowny na krytykę i z tego, ze ludzie będą mieli z Ciebie bekę. Więc albo pisz dalej i nie spinaj dupy, że ktoś coś pisze, albo nie pisz wcale i będzie lepiej ;)
 
by Maq77 w temacie rewanżu Silvy z Weidmanem:

Oby Bazelak z UFC nie podpisał bo Chris ma po pasie ;P


A w skórze dzisiaj pisałem o trollach ze sportfana, czyży dotarli i tutaj?
 
Back
Top