The best of MMARocks!

Foto z FB Wojka idealnie pasuje do tego żeby je wkleić pod tym tekstem Murillo :-)
 
Tylko wiesz Venom, grzecznie i bez wielkich wyobrażeń jak na pierwszy raz. Ładnie się ubierz. Najlepiej pożycz koszulę od Tidżeja. A i randka co najwyżej do 21.00.






Murilio
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/konferencja-prasowa-daniela-omielanczuka-i-sports-management-team-jutro-o-1130
 
Właściciele KSW zdecydowali, że podczas gali nr. 23 będzie podawana kibicom wódka. Decyzja ta jest spowodowana natłokiem ogórków na gali i ich samoistnym ukiszeniem się.


by Kolumb :-)
 
przechwytywanieur.png




:-)
 
Szady o plusach uczestnictwa w procesji :)

A ja byłem wczoraj na procesji. Co tam się zajebistych lasek kręciło, masakra, prawie oczopląsu dostałem. Pieśni nie takie złe, Figo fagoty i inne kapele dużo lepszych tekstów nie mają. I jeszcze się opaliłem ładnie. Jak widać same plusy.
 
Najbardziej denerwujący jest fakt że FA ostatnimi czasy nabrało rozpędu i dobrze się zapowiadało niestety główny maszynista chyba wykoleił ten pociąg, poczynając od niefortunnych komentarzy w trailerach i rzuceniu pasem w DJ Lindermana kończywszy na dziwnych zmianach werdyktów.


By Wujek
 
Back
Top