The best of MMARocks!

Źle to napisałeś, Yuuri, poprawnie to jest "kij im dupę"



Bardzo podobnie do sławnego pudzianowego "kij wam oko", tam żadne "w" nie występuje :-)



 
Tak swoją drogą ciekawi mnie kiedy ujrzymy Roya z jego BJJ i taktyką inną niż "a trafię go zanim mi się skończy kondycja, hihi".
 
No tak, ale czy w przyszłości. Bo po ostatniej walce Grubaska jakoś mi się smutno zrobiło, że takiego arsenału tylko używa.
 
on wypowiadal sie w sumie na ten temat jak to bardzo lubil turlac sie z zawodnikami, walczyc w parterze - az do momentu kiedy pierwszy raz pierdolnal kogos w twarz - wg niego 'nie ma lepszego uczucia' wiec czai sie na prawy cep i robi to dosyc dobrze.
 
To nie tak miało wyjść. Chodziło mi to, ze ta okładka jest słaba. A nie o dyskredytowanie Karoliny, jak wyszło :-)
 
Dla mnie to celebryta ;) Poza tym z kim on walczył? Każdy z jego pokonanych przeciwników prezentował mniej więcej. poziom żula z pod monopolowego. Poza tym jego "styl walki" żywcem zaczerpnięty z Polskich gimnazjów nie stanowi zagrożenia dla normalnego człowieka, który potrafi mu oddac. Sądze że każdy pełnosprawny facet potrafił by dojebać Najmanowi, a znalazło pewnie by sie i kilka niepełnosprawnych, którym ta sztuka także by się udała ;)


Skrzypimifurtka w MMA Attack 4: Plakat i pierwsze nazwiska
 
Taka moda, każdemu tępemu dresowi się wydaje, że pobije - słabego, bo słabego - ale nadal boksera z wieloma latami treningu.
 
Na zawodowym ringu? Najman obstawi swoja porażkę po kursie 2.40 za kilkaset tysięcy i odklepie.



Mi wcale nie chodziło o to,że mu sie wydaje że pokona, tylko po prostu "pojechał" Najmana.
 
stawiam diamenty przecie orzechom ze tylko na tym forum znalazloby sie z 20 osob ktore dojebalyby Najmana
 
wg mnie raczej nie. raz, że sosnowski jest dla niego za słaby (predzej dla najmana bylby ok), nie ta waga (moglobyc cos podobnego do burneuika - ozdoba) , a poza tym to oczywiste ze sie chce albert na plecach mariusza poprostu wypromowac.






master_defar o ewentualnej walce pudzianowski vs. sosnowski
 
Pewnie i tak wygra def po ukadach na forum słyszałem, że zna kogos waznegoz redakacji :P Ja głosuje na młodych


freakcyp



nie wiem czy to nie ironia,bo aż nie chce się wierzyć w takie coś :-)
 
Jasne, że wsród tysięcy tak pierdolących znajdzie się kilkudziesięciu, którzy by go poskładali.
I nie wiem gdzie beka z master_defar. Jedynie do części o różnicy wagi można się przyczepić. Ile osób w Polsce zna Pudziana, a ile Sosnowskiego?
 
33nvoz9.jpg








Kij wam w oko! Powiedział Mareczek ;]
 
kurwać, czarne uliczki, Wandy, Reemy i inne dziewczynki z ring nie stasznie w porównaniu z matką mojej byłej i to nawet w pełnym oświetleniu ...


Painkiller w Tanio Skóry nie sprzedam, wywody były na temat tego kogo byście się najbardziej wystraszyli na ulicy.
 
Heh, Piotr jest tylko 5 dni starszy ode mnie i podpisał już kontrakt z UFC, a ja miałem w życiu tylko jedną solówkę i jeszcze ją przegrałem przez duszenie zza pleców.


Szady w temacie o angażu Płetwala w UFC. Śmiechłem zdrowo ;)
 
Back
Top