The best of MMARocks!

Painiller ty kutasie, mam nadzieje że admini widzą co ten pajac pisze. Masz problem do naszej wiary??? To idz na strony o satanzimie itp. Rozumiem jest wolnośc wyzwania, ale gdzie jest napisane, że można naśmiewać się lub wyzywać ludzi z innej wiary??? Jak admini dadzą mi bana, to nie zdziwie się, ale napisałem co myślałem...


Tak by ktoś nie myślał, że ta mentalność odejdzie wraz z moherami...
 
Painiller ty kutasie, mam nadzieje że admini widzą co ten pajac pisze. Masz problem do naszej wiary??? To idz na strony o satanzimie itp. Rozumiem jest wolnośc wyzwania, ale gdzie jest napisane, że można naśmiewać się lub wyzywać ludzi z innej wiary??? Jak admini dadzą mi bana, to nie zdziwie się, ale napisałem co myślałem...






Ktoś tu chyba za mocno podkręcił radyjko :-) Dj'a z Torunia



rydzyk.jpg
 
Powiedzcie mi koledzy jak to jest możliwe że Pudzian przy takiej muskulaturze nie może sobie jescze poradzić z takim np gościem jak Cain Velazquez który przecież jest spaślakiem?






by SK
 
To jest troll - dziś napisał ze 3 posty, wszystkie o Pudzianie, wszystkie z dupy wzięte. Nie warto na niego zwracać uwagi. Nie zasługuje na to by trafić do tego tematu.



Chłopak wyszedł z założenia, że skoro ta bardziej "wrażliwa" część redakcji jest na konwencie to mu się upiecze.
 
Chłopak prowokuje, więc nie dawajcie mu satysfakcji. Ignorujcie to pójdzie szukać impulsu do trzepania kapucyna na innym forum.
 
Kolego SK - Ty wiesz, że jesteś z nami jeszcze tylko dlatego, że dziś jest konwent i nikt nie ma czasu zająć się Tobą?
 
np ten



Powiedzcie mi koledzy jak to jest możliwe że Pudzian przy takiej muskulaturze nie może sobie jescze poradzić z takim np gościem jak Cain Velazquez który przecież jest spaślakiem?
 
Back
Top