The best of MMARocks!

No walduś nie ma szans z bazelakiem, za wolny jest, bazelak storngmen, trenował karate, mma, mądrze gada, boksował na ringu (samo że boksował już o czymś świadczy) no kondycja nie wiadomo, ale dużo się wypowiadał na ten temat, i według mnie dobrze gadał jak wytrenować kondycję, jak stosował się do swoich zaleceń, to może być dobrze.
Ogólnie Bazelak większym faworytem, ale nie wiadomo co potrafi z drugiej strony. A waluś wolny, nie ma jakiegoś • pierdolnięcia • czy nokautująego ciosu, szybko się męczy, słaba motywacja.
No nie wiem co to będzie, na pewno nie będize wysoki poziom tej walki.
Oznaczyłem kwintesencję wpisu, ale całość zajebiście sensowna i logiczna.
 
Podoba mi się motyw kraty na krześle. Widać modne ostatnio szkockie akcenty. Jest to również nawiązanie do lat 90 i muzyki Grunge • szczególnie do zespołu Nirvana. Kamil prawdopodobnie wejdzie do ringu słuchając utworu • Rape Me • z płyty • In Utero • . Na wieść o tym, Miguel Torres oficjalnie potwierdził, że jest zainteresowany przybyciem do Polski na gale w Płocku.


Automat w formie ;)
 
zdjeciepq.jpg








Made my day big time!
 
"Nie wiem czy Kornik nie powinien oddać tej walki walkowerem, z Irokezem wygrał zupełnym przypadkiem ( to była jego pierwsza walka w MMA) . Zresztą takich lucky punchy w mma jest pełno • Machida-Couture, Silva-Belfort, itd •
w zasadzie każde KO to lucky punch • "

Autor: sturowa

:-)
 
Normalnie też bym wziął to za ironię, ale po ostatnim wysypie użytkowników i ich przeróżnych wypowiedziach śmiem w to wątpić.
 
Pozdrowionka. Dziś wolne - więc wpadłem na momencik. Sprostuje może mój ostatni wpis. Tak jak pisałem, dla pewnych osób nie jestem już anonimowy, co powoduje, że nie mogę sobie pozwolić na pisanie o życiu prywatnym itp. Zmieniłem nick, poprosiłem o usunięcie niektórych moich postów i przystopuję z netem w robocie.


kaczy :D
 
Ja pierdole. Byłem daleki od krytykowania i jechania po kaczce, ale coraz bardziej mnie on irytuje :D W nie których przypadkach to pomocny user, no ale np: taki wpis powyżej. NO KURWA MAĆ :D Co to kogo obchodzi.



Tak swoją drogą, to kaczka neta w domu nie ma ? A może faktycznie ma 16 lat i wytłumaczenie jest inne. Zmienili mu plan lekcji, ilość godziń informatyki w tygodiu spadła to i kaczy nie ma gdzie nakurwiać postów.



No to wyrzuciłem to z siebie. Pis end low :D
 
Nie mog łem się oprzeć. Dogłębna analiza inteligencji fedorta przez uzytkownika xxl:

"Te cholerne zydki zmarnowały Fedora a i on sam jest pewwnie co by nie mowic lekko tępawy • ."

:-) OMG
 
Z oficjalnego facebooka KSW (jakieś tam zdjęcie z obozu) i podpis pod: Trwa siódmy Obóz KSW, a na nim zawodnicy znani z występów na galach i zawodach KSW. Od lewej: Grigor Aschugbabjan, Paweł Głębocki, Kamil Walusć i Rafał Błachuta.


Nie ma to jak znać swoich zawodników.
 
Może poprostu SłOdZiAkOwI paluszki nie uderzyły dobrze w klawisze, wybaczmy mu przecież jest zajebisty:-)
 
w info o podpisaniu przez Walusia tez zrobił błąd ale poprawili, strangman czy jakoś.



On jest naprawde taki ułomny, że nie potrafi przeczytać 4 zdań, które napisał ?
 
"Nie wiem jak kaczka, ale ja nie przyjmuję"



Ja pierdole!!!



Autor oczywiście misterious debilious anonymous







Poza tym chciałbym dodać, iż na głównej w komentach pokazuje się oryginalny nick :-)



więc chuj z pseudokamuflażu
 
CIEKAWE CZY JAKBYM PODSZEDŁ DO TAKIEGO OVEREEMA W KLUBIE I WALNĄŁ MU TUBE Z ZASKOCZENIA CZY BY PADŁ







by ceru4, no rozweselił mnie niesamowicie jeszcze sie simeje :D:D:D







no i dalsza czesc: NO ALE CO W TYM DZIWNEGO? JAK Z ZASKOCZENIA PYKNIESZ BOMBE NA FEJS







Hahahah :D
 
Ostatnio mamy jakiś wysyp :-)



"To dobrze, że trenerem Marcina Najmana jest Mirosław Okniński, jeżeli ogarnie jego temperament, to wreszcie będziemy mogli zobaczyć na co faktycznie stać Najmana w walce."



by Mateusz1991r.
 
Back
Top