The best of MMARocks!

fatumjpg_rrwehwn.jpg
 
A ten fakt mniejszej atrakcyjności wag lekkich, wynika z faktu, że niska waga w sportach walki to jest rodzaj niepełnosprawności. Podobnie jak w koszykówce niepełnosprawnością jest niski wzrost, a piłce nożnej wysoka waga. Zapewne liga piłkarska dla zawodników ważących ponad 100 kg byłaby podobnie chybionym przedsięwzięciem co promowanie lekkich kosztem ciężkich w MMA. I dlatego KSW będzie ostrożnie promowało wagi poniżej średniej.


by http://cohones.mmarocks.pl/profile/bambaryla
 
Pierwszy raz cos tu wrzycam , nie moglem sie powstrzymac , zlota czcionka dla autora :-)



"Malymaja dał mi trochę do myślenia i mam takie pytanie, czy jeśli zawodnikowi udaje się uciec z techniki kończącej to też waszym zdaniem ucieka od walki?"
 
@Rue



Lepiej bym tego nie ujął. Twój dobór słów idealnie oddaj moje myśli. Powinieneś spróbować napisać parę tekstów. Jestem przekonany, że zawstydził byś talentem niejednego redaktora. Widzę przed Tobą wielką karierę w dziennikarstwie np.... a tak na serio to ja pierdole co trzeba mieć w głowie by napisać taki post, ja nie wiem, chyba tylko ten od grześków i orgazmów wie.







by Hang , a postem "Rue" była jedynie minka ;)
 
chyba wymiana zdań roku :-)

rodosek ( do administratorów):



Nie mogę się zalogować na moje konto, a email, który podałem już nie istnieje :)



pomóżcie, dinn


Kaczka: A tu skrytykuje - od tego masz maila do redakcji.



Venom : nie możesz się zalogować bo usunąłem twojego konto za ten potok debilizmu po UFC 143


HAHAHAHAAHAAH :-)
 
Madzerowi faktycznie to wyszlo : D ( chodzi mi o to z Jankiem i Malgahalesem ) . Dawno tu nie zaglądałem, mam zaległości .
 
<h2 class="topictitle">
Najpiękniejsza i najbardziej emocjonująca walka w historii KSW

Waszym zdaniem - jaka to była walka ? Jan Błachowicz vs Thierry Sokodjou ? Może Mamed Chalidow vs Ryuta Sakurai, czy Michał Materla vs James Zikic, inna walka ? :)



Pudzian vs Tlen 3.


Pervert zniszczył mnie tą odpowiedzią :-)
 
GLF, kaczka ma raczej permanentną przerwę od cohones.



http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Cohones
 
Nie dość, że jest spamerem, napieprzał i trollował z 3 kont "koleś z falistej tektury" to jeszcze ma uprawnienia moda :-)
 
(...) co do walki Bazelaka to nie powiem co dał ... ale nie skreślajmy go jeszcze o ile wystąpi z kimś kto nie ma znanego nazwiska to nie pójdzie tą drogą co Najman ale coś czuję że pod presją popularności będzie robił teraz cyrki jak Najman i w ten sposób stanie się jego następcą ale to jeszcze nie jest przesądzone. (...)
 
"Mam taką nadzieję że KSW nie będzie dyskriminować kobiet i zatrudni ładnych z 6-pakiem mężczyzn jako Ring-Boys do odprowadzania ich na ring. Jeżeli są Ring-Girls dla facetów to Ring-Boys do bab, myślę że to jest sprawiedliwe i mam nadzieję że następne KSW nas nie zawiedzie."



tekst autorstawa byzantina



aż się zalogowałem, żeby tu wrzucić :-)
 
Back
Top