Teoretcy...szlag by to.. :-/

egzekutor

Jungle Fight
Bantamweight
Przeglądając wpisy niektórych osób na tym portalu, często łapię się za głowę, jak niektórzy wylewają swe poglądy na jego łamach, nie mając żadnej (bądź niewielką )wiedze praktyczną! Jak, powiedzcie , jest to możliwe?



Sam trenuję obecnie zapasy tak od 5 lat, a wcześniej około 3 lata bjj i 7 lat boks (obecnie boks rzadziej • tak 2 razy w miesiącu, bjj • wcale). Ilość potu na treningach , jakie wylałem, wiedza trenerów, starszych kolegów, doświadczenie z zawodów, czyli reasumując wiedza praktyczna, jaka posiadam, sprawia, że tak czasami patrzę jak niektórzy komentują tematy i się łapię za głowę.



Jak koleś , który np. sam nie próbował obalać (Ew. za szkołą w gimbazie) , prawi o tdd jakiegoś zawodnika nie mówiąc już o ocenie wartości stójki pod względem techniki, kombinacji wyprowadzanych ciosów , zejścia z linii ciosu i wielu innych aspektów , których z filmów na YT nie opanuje ?



Moim zdaniem osoby , które nic nie trenują, albo niech najpierw pójdą na sekcję, sprawdzą w praktyce, jak to jest. Czytając posty niektórych internetowych • ekspertów • ręce czasem opadają.



Dodatkowo dziwię się czasami, że ludzie aktywnie trenujący, częściej nie prostują wypowiedzi internetowych teoretyków, czym przyczyniliby się być może do przemyślenia dwa razy, zanim któryś zamierzałby zabrać głos w przyszłości w sprawie, o której nie ma kompletnie pojęcia. Widzę ,że jest kilku userów trenujących wiele lat • czasem to zawodnicy, bo i tacy czasem na forum wpadają.



Dla mnie , jeśli ktoś nie uprawia ,żadnego sportu walki (wiążącego się z mma) , głos na forum powinien ograniczyć do minimum albo takie osoby powinny wyszukać sobie innych portali, by nie zaśmiecać najlepszego forum tematycznego mma w Polsce!



Ps. Jeśli to nie byłoby jakimś problemem, chciałbym wiedzieć co trenujecie ludziska i jak długo? Mam oczywiście świadomość, że można sfabrykować swą odpowiedź ale liczę na uczciwość. To pozwoli mi w innym świetle spojrzeć czasem na wypowiedzi na portalu. Bo jest kilku , co jak się domyślam NIC NIE TRENUJĄ • i często Ci robią największy bajzel.



Przepraszam za ten przydługi temat. Lecę zaraz na trening, czego i niektórym tu życzę.
 
Kokos ucichł to musiało się narodzić inne badziewie...



... trenuj sobie i nie zaśmiecaj tego forum swoimi durnymi przemyśleniami.
 
Przychodzi kolo który ma kilka postów i stara się rozstawiać kilkuletnich weteranów tego forum (nie chodzi mi o mnie, sam jestem prawie rok.) Wiesz, był tutaj już taki jeden (sic!) który trenował 8 lat i pozjadał wszystkie rozumy.
 
Nie wiem, egzekutor, jakim prawem masz jeszcze tutaj konto. Osobiście, jest dla mnie skandalem Twój pogląd, że należy trenować i mieć wiedzę praktyczną, aby wypowiadać się na temat ...no właśnie, czy tylko dotyczy to MMA, czy również innych dziedzin sportu?
Skoro tak, to skieruję swoją wypowiedź na piłkę nożną - co z tymi ludźmi, którzy interesują się kopaną , a grali tylko na podwórku? Nie mają prawa wypowiadać się na jej temat?
Mam wrażenie, że tylko chciałeś pochwalić się swoim doświadczeniem.
 
Dla mnie , jeśli ktoś nie uprawia ,żadnego sportu walki (wiążącego się z mma) , głos na forum powinien ograniczyć do minimum albo takie osoby powinny wyszukać sobie innych portali, by nie zaśmiecać najlepszego forum tematycznego mma w Polsce!






Co za gość....:-) Nie wiem jak inni, ale ja nie wgłębiam sie w swoich opiniach co do aspektów i zawiłości skomplikowanych technik (których np. nie znam), bo faktycznie mozna sie ośmieszyć. Dodatkowo forum jest dla wszystkich (i tych trenujących i nie) . Radzę przeczytać sobie regulamin mmarocks, a nie zarzucać kto może pisać , a kto nie. Regulamin nie zabrania pisania komentarzy przez osoby nie trenujące sw.
 
Logan to ty ????,wcześnie zaczynasz treningi chyba jesteś już pro :-)



Trenujesz już 15 lat to pewnie już odniosłeś jakieś sukcesy ???
 
Super to może podaj swoje dane i sprawdzimy czy mówisz prawdę.
 
Szacunek i uznanie dla doświadczonego i posiadającego wielką wiedzę w temacie usera. Bardzo dobrze, że tacy ludzie są na forum i piszą.



Z 2 for MMA pamiętam użytkownika, który doświadczeniem przerastał prawie wszystkich i na każdym kroku to podkreślał. Doszedł nawet do tego, że założył drugie konto, z którego pisał sobie komplementy, zadawał podchwytliwe pytania, a z tego oficjalnego błyskotliwie odpowiadał :-)



Ja, przy opisanym stażu egzekutora, mam tylko krótki epizod ze sportami walki. Dlatego nie polemizuję w kwestiach technicznych ze specjalistami. Jednak uważam, że niekoniecznie trzeba zjeśc zęby na macie żeby orientowac się o co w tym sporcie chodzi, obiektywnie ocenic technikę, postawę i ogólną postawę zawodnika. Jeszcze mniej trzeba praktyki do omawiania spraw organizacyjnych gal, show i wartości kontraktów zawodników.



Egzekutor przy swojej wiedzy i doświadczeniu powinieneś pisac i prostowac ścieżki niedoswiadczonym użytkownikom
 
Witam



Czy jak Mateusz Borek nie gra w piłkę, to nie może komentować meczów? Czy Andrzej Janisz nie może komentować gal MMA?



Pozdrawiam. Olsztyn-Zacisze - prezes kółka różańcowego.
 
Ja trenuję cierpliwość do internetowych kozaków... ale słabo mi to idzie ostatnimi czasy dlatego powiem Ci wprost. Spadaj spowrotem na matę trenować bo do pisania ewidentnie nie zostałeś stworzony, a zanim już zechcesz cokolwiek napisać w internecie to potrenuj trochę bo tacy spece językowi jak Ty powininni albo ograniczyć swój głos do minimum albo wrócić do komentowania pudelka i onetu.







Uprzedzając Twoje następne pytania, nie trenuję obecnie już nic bo nie jestem w pełni sprawny fizycznie.
 
Czyli według pana, ten który nie trenuje - nie ma żadnej wiedzy o danym sporcie ?



Oryginalna ( ale głupia ) teoria ...
 
Egzekutorze, pewnie teraz kotłuje ci się w głowie i chętnie byś zjechał tych ludzi powyżej, ale nie rób tego. Masz jeszcze szansę na tej stronie, tak sądzę. Jeśli jednak dalej będziesz brnął w swoje teorie, to nikt tutaj nie będzie cię już poważnie traktował.
 
@ egzekutor - bjj trenuje około roku, kilka lat temu trenowałem muay thai, ale nie uważam, żeby ludzie, którzy nie trenują nie mogli się wypowiadać na forum. Idąc tym tropem to każdy ekspert, dziennikarz, komentator od danej dyscypliny musiałby jednocześnie (bądź w przeszłości) ją uprawiać. Wszyscy doskonale wiemy, że tak nie jest. Czy Mateusz Borek trenował piłę? Nie, a nie przeszkadza to mu być dobrym komentatorem, a może Szaranowicz uprawiał skoki narciarskie? - również nie. Bez obrazy stary, ale twój tok myślenia jest zły. Swoją drogą post do złudzenia przypominający posty pewnego pana L., który jakiś czas temu wyleciał z forum. Logan to nie ty?



Widzę, że ktoś już wcześniej napisał podobnego posta - za wolno piszę:-)
 
Moze sie mylę, ale nie sądzę że Pindera uprawiał boks w przeszłości ...I co egzekutor, też sądzisz ,że nie ma o boksie pojęcia?? :-)
 
Egzequtor



Ciekawa teoria :)



Ja np. nie umiem profesjonalnie gotować, za to potrafię bezbłędnie ocenić, czy coś jest smaczne czy nie :)



Ludzie zawsze będą się wypowiadać na temat różnych dziedzin, o których nie mają niezbędnej wiedzy. To oprócz śmierci i podatków jedna z pewniejszych rzeczy. Skoro mamy tak wielu wysokiej klasy specjalistów od piłki nożej, polityki, awionistyki i energetyki jądrowej, to dlaczego MMA nie miałoby znaleźć się w tym towarzystwie ?







A tak na serio, doświadczenie w sztukach walki na pewno pomaga przy ocenie występów, ale nie jest niezbędne, bo postawę zawodnika ocenia się w odniesieniu do występów innych profesjonalnych zawodników, a nie do siebie.



A co do Twojego postu, to ciężko zignorować fakt, że jesteś kolejnym typem, który myśli że jego racja jest "mojsza niż twojsza" bo rzekomo coś trenuje. Jeśli już rzucasz tak ciężkie argumenty i podkreślasz swój zatrważający staż treningowy, to mam radę - następnym razem przedstaw się albo pochwal osiągnięciami, to da Ci większy posłuch i respekt :)
 
687fea91677be9103defb8dc0b97e8b7.gif
 
Egzekutor co z tego, że trenujesz i sie znasz jak powiadasz skoro tak naprawdę nic nie wnoisz do tego forum prawie we wszystkich swoich postach tylko się kogoś czepiasz i wyzywasz a nie napisałes jeszcze nic konkretnego, tylko ja to zauwazyłem?
 
Ja tam trenuje hejting! 2 lata na pudelku potem rok na Sportfan a od niedawna po fali świetnych występów Pudziana atakuje na tym forum:)



A tak na poważnie to ile widziałeś walk/gal MMA(UFC,Pride,Dream,SF,Bellator,WEC,KSW,BAMMA,M1.Sengoku itp.)?



Bo wierz lub nie niektórzy ludzie na tym forum widzieli tego sporo a co za tym idzie zdobyli wiedze która pozwala im się wypowiadać na forum.



Apropo Oficjalnie Hejtuje Egzekutora!
 
:-) już się pochwaliłeś? Wg twoich teorii to ja się nie znam na MMA bo tylko troche trenowałem bjj. Jeśli załozyłes konto i chciałeś nie być kolejnym bezbarwnym nowym userem to Ci się udało. Od dziś można Cię nazwać syn logana:-)
 
Egzekutor, ja trenuję z Loganem, a on 8 lat trenował więc to nie są przelewki, mówisz że trenujesz to może spotkamy się na macie? :D::D:D







Koleś, T.J i Venom , też nie trenuję, a by Cię w każdej zawiłej technice zagieli merytoryczną wypowiedzią, że jedyne co by Ci zostało to iśc na mate i trenować dalej
 
Gwoli ścisłości, tak jak napisał R.O.B. - doświadczenie nabyte na macie przydaje się w ocenie walki. Widzę to po sobie (chociaż w moim przypadku trudno mówić o jakimś wielkim doświadczeniu) - odkąd zacząłem trenować BJJ to, przynajmniej parter ogląda mi się zupełnie inaczej, zwracam uwagę na każdy detal w czasie walki, na rzeczy, na które do tej pory nie zwracałem uwagi. Kuźwa - nawet w UFC Undisputed gra się zupełnie inaczej:-). Polecam liznąć treningów każdemu kto ma taką możliwość. Oczywiście dalej jednak podtrzymuje zdanie, że nie trzeba trenować, żeby oceniać wystepy zawodników czy udzielać się na forum i robić to dobrze.
 
Chuja, zmieniam ksywkę bo tacy jak egzekutor tylko mnie pogrążają.
 
Ludzie, dajcie spokój. W godzinę 25 postów wkurzonych użytkowników, w tym i naszych "cięższych"?



http://republika.pl/blog_dh_4949950/7666642/sz/canvas.png



Proszę, nie odpisujcie nic więcej, nie tuczmy trolla.
 
@_logan_/M.Noonan



Brawo, plus za dobór nowego nicka ;)



Ode mnie to tyle, kokosowi odpisałem raz w życiu, tutaj też nie będę się udzielał :P
 
@ Puczi



Racja, że pogląd egzekutora jest fatalny ale pogadanka kto i co ćwiczy wydaje mi się całkiem fajna.



Nie po to żeby się chwalić i wywyższać na zasadzie ćwicze dłużej to wiem więcej, czy nie daj boziu spinania się, jak to kiedyś Logan robił.



Jestem z natury ciekawskim człowiekiem, bardzo nastawionym na relacje z ludzmi. A że spędzam z userami tego forum sporo czasu dziennie to warto byłoby ich poznać od tej strony.



Co do mnie to takewondo, potem kick boxing a na koniec viet vo dao. Teraz praca zawodowa i czeste podróże wykluczyły mnie z aktywnego trenowania i przesunęły do roli fana i komentatora na forum... czasami :-)







Pozdro
 
Widze że się od początku nie myliłem uważając że egzekutor jest kolejnym oszołomem kąpletnie tutaj zbędnym. Może idz się ponapinaj gdzie indziej.
 
Back
Top