Teoretcy...szlag by to.. :-/

Coraz bardziej jestem za wprowadzeniem przycisku "ignoruj".



Rozumiem, że mało jest bardziej wnerwiających userów niż "Praktykanci", ale nie warto już więcej pisać w tym temacie.
 
Dajcie się chłopakowi wypowiedzieć jak wróci jutro z treningu, bo taki kozak jak On to pewnie 23/h na dobę trenuje. Godzina mu zostaje na spanie i komentowanie na mmarocks. Nie to co my leszcze leniwe cały dzień za kompem siedzące!
 
Już po treningu . Włączam forum i oto co widzę • zamiast odpowiedzi kto ile i co • tylko coś o Loganie(kto to wogle jest?!) i inne krytyczne odpowiedzi. Tylko bobyflex i kozim z sensem podeszli. Spoko, nie chcecie się podzielić Waszym doświadczeniem • Wasza sprawa. Ktoś wspomniał ,że 15 lat trenuję • Dokładnie około 9 (łączyłem style w danych okresach). Aha i nie zamierzam podawać swych danych osobowych • wybaczcie.



Reasumując, teoretycy połączyli swe siły , a praktycy, albo na treningu ,albo boja się fali spamu ze strony • ekspertów • .



Co do przywoływanych tu Borka i Pindery • jak wszędzie zdarzają się wyjątki od reguły • .



Chodzi mi o to, że np. ktoś oczekując profesjonalnej odpowiedzi na zadane na tym forum pytanie, w pierwszej kolejności zostaje zalany spamem przez kaczkę, dobity opiniami Mira i jemu podobnych, po czym traci zapał i pyta gdzie indziej. Często licznik postów, czy te śmieszne wagi są mylące, a brakuje jakiś dodatków w profilach typu ekspert, zawodnik, czy coś w tym stylu.



Czołem.
 
Naprawde myślisz że kogoś obchodzi kiedy idziesz i wracasz z treningu zresztą od którego jak widac od którego rozumu Ci nie przybyło bo jak narazie wszystkiego się czepiasz zamiast podzielić się to swoją jakże bogatą wiedzą. Obyś skończył niedługo jak wspomniany wcześniej logan albo dla odmiany zaczoł wreszcie myśleć. Pozdrawiam.
 
Egzekutor czy ty do kurwy nędzy nie zauważyłeś jeszcze, że to nie jest forum poświęcone treningowi tylko szeroko pojętemu mma? Portal mmarocks zajmuje się informacjami ze świata mma, przede wszystkim - wyniki walk na wielkich galach, wywiady z zawodnikami i tak dalej. To jest forum dla fanów tego sportu, nie tylko takich którzy chcą dowiedzieć się czegoś o treningu. W większości wymieniamy się tutaj wrażeniami z np. ostatnich gal UFC i tym podobnymi. Bo to jest kurwa forum dla fanów, nie ekspertów.



Tak jak np. na forum rockmetal ludzie w większości dyskutują o płytach i koncertach, a nie o tym jak zagrać dany numer na gitarze siedmiostrunowej. Zrozum to wreszcie i jak ci kurwa nie pasuje to przenieś się na forum jakieś praktyczne, czy tam treningowe. Może jakieś kluby mają takie fora na swoich stronach. Tam będziesz miał gwarancję, że osoby, które się udzielają to fachowcy, czy też eksperci w dziedzinie treningu.



A TO JEST FORUM PRZEDE WSZYSTKIM DLA FANóW (trenujących czy nie - nie ma znaczenia)
 
Dobra "miszczu" maty, jestem w 100% teoretykiem, dlatego proponuje ci zaklad. Typujemy nastepna gale UFC, czyli GSP vs Condit, wedlug zasad typera MMAROCKS, czyli: zwyciezca 10 pkt, runda 1 pkt, zakonczenie 1 pkt(ograniczylbym sie do decyzji, KO/TKO, poddanie).



Przegrana oznacza, ze juz nigdy nie zamiescisz posta, ani tematu na MMAROCKS, z mojej strony to samo.



Swoje typy, wrzucamy pod typowaniem redakcji.
 
Egzekutor



Trenujesz PRAWIE 9 lat, to znaczy, że jak na razie 8 lat ? :P Bo to mi coś przypomina.











Btw, jesli pojawią się tu jeszcze jakieś bluzgi, zamykam temat. Odpowiedź dostałeś - forum jest dla wszystkich, bo to forum fanowskie. Od fachowej dyskusji masz trenera i kolegów z treningu, zakładając że w ogóle na jakieś chodzisz, bo tego typu "napinka" jaka tu zaprezentowałes jest charakterystyczna dla osób które miały zaledwie chwilową styczność ze sportem. Ludzie z prawie dziecięcioletnim doświadczeniem najczęściej ignorują takie rzeczy.
 
Shoocker zajebista inicjatywa stary, brawa za pomysł. Proponuję jednak abyście typy wrzucali tutaj żeby nikomu to nie umknęło.
 
ech, mówiłem tyle razy, internet powinien być na kartki. I swoją drogą może by wprowadzić jakieś ogranicznie odnośnie zakładania nowych tematów?



btw, ja dziś trenuję to -link- deal with it!
 
Podejmij wtzwanie teoretyków i zmierz się z Shoockerem na typowanie. Ktos kto trenowałtyle lat, tyle styli nie będzie miał chyba z tym problemu?
 
A więc ja trenuje 21 lat. Mam 19, ale moja mama trenowała bjj wcześniej, a w ciąży Kickboxing. Po narodzinach tata zabrał mnie do brazylii, bo znał się z Rogerem Gracie ze studiów. Tam szlifowałem swoje umiejętności przez około 10 lat. Następnie rodzice wysłali mnie do klasztoru Shaolin, po 3 latach przeniosłem się na stałe do Holandii(ostro szlifując stójkę). Teraz od roku mieszkam w Polsce, noszę koszulkę SLU, mam dres z JP i spuszczam wpierdol każdemu kto nie ma fajnego dresu, albo nie słucha firmy i ryśka.Na forum nie przekazuje swojej wiedzy, bo jestem tak zajebisty, że po co mam się dzielić z kimś innym moją tajemną wiedzą(pracuje nad nową sztuką walki, oraz piszę książkę).



p.s a tak na serio to jebnij się w dzban i już lepiej nie wypowiadaj.
 
Jeden z tematów, które chyba musza wracać co jakiś czas, ob się pojawi ktoś nowy...Wkrótce chyba lepiej by było móc dostać login na czyjeś zaproszenie ;)



Zastanawiam się, jak można mając taką wiedzę na temat sportów walki nie znać przykładów ludzi o zajebiście wielkiej wiedzy, a zerowej bądź małej praktyce tego o czym mówią/piszą.
 
Powinienem przeczytać od początku czy mogę od razu zamknąć?
 
Back
Top