1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Teoretcy...szlag by to.. :-/

Discussion in 'Cohones' started by egzekutor, Oct 14, 2011.

 1. egzekutor

  egzekutor Jungle Fight
  Bantamweight

  Dołączył:
  Oct 12, 2011
  Komentarze:
  216
  Zdobyte Lajki:
  18
  Punkty:
  1,790
  Przeglądając wpisy niektórych osób na tym portalu, często łapię się za głowę, jak niektórzy wylewają swe poglądy na jego łamach, nie mając żadnej (bądź niewielką )wiedze praktyczną! Jak, powiedzcie , jest to możliwe?  Sam trenuję obecnie zapasy tak od 5 lat, a wcześniej około 3 lata bjj i 7 lat boks (obecnie boks rzadziej • tak 2 razy w miesiącu, bjj • wcale). Ilość potu na treningach , jakie wylałem, wiedza trenerów, starszych kolegów, doświadczenie z zawodów, czyli reasumując wiedza praktyczna, jaka posiadam, sprawia, że tak czasami patrzę jak niektórzy komentują tematy i się łapię za głowę.  Jak koleś , który np. sam nie próbował obalać (Ew. za szkołą w gimbazie) , prawi o tdd jakiegoś zawodnika nie mówiąc już o ocenie wartości stójki pod względem techniki, kombinacji wyprowadzanych ciosów , zejścia z linii ciosu i wielu innych aspektów , których z filmów na YT nie opanuje ?  Moim zdaniem osoby , które nic nie trenują, albo niech najpierw pójdą na sekcję, sprawdzą w praktyce, jak to jest. Czytając posty niektórych internetowych • ekspertów • ręce czasem opadają.  Dodatkowo dziwię się czasami, że ludzie aktywnie trenujący, częściej nie prostują wypowiedzi internetowych teoretyków, czym przyczyniliby się być może do przemyślenia dwa razy, zanim któryś zamierzałby zabrać głos w przyszłości w sprawie, o której nie ma kompletnie pojęcia. Widzę ,że jest kilku userów trenujących wiele lat • czasem to zawodnicy, bo i tacy czasem na forum wpadają.  Dla mnie , jeśli ktoś nie uprawia ,żadnego sportu walki (wiążącego się z mma) , głos na forum powinien ograniczyć do minimum albo takie osoby powinny wyszukać sobie innych portali, by nie zaśmiecać najlepszego forum tematycznego mma w Polsce!  Ps. Jeśli to nie byłoby jakimś problemem, chciałbym wiedzieć co trenujecie ludziska i jak długo? Mam oczywiście świadomość, że można sfabrykować swą odpowiedź ale liczę na uczciwość. To pozwoli mi w innym świetle spojrzeć czasem na wypowiedzi na portalu. Bo jest kilku , co jak się domyślam NIC NIE TRENUJĄ • i często Ci robią największy bajzel.  Przepraszam za ten przydługi temat. Lecę zaraz na trening, czego i niektórym tu życzę.
   
 2. PawelSzymon

  PawelSzymon Shark Fights
  Middleweight

  Dołączył:
  Aug 10, 2010
  Komentarze:
  1,294
  Zdobyte Lajki:
  6
  Punkty:
  2,790
  Home Page:
  pojechałes :P fajnie ze trenujesz cieszymy sie Twoim szczesciem :)
   
 3. Madman

  Madman Bellator
  Welterweight

  Dołączył:
  Dec 12, 2010
  Komentarze:
  4,419
  Zdobyte Lajki:
  193
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Jaworze, Polska
  Kokos ucichł to musiało się narodzić inne badziewie...  ... trenuj sobie i nie zaśmiecaj tego forum swoimi durnymi przemyśleniami.
   
 4. _Logan_

  _Logan_ Guest

  Przychodzi kolo który ma kilka postów i stara się rozstawiać kilkuletnich weteranów tego forum (nie chodzi mi o mnie, sam jestem prawie rok.) Wiesz, był tutaj już taki jeden (sic!) który trenował 8 lat i pozjadał wszystkie rozumy.
   
 5. stasinek34

  stasinek34 PRIDE FC
  Lightweight

  Dołączył:
  Jun 25, 2010
  Komentarze:
  6,354
  Zdobyte Lajki:
  334
  Punkty:
  2,790
  Nie wiem, egzekutor, jakim prawem masz jeszcze tutaj konto. Osobiście, jest dla mnie skandalem Twój pogląd, że należy trenować i mieć wiedzę praktyczną, aby wypowiadać się na temat ...no właśnie, czy tylko dotyczy to MMA, czy również innych dziedzin sportu?
  Skoro tak, to skieruję swoją wypowiedź na piłkę nożną - co z tymi ludźmi, którzy interesują się kopaną , a grali tylko na podwórku? Nie mają prawa wypowiadać się na jej temat?
  Mam wrażenie, że tylko chciałeś pochwalić się swoim doświadczeniem.
   
 6. Anonymous

  Anonymous NoLife FC

  Dołączył:
  Jan 17, 2011
  Komentarze:
  37,703
  Zdobyte Lajki:
  34,065
  Punkty:
  4,790
  Płeć:
  Male

  Co za gość....:-) Nie wiem jak inni, ale ja nie wgłębiam sie w swoich opiniach co do aspektów i zawiłości skomplikowanych technik (których np. nie znam), bo faktycznie mozna sie ośmieszyć. Dodatkowo forum jest dla wszystkich (i tych trenujących i nie) . Radzę przeczytać sobie regulamin mmarocks, a nie zarzucać kto może pisać , a kto nie. Regulamin nie zabrania pisania komentarzy przez osoby nie trenujące sw.
   
 7. HeLLRaiseRR666

  HeLLRaiseRR666 Bellator
  Welterweight

  Dołączył:
  Apr 26, 2010
  Komentarze:
  4,341
  Zdobyte Lajki:
  591
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Logan to ty ????,wcześnie zaczynasz treningi chyba jesteś już pro :-)  Trenujesz już 15 lat to pewnie już odniosłeś jakieś sukcesy ???
   
 8. nub

  nub Oplot Challenge
  Featherweight

  Dołączył:
  Oct 1, 2011
  Komentarze:
  3
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Super to może podaj swoje dane i sprawdzimy czy mówisz prawdę.
   
 9. belmondo

  belmondo BAMMA
  Lightweight

  Dołączył:
  May 28, 2011
  Komentarze:
  867
  Zdobyte Lajki:
  45
  Punkty:
  1,790
  Szacunek i uznanie dla doświadczonego i posiadającego wielką wiedzę w temacie usera. Bardzo dobrze, że tacy ludzie są na forum i piszą.  Z 2 for MMA pamiętam użytkownika, który doświadczeniem przerastał prawie wszystkich i na każdym kroku to podkreślał. Doszedł nawet do tego, że założył drugie konto, z którego pisał sobie komplementy, zadawał podchwytliwe pytania, a z tego oficjalnego błyskotliwie odpowiadał :-)  Ja, przy opisanym stażu egzekutora, mam tylko krótki epizod ze sportami walki. Dlatego nie polemizuję w kwestiach technicznych ze specjalistami. Jednak uważam, że niekoniecznie trzeba zjeśc zęby na macie żeby orientowac się o co w tym sporcie chodzi, obiektywnie ocenic technikę, postawę i ogólną postawę zawodnika. Jeszcze mniej trzeba praktyki do omawiania spraw organizacyjnych gal, show i wartości kontraktów zawodników.  Egzekutor przy swojej wiedzy i doświadczeniu powinieneś pisac i prostowac ścieżki niedoswiadczonym użytkownikom
   
 10. Ruff Ryder

  Ruff Ryder EFC Africa
  Flyweight

  Dołączył:
  Sep 25, 2009
  Komentarze:
  2,689
  Zdobyte Lajki:
  810
  Punkty:
  2,790
  Miasto:
  łódzkie
  Witam  Czy jak Mateusz Borek nie gra w piłkę, to nie może komentować meczów? Czy Andrzej Janisz nie może komentować gal MMA?  Pozdrawiam. Olsztyn-Zacisze - prezes kółka różańcowego.
   
 11. Lucifer oO

  Lucifer oO EFC Africa
  Lightweight

  Dołączył:
  Apr 14, 2009
  Komentarze:
  2,803
  Zdobyte Lajki:
  3
  Punkty:
  2,790
  Ja trenuję cierpliwość do internetowych kozaków... ale słabo mi to idzie ostatnimi czasy dlatego powiem Ci wprost. Spadaj spowrotem na matę trenować bo do pisania ewidentnie nie zostałeś stworzony, a zanim już zechcesz cokolwiek napisać w internecie to potrenuj trochę bo tacy spece językowi jak Ty powininni albo ograniczyć swój głos do minimum albo wrócić do komentowania pudelka i onetu.  Uprzedzając Twoje następne pytania, nie trenuję obecnie już nic bo nie jestem w pełni sprawny fizycznie.
   
 12. Ramp4ge

  Ramp4ge Shark Fights
  Heavyweight

  Dołączył:
  Nov 23, 2010
  Komentarze:
  1,383
  Zdobyte Lajki:
  5
  Punkty:
  2,790
  Czyli według pana, ten który nie trenuje - nie ma żadnej wiedzy o danym sporcie ?  Oryginalna ( ale głupia ) teoria ...
   
 13. naiver

  naiver Brutaal
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Apr 21, 2010
  Komentarze:
  597
  Zdobyte Lajki:
  21
  Punkty:
  2,790
  Home Page:
  Egzekutorze, pewnie teraz kotłuje ci się w głowie i chętnie byś zjechał tych ludzi powyżej, ale nie rób tego. Masz jeszcze szansę na tej stronie, tak sądzę. Jeśli jednak dalej będziesz brnął w swoje teorie, to nikt tutaj nie będzie cię już poważnie traktował.
   
 14. bobyflex

  bobyflex BAMMA
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Aug 6, 2010
  Komentarze:
  1,010
  Zdobyte Lajki:
  905
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  @ egzekutor - bjj trenuje około roku, kilka lat temu trenowałem muay thai, ale nie uważam, żeby ludzie, którzy nie trenują nie mogli się wypowiadać na forum. Idąc tym tropem to każdy ekspert, dziennikarz, komentator od danej dyscypliny musiałby jednocześnie (bądź w przeszłości) ją uprawiać. Wszyscy doskonale wiemy, że tak nie jest. Czy Mateusz Borek trenował piłę? Nie, a nie przeszkadza to mu być dobrym komentatorem, a może Szaranowicz uprawiał skoki narciarskie? - również nie. Bez obrazy stary, ale twój tok myślenia jest zły. Swoją drogą post do złudzenia przypominający posty pewnego pana L., który jakiś czas temu wyleciał z forum. Logan to nie ty?  Widzę, że ktoś już wcześniej napisał podobnego posta - za wolno piszę:-)
   
 15. Anonymous

  Anonymous NoLife FC

  Dołączył:
  Jan 17, 2011
  Komentarze:
  37,703
  Zdobyte Lajki:
  34,065
  Punkty:
  4,790
  Płeć:
  Male
  Moze sie mylę, ale nie sądzę że Pindera uprawiał boks w przeszłości ...I co egzekutor, też sądzisz ,że nie ma o boksie pojęcia?? :-)
   
 16. Robert Górski

  Robert Górski BikeOrDie.pl

  Dołączył:
  Feb 5, 2009
  Komentarze:
  1,012
  Zdobyte Lajki:
  164
  Punkty:
  2,790
  Home Page:
  Egzequtor  Ciekawa teoria :)  Ja np. nie umiem profesjonalnie gotować, za to potrafię bezbłędnie ocenić, czy coś jest smaczne czy nie :)  Ludzie zawsze będą się wypowiadać na temat różnych dziedzin, o których nie mają niezbędnej wiedzy. To oprócz śmierci i podatków jedna z pewniejszych rzeczy. Skoro mamy tak wielu wysokiej klasy specjalistów od piłki nożej, polityki, awionistyki i energetyki jądrowej, to dlaczego MMA nie miałoby znaleźć się w tym towarzystwie ?  A tak na serio, doświadczenie w sztukach walki na pewno pomaga przy ocenie występów, ale nie jest niezbędne, bo postawę zawodnika ocenia się w odniesieniu do występów innych profesjonalnych zawodników, a nie do siebie.  A co do Twojego postu, to ciężko zignorować fakt, że jesteś kolejnym typem, który myśli że jego racja jest "mojsza niż twojsza" bo rzekomo coś trenuje. Jeśli już rzucasz tak ciężkie argumenty i podkreślasz swój zatrważający staż treningowy, to mam radę - następnym razem przedstaw się albo pochwal osiągnięciami, to da Ci większy posłuch i respekt :)
   
 17. 3kamil3

  3kamil3 Brutaal
  Super Heavyweight

  Dołączył:
  Jun 22, 2010
  Komentarze:
  676
  Zdobyte Lajki:
  5
  Punkty:
  2,790
  Home Page:
 18. Madman

  Madman Bellator
  Welterweight

  Dołączył:
  Dec 12, 2010
  Komentarze:
  4,419
  Zdobyte Lajki:
  193
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Jaworze, Polska
  Błagam zamknijcie ten idiotyczny temat. :-)
   
 19. sawikoslokos

  sawikoslokos Oplot Challenge
  Heavyweight

  Dołączył:
  May 10, 2009
  Komentarze:
  185
  Zdobyte Lajki:
  5
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Egzekutor co z tego, że trenujesz i sie znasz jak powiadasz skoro tak naprawdę nic nie wnoisz do tego forum prawie we wszystkich swoich postach tylko się kogoś czepiasz i wyzywasz a nie napisałes jeszcze nic konkretnego, tylko ja to zauwazyłem?
   
 20. Kukul24

  Kukul24 Legacy FC
  Middleweight

  Dołączył:
  Sep 24, 2010
  Komentarze:
  2,067
  Zdobyte Lajki:
  67
  Punkty:
  2,790
  Ja tam trenuje hejting! 2 lata na pudelku potem rok na Sportfan a od niedawna po fali świetnych występów Pudziana atakuje na tym forum:)  A tak na poważnie to ile widziałeś walk/gal MMA(UFC,Pride,Dream,SF,Bellator,WEC,KSW,BAMMA,M1.Sengoku itp.)?  Bo wierz lub nie niektórzy ludzie na tym forum widzieli tego sporo a co za tym idzie zdobyli wiedze która pozwala im się wypowiadać na forum.  Apropo Oficjalnie Hejtuje Egzekutora!
   

Share This Page