Team Fighting Championship

Czegos nie zrozumieliscie... To ze wiekszosc ludzi bioracych udzial w takich walkach (lub ustawkach czy jak to nazwac) cos trenuje to myslalem ze jest "oczywista oczywistoscia" natomiast chodzilo mi o to jak te cale TFC bylo przedstawiane w mediach jako "walki kiboli", a jak widac ekipa ktora przedstawilem w poprzednim poscie z kibicowaniem za duzo wspolnego nie ma.
 
Niektóre wpisy tutaj poziomem hipokryzji dorównują wypowiedziom Tuska.



Te same osoby, które gdzie indziej oburzają się wpisami z onetu o mordobiciu w klatkach, nagle są zniesmaczeni jak grupy kilku facetów z własnej woli dają sobie po mordach. Na UFC chcą to wprowadzić, a może zmusza Was ktoś do oglądania tego, że taki buldópy przejawiacie co niektórzy?
 
To ta forma walki, polegająca na tym, że przegrywa drużyna której zawodnik pierwszy odpadnie... if you know what i mean
 
Wczoraj ktoś wrzucał skróty a tu już cała walka rozłożona na części pierwsze. Po poprzedniej edycji dużo osób zarzucało brak techniki, tutaj np trójkąt przez gościa z Chorzowa założony niemalże po mistrzowsku.
 
eee tam,jakies slabe to ani dobrych KO ani jakis fajnych poddan.Napierdalanka jak u śwagra na weselu -->
 
Pod koniec grudnia odbyła się trzecia edycja.
Podobno nasi rodacy już tak nie błyszczeli ...
 
Ja bym proponował do następnej edycji Szczecińskich paprykarzy :D, jak im kontrakty pozwolą walczyć poza KSW :D
 
Nie siedzę w temacie od lat, nawet nie wiem kto teraz się jakoś "wybija" Poza oczywiście Wisłą i Cracovią, które wybijają się między sobą. Z czystej perwersyjne ciekawości: jaka ekipa jest w PL na topie?
 
Ekipa ŁKS może być trochę osłabiona ostatnimi czasy ... w końcu kontrakty UFC zabraniają walk poza organizacją ;)
 
"gdzie ta Arka z tvnu" ;]
tej Arki juz nie ma, panowie sa starsi i nie zajmuja sie juz takimi sprawami. Jako ciekawostke moge podac, ze ten, ktory mowil o "pierwszym pierdolnieciu" jest od dluzszego czasu prezesem Arki Gdynia Rugby.Jeden postawil na sport, walczyl na galach BOTE w formule K-1 Reszcie po prostu przeszlo, maja rodzinki dzieci i te sprawy. Na dzien dzisiejszy z tego co mi wiadomo Arka nie liczy sie zbytnio w tych calych ustawkach.
 
Arka nie liczy sie zbytnio w tych calych ustawkach.

Młodzi nie ogarnęli? Pamiętam, że jak starsza gwardia odchodziła to młodzież się zapowiadała niby nieźle. Każdy mądrzejszy w końcu z tego wyrasta. Pozostaną tylko ci co nic więcej w życiu nie mają poza klubem...
 
Scurvol tak jak w każdej ekipie następuje zmiana pokoleniowa a przede wszystkim każdemu noga się powinie w końcu i ląduje po 2 stronie... Jedne ekipy radzą sobie z tym lepiej jak mają waleczny młody narybek a inne niestety dołują później parę lat zanim się odrodzą.
PS. Kto nie zna słynnego Rybaka z Arki:wink:
 
Obraz walki wygladal tak jak wygladalaby wiekszosc starc "przecietnego zawodnika MMA z Polski" z "przecietnym amerykanskim zawodnikiem" czyli zapasy, zapasy, zapasy. Na szczescie na poziomie profesjonalnym zaczynamy jakos tam powoli zasypywac te przepasc. @Grubas mam nadzieje, ze slyszales opowiesci o historcznym "wjezdzie" na stadion na Ejsmonda :wink:.
 
Back
Top