Tatuaże

Po otoczce włosów wygląda to na jakiś cover, ale i tak jakościowo słabo to wygląda. Już lepiej tribala było nałożyć ;)
 
miazga!

10428419_366733590155365_3853897369118186048_n.jpg
 
Panowie, a co myślicie o w pełni blackworkowych dziarach?


50-Amazing-Blackwork-Tattoos-21.jpg


The-Art-of-Black-Work-Tattoo-9.jpg


6dd43273ae41e174557c593aa56e6529.jpg


Chodzi mi po głowie zrobienie połowy przedramienia w blacku.
W ogóle minimalistyczne tattoo = superesktra .
 
Pytanie do tych co mają dziary. Może być tak, że dziara się nie przyjmie i skóra odrzuci? Bo miałem kiedyś problemy skórne, chadzałem do dermatologa i słyszałem od kogoś (nie jestem pewien czy to nie jakaś urban legend), żeby właśnie przed robieniem skonsultować się z dermatologiem i on niby może pomóc określić czy mogę się dziarać czy nie?
 
Ja słyszałem o kolorze czerwonym, że z nim mogą być problemy jedynie. Sam miałem mega wysypkę po czerwonym tuszu. Najlepszą opcją będzie jak serio pójdziesz do dermatologa: jest to stokrotnie mniejszy koszt finansowy i emocjonalny niż użeranie się potem z plamą na łapie.
 
Pytanie do tych co mają dziary. Może być tak, że dziara się nie przyjmie i skóra odrzuci? Bo miałem kiedyś problemy skórne, chadzałem do dermatologa i słyszałem od kogoś (nie jestem pewien czy to nie jakaś urban legend), żeby właśnie przed robieniem skonsultować się z dermatologiem i on niby może pomóc określić czy mogę się dziarać czy nie?

mam atopowa skore (przynajmniej mama mi tak mowi, pani kosmetolog), ale zaden tatuaz mi sie nie 'odrzucil', ale - ja nie mam koloru.

tego czarnego tam kurwa troche za duzo, ale wczoraj mi dziewczyna wyslala mega dziare i na tym bym sie wzorowal gdybym dziabal!

10917267_366889616827323_7662814355558572714_n.jpg

zamiast wilka niedzwiedzia tylko. <marzyciel>
 
mam atopowa skore (przynajmniej mama mi tak mowi, pani kosmetolog), ale zaden tatuaz mi sie nie 'odrzucil', ale - ja nie mam koloru.

tego czarnego tam kurwa troche za duzo, ale wczoraj mi dziewczyna wyslala mega dziare i na tym bym sie wzorowal gdybym dziabal!

10917267_366889616827323_7662814355558572714_n.jpg

zamiast wilka niedzwiedzia tylko. <marzyciel>
Ale zajebiste. :O
 
@Mojso na tusz kolorwy pierw robi się badania czy się przyjmie. Tusz czarny jest naturalny(roślinny) i organizm go nie odrzuci.
 
Nie słyszałem, żeby ktoś robił jakieś testy na tusze (ciekaw jestem kto je wykonuje i skąd ma wiedzieć jakim tuszem akurat będzie robił taturator i jaki jest skład) a przypadki odrzucenia barwnika to jakieś ekstremalne przypadki jeden na wuj wie ile.

A co do tych całych czarnych - zawsze jak widzę to się zastanawiam co musiało być aż tak chujowe, że gość wolał pokryć czarną plamą.
 
@DickNiaz moim zdaniem zajebiste, takie po prostu czarne pola jak hipster na ostatnim zdjęciu wyglądają chujowo, ale takie wzory jak gościu na drugiej focie ma powyżej łokcia są zajebiste.
Parę fajniejszych blackworków, które ja znalazłem:
littleswastika-masterpiece.jpg

50-Amazing-Blackwork-Tattoos-6.jpg

50-Amazing-Blackwork-Tattoos-20.jpg

50-Amazing-Blackwork-Tattoos-16.jpg

50-Amazing-Blackwork-Tattoos-14.jpg
 
Nie słyszałem, żeby ktoś robił jakieś testy na tusze (ciekaw jestem kto je wykonuje i skąd ma wiedzieć jakim tuszem akurat będzie robił taturator i jaki jest skład) a przypadki odrzucenia barwnika to jakieś ekstremalne przypadki jeden na wuj wie ile.

Ja robiłem i to jest normalne sprawa jak chodzisz robić tatuaże do profesjonalnego studia. Idziesz po prostu się zbadać np: na nikiel, żelazo, aluminium, rtęć i tyle. Ważna jest rozmowa z tatuażystą i powiedzenie mu, że jesteś alergikiem i wtedy Ci powie jakie badania masz sobie zrobić. Po badania idziesz do alergologa.
 
na reddicie fajnie ktoś napisał: "it's JDS after the 4th Velasquez fight"
dziara jest mega chujowa. na prawdę nie miał lepszego zdjęcia ? :D

10384585_633160000126790_6060114381741061787_n.jpg
 
nie rozumiem krytyki dziary Conora - dla mnie jest w chuj mocna. :)


gówno i tyle. do dziś nie jestem w stanie stwierdzić co ten goryl ma w mordzie. dziwie mu się gośc już wtedy miał sporo hajsu, mógł iść do jakiegoś lepszego dziaracza.
 
Dziara Conora jest zajebista. Rozumiem, że może nie podobać się komuś pod względem projektu i pomysłu, ale jeżeli chodzi o wykonanie to nie można jej nic zarzucić. Małpka ma w mordzie serduszko :) A tatuaż Barao to jest coś niesamowitego, nie wiedziałem, że na takim poziomie życia (no kasy mu na pewno nie brakuje) można sie dziarac u Krzycha w piwnicy.
 
Wykonanie jest spoko (dziary Connora) tylko właśnie pomysł, projekt i MIEJSCE (szyja) to lipa okrutna.

fajny, ale miejsce zbyt odważne
886163a1e191af64a61b9b04c5e59621.jpg
 
Co do dziary Barao: uważam, że póki nie będą nas tatuować zaprojektowane ku temu komputery, to nie powinno się tatuować zdjęć, by nie robić patologii. Sorry, nie spotkałem jeszcze udanej dziary zdjęcia.
Co do dziary Conora: pomysł i kolorystyka fajna. Miejsce... też, ale tylko dla osoby takiej jak Conor. Nikt, kto nie jest zawodowym sportowcem, utrzymuje się ze sportu albo nie ma pracy która nie wymaga wizerunku, nie powinien sobie takiej dziary robić. Zresztą, czy Conor tą brodą i garniakiem nie próbuje jej niejako ukryć?
 
Back
Top