Tatuaże

Dziara Conor technicznie/kolor jest zajebiscie zrobiona...

Nikt, kto nie jest zawodowym sportowcem, utrzymuje się ze sportu albo nie ma pracy która nie wymaga wizerunku, nie powinien sobie takiej dziary robić.

Pierdolenie starych ludzi...

Za kazdym razem co tu wchodze widze komentarze ludzi pewnie którzy nie mają tatuaży i pierdolą równo w ten sam rytm, czyli stereotypowo.
Pracuję w HR codziennie mam kontakt z ludźmi mam tatuaże.
 
@aqua
Mam kilka tatuaży, więc myślenie na wyrost. Relaks ;)
Co do tego, że to myślenie starych ludzi - Widziałem różne przypadki. Raz kolesia za jeden tatuaż pod pacha wywalili z roboty, bo okazało się że szef nie lubił tego typu rzecz (znaczy, znalazł wymówkę, by go wywalić, ale my tam wiedzieliśmy co jest grane). Ogółem nie mam nic do tatuaży, ale wiem, jacy są ludzie i bezpieczne jest jednak, mimo wszystko, robić sobie takie tatuaże, które można zakryć normalnym swetrem-bluzą. Przynajmniej dopóki nie wyginie pokolenie pamiętające właśnie te stare czasy ;)
 
Mi tu nie chodzi o to, żeby sobie na czole HWDP pisać, ale w pracy powieniens byc oceniany za wykonaną pracę, a nie za to jak wyglądasz. Wiadomo są pracę jak np Prezenter TV że tatuaż niby jest nie na miejscy, ale mysle że z biegiem czasu i to się zmieni.
 
@aqua niestety, w tym kraju na razie nie jest tak różowo :( Uwierz mi, sam bym chciał być oceniany tylko za wykonywaną pracę.
ps. napisałem zawody niewymagające wizerunku wcześniej! ;)
 
Widziałem już na świecie na ulicach policjantów z porobionymi rękawami i wcale mnie to nie dziwiło, tylko u nas jakieś średniowiecze.
W Polsce tez mają.
. Sorry, nie spotkałem jeszcze udanej dziary zdjęcia.

Co ty chłopie gadasz. Są kozaki co potrafią ładnie to zrobić tylko to kosztuje. Fakt przyjebałem z grubej rury, bo to jeden z najlepszych dziaraczy na świecie, ale chciałem Ci udowodnić :D jego fejsbuk https://www.facebook.com/DmitriySamohin/photos_stream

1384120_614012175308870_1755870710_n.jpg
 
@Ropniak77 dlatego napisałem "NIE SPOTKAŁEM" nie napisałem, że jest to niewykonalne, oczywiście, jest, ale ilu jest takich tatuażystów? Dlatego ja wole nie ryzykować tatuowana zdjęcia, mimo że mam jedno, które chciałbym tatuować ;)
 
@Ropniak77 dlatego napisałem "NIE SPOTKAŁEM" nie napisałem, że jest to niewykonalne, oczywiście, jest, ale ilu jest takich tatuażystów? Dlatego ja wole nie ryzykować tatuowana zdjęcia, mimo że mam jedno, które chciałbym tatuować ;)
Wybacz czytanie ze zrozumieniem u mnie leży.:D Może nie aż tak jak w moim poprzednim poście ale w Polsce by się paru znalazło co zrobiłoby dobrze.
 
@Ropniak77 ogarniam o co kaman, ale ile takie coś by kosztowało? Bo uwierz, nie stać mnie na 10 tyś na tatuaż ;)
Nie no, można sobie zdjęcia tatuować, ale trzeba naprawdę dobrego grafika, bo widziałem kilka beznadziejnych. Naprawdę, gdybym miał tak beznadziejne dziary to bym się zapadł pod ziemię.
 
Mi tu nie chodzi o to, żeby sobie na czole HWDP pisać, ale w pracy powieniens byc oceniany za wykonaną pracę, a nie za to jak wyglądasz. Wiadomo są pracę jak np Prezenter TV że tatuaż niby jest nie na miejscy, ale mysle że z biegiem czasu i to się zmieni.
Prezenter superstacji
hqdefault.jpg
 
@Ropniak77 ogarniam o co kaman, ale ile takie coś by kosztowało? Bo uwierz, nie stać mnie na 10 tyś na tatuaż ;)
Nie no, można sobie zdjęcia tatuować, ale trzeba naprawdę dobrego grafika, bo widziałem kilka beznadziejnych. Naprawdę, gdybym miał tak beznadziejne dziary to bym się zapadł pod ziemię.
Samohin podobno bierze 1500$ za godzinę roboty. :D:D:D Faktycznie cena zaporowa. Ale też nie warto oszczedzać na dziarach w koncu to ma sie na bardzo długo. W każdym bądź razie to około 1000zł za sesje trzeba dać żeby było przyzwoicie według mnie.
 
@Charles Bronson
Tylko w Azazelu w chuj jebią. Serio, moja siora chciała jeden zwykły wzorek. Powiedzieli jej 700 zł. W Wwa, tam gdzie juras robił robiła. Do dziś tatuaż trzyma się świetnie, a 700 zł nie płaciła. ;)
 
Jak to w chuj jebią? W 3/4 warszawskich i tych dobrych studiów jest podobny koszt 1000zł za całodniową seseję. Jak chcesz mieć coś dobrze zrobionego to płacisz, w końcu masz to do końca życia, jak oszczędzasz to potem wychodzą różne dziwne rzeczy :)
 
Tekst z imprezy sylwestrowej:
-Wyjebane mam co inni o mnie myślą, ale tatuaży w widocznych miejscach nie robię bo wiesz praca, ludzie się patrzą.. o_O
 
Jak odłożę trochę pieniędzy i skończę studia to też planuje bachnąć sobie jakiś tatuaż. Jak dla mnie fajne motywy są z biomechaniki (chyba tak to się nazywa), np. ten:
Best-3D-Animal-Tattoo-Designs.jpg


Ewentualnie jakiś mityczny zwierz, np. smok, ten jest nawet spoko, tylko nie na plecach, ale wykonanie mi się podoba:
Best-Dragon-Tattoo.jpg
 
Jak odłożę trochę pieniędzy i skończę studia to też planuje bachnąć sobie jakiś tatuaż. Jak dla mnie fajne motywy są z biomechaniki (chyba tak to się nazywa), np. ten:
Best-3D-Animal-Tattoo-Designs.jpg


Ewentualnie jakiś mityczny zwierz, np. smok, ten jest nawet spoko, tylko nie na plecach, ale wykonanie mi się podoba:
Best-Dragon-Tattoo.jpg
biomechanika to była fajna 5 lat temu, zresztą ciężko znaleźć kogoś co dobrze to zrobi
Daniel się dziara :)

B7obuVLIcAEzUyX.jpg:large
lipne wykonanie
 
Back
Top