Tatuaże

10407390_496691703805475_241130162676388746_n.jpg








:-)
 
Już sobie wyobrażam jak ktoś by wyrwał taką z klubu i zaczął zdejmować jej koszulkę..nawet P. by nie stanął :-)
 
szukam od roku jakiegoś fajnego wzoru smoka, żeby lewą rękę już zakończyć i za cholerę nie mogę nic znaleźć. nie wiecie czy gdzieś są dokładne zdjęcia tatuaży Jurasa ?
 
generalnie każdy tatuaż który mam mam wg własnej koncepcji od początku do końca (jednego w chuj żałuję) dlatego chialbym już ze swoim smokiem przyjść z opcją poprawek
 
generalnie każdy tatuaż który mam mam wg własnej koncepcji od początku do końca (jednego w chuj żałuję) dlatego chialbym już ze swoim smokiem przyjść z opcją poprawek
wstawiałeś gdzieś w tym temacie foto swych tatuaży?
 
możliwe, że kiedyś wrzuciłem. mam zdjęcie tylko jednego ale widać kawałek pozostałych dwóch:
 

Attachments

  • tat'.jpg
    tat'.jpg
    51.9 KB · Views: 269
Jeśli ktoś sobie zrobił tatuaż np. jak był bardzo szczupły, a potem przypakował lub po prostu dużo przytył to ten tatuaż się nie zdeformuje w jakimś stopniu ?
 
kto to jest ten pan w bokserkach z serduszkami?

Nie no, niesmieszny zart : / @Painkiller tego żałujesz?

spodenki są w truskawki nie w serduszka ...

na lewej rece mam coś calkowicie swojego pomysłu, ni to czarne słońcem ni to jakieś ostrze, takie sobie coś. żałuję, że nie zrobiłem go wg pierwotnego pomysłu na wzór slońca z okiem jakie miał Vin Disel w XXX tylko poszedłem w autorski pomysł. teraz musze coś wykminić zeby w koło tego był jakis smok

@Karton323

gówno prawdą jest, że tatuaż się rozciągnie. nie ulega żadnemu zniekształceniu. pewne info
 
Back
Top