Tatuaże

Ten dobry:



l-782.jpg
 
Dzihados: No jest troche takich z wojownikami itd. itp. Nie miałem na myśli akurat tego tattoo Walusia, juz na 1 stronie wiekszosc to takie kozactwa wlasnie :) Przegladalem caly temat i nie znalazlem za duzo tatuazy, ktore mi sie podobaja tutaj :( Fighterzy maja slaby gust :( Najlepszy chyba ten Borysa :D



Sa takie tatuaze na tej stronie, ktore fajnie wygladaja - cos jak tribal, ale nie tribal - nie pasowalyby do mnie, ale fajnie wygladaja na niektorych, o takie:



DSC05796.JPG
 
aaa tak ogolnie mowiles, myslalem ze o tych ostatnich... Fakt, pitbule np. to czesty tatuaz, nie sadze zeby ich nosiciele to "animalsi", a raczej wielbiciele pewnej marki odziezy :)
 
Nigdy nie lubilem subkultury kiboli, a oni najbardziej lubuja sie w pitbullach oraz wszelkiej masci kozackich tatuazach dlatego mam taki uraz. Oczywiscie wielu spoko ludzi tez moze sobie cos takiego wydziarac, nie chce oceniac po pozorach, tylko sam na sobie nie chcialbym miec takiego tatuazu. Wolalbym juz jakies kwiatuszki, motylki czy cos takiego :) powaznie :D Rozni ludzie rozne gusta.



Kiedys mialem zly okres, prawie depresje i wtedy wpadlem na pomysl sobie husarza, samuraja albo innego wojownika wydziarac czy cos takiego... na szczescie tego nie zrobilem i to najlepszy znak zeby nie dziarac kozackich dziar :D to oznaka zlego samopoczucia :D



Jak ktos widzial jakis fajny motyw z małym tatuazem (bo chyba lepiej od duzych nie zaczynac) to prosze wrzucac :)



Interesujacy motyw z muchomorkiem, fajny pomysl, chociaz wykonanie i miejsce moglobybyc inne



thumbnail_crop.php




Picture31.png
 
Mój kumpel ma to zrobione na łydzie i wywołuje uśmiech u każdego na japie. Strasznie pozytywny tusz. :)



medium.png
 
Karateka jak chcesz robic ciekawy wzor u nas w Polszy to polecam tych zawodnikow: https://www.facebook.com/sixmadhelen.tattoo.piercing?fref=ts ; https://www.facebook.com/krisciezlik?fref=ts
 
Sa takie tatuaze na tej stronie, ktore fajnie wygladaja - cos jak tribal, ale nie tribal - nie pasowalyby do mnie, ale fajnie wygladaja na niektorych, o takie:
To są polinezyjskie tatuaże, mnie strasznie jarają i chciałem w przyszłości sobie taki zrobić (piszczel + rękaw) ale ostatnio stwierdziłem, że nie będę sobie dziarał czegoś, co jest elementem tradycji z jaką nie mam nic wspólnego, bo nie jestem z Polinezji ani nie interesuję się ich kulturą.
 
Nie tatuujcie nic po arabsku - podobno poprawnie napisany tekst można zobaczyć tylko na arabach, polacy niemal zawsze z błędami
 
Kurde w zyciu nie widzialem wydziaranego araba,to chyba jest ,,be'' w ichniej religii.Z drugiej strony nasze szamanstwo zakazuje wspolzycia przed slubem a jak jest kazdy widzi ...
 
Tatuaży nasza religia też zakazuje:
„Nie wolno wam (...) wykonywać na sobie tatuowanych znaków” (Kapłańska 19:28)
 
Większość tego typu zakazów religijnych to tak naprawdę starożytny sanepid. Wystarczy spojrzeć na zasady koszerności. Religijny muzułmanin, który nie jest idiotą, rozumie pewnie, że od kiedy narzędzia do tatuowania są dezynfekowane to zasady religijne powinny być zmienione. No ale religia nie nadąża za techniką i trudno nagle stwierdzić że mahomet zmienił zdanie.
 
Do mnie nie przemawiają te kolorowe sporawe tattoo obrazy oddające jakaś postać czy wydarzenie. Bardzo mi się podobają tatuaże małe, tatuaże symbole. W ogóle nie robiłbym sobie nigdy ot tak całego rękawa na raz tylko budował go z pomniejszych tatuaży przez dłuższy czas.
 
ja właśnie nie wiem jak dziarę robić



zastanawiam się czy robić od razu cały rękaw(myśle nad japońskim lub jakieś czaszki itd) i cały od razu



lub niektórzy mają nawalone pełno tatuaży na ręcę jeden obok drugiego i też fajnie wygląda
 
Baju seeerio? Widziałem chyba z tysiąc takich tatuaży, chciałbyś być kolejnym który powiela ten motyw?
 
zajebiscie mi sie podoba klimat. naprawde tak duzo? ja nie widzialem zadnego na zywo. :v



ogolnie bardzo mi sie podoba, ale na teraz nie wydziaralbym sobie tego w ogole, jakos nie czuje tego (chyba potrzebuje jakiekolwiek przekazu, a tu jego brak).



nie czuje tego wiec przynajmniej na ten moment odpuszczam. zobaczymy jak mi sie w glowie pouklada. zaskoczyles mnie Dick, serio nie widzialem go jeszcze na zywo, na necie pare w tym motywie.
 
Baju też nie widziałem tego tatu na żywo,a troche ludzi znam z tatuażami. Sam tatuaż klimatowy, pasowałby do Ciebie? (ubiór itp)



I tak dla mnie troche damski.
 
Back
Top