Tatuaże

ja ze swojej strony polecam Czarka z Zielonej Gory- Studio Viking



wg mnie jeden z najlepszych kolesi w tych fachu w PL



http://www.facebook.com/pages/Studio-Tatuażu-Viking/132333290159029



to moje ramie (jeszcze wtedy nie ukonczone)







img0582kopia.jpg
 
teraz planuje jakis napis na przedramie



nie jestem jeszcze zdecydowany-



albo RESPECT



albo YOU NEVER WALK ALONE



chyba ze macie jakies ciekawe propozycje..?



tylko bez jaj prosze
 
you'll never walk alone chyba. :>



mam na wewnatrz przedramienia 'ignorance is bliss'. napisy musza same 'przyjsc', przynajmniej dla mnie. ;)
 
Ja nie wiem czy napisy sugerowane przez obcych ludzi to dobry pomysł na tatuaż. To powinno być coś osobistego i mającego głębię dla nas samych, a nie wytarty slogan.
 
No wlasnie GoodBoy olej "wytarte slogany",osobiscie znam 3 typkow z haslem You Never Walk Alone,dwoch z nich zaluje tej dziary i mysli o zakryciu gdyz jak sami twierdza to za bardzo sie oklepane zrobilo. Ja swgo czasu chcialem wydziargac sobie takie haslo: MIND IS A TERRIBLE THING TO WASTE... i mysle,ze w koncu sobie to gdzies wrzuce.
 
mam takie samo podejscie dlatego od razu napisalem, ze napis musi sam 'przyjsc' do Ciebie. nie ma co szukac jakos specjalnie.
 
Ja po prawej stronie klatki piersiowej chce napis My Life ,My Rules
 
Te prace Samohina masakra, wygląda jakby koleś ludziom farbami malował na skórze i to skórze działającej jak płótno :-)
Ten patriotyczny motyw nie w moich klimatach, chociaż wykonanie konkret. Uważam się za patriotę ale patrioty nie ocenia się według tego, czy tatuuje sobie boga i husarzy na plecach :)
http://www.shanetattoos.com/search?updated-max=2011-12-11T18:32:00%2B11:00&max-results=100&start=46&by-date=false

tego tatuażystę wyczaiłem kiedyś i jestem zauroczony jego pracami. Najchętniej zrobiłbym sobie jedno ramię rękaw maoryski, coś mniejszego na drugim przedramieniu i takie cudo na nodze, np.
DSC05842.JPG

DSC05796.JPG


I mam takie pytanie. Jakbym w przyszłości się zgłosił do tatuażysty po jakiś polinezyjski motyw, to tatuażysta najpierw szykuje projekt i potem "po uzgodnieniu" mi go realizuje, czy dostajesz po części kinder niespodziankę, jeśli nie przychodzisz z własnym szablonem do tatuażu? Pytanie może być głupie ale dopiero zaczynam się dowiadywać jak sprawa wygląda :-)
 
polinezyjskie tatuaże są zajebiste sam chce sobie zrobic sowę albo zółwia na łydce.
 
To jest tak : jak wbijasz do salonu i mówisz gościowi, że chcesz polinezyjski motyw, to ten zaciera ręce. Szybciutko wskakuje przed kompa, a Tobie karze usiąść wygodnie. Po chwili Tatuażysta podchodzi do Ciebie i robi Ci delikatny zastrzyk - nawet go nie poczujesz. Po paru godzinach budzisz się z polinezyjskim motywem na ręcę/plecach/nodze, w zależności od tego jakim szajbusem był tatuażysta i płacisz za wykonane dzieło.











Przepraszam, nie mogłem się opanować :)
 
haha, uefo polecial z wyobraznia. :)



wszystko zalezy od studia i samego wykonawcy, ale mozesz bardzo duzo podpowiedziec co chcesz, jak to ma wygladac, dostaniesz na pewno 'probki' czy przyklady i sie dogadacie. nie dostaniesz kinder niespodzianki, to Twoj tatuaz, a nie jakies widzimisie tatuazysty. te wzory widze sa dosyc specyficzne wiec po prostu musialbys sie dobrze dogadac.



wujas, sowe? dosyc popularne ostatnio te ptaki, dobrze wygladaja.



a zolwia polecam takiego:



turtle_head_tattoo612.jpg




kurwa, jak to pierwszy raz zobaczylem to turlalem sie po ziemi przez dobre 5minut.



tutaj sowa kolesia ktory robil mi krzyz:



297380_501849999844028_1000269038_n.jpg




wporzadku leb, uczy sie szybko i dobrze ostatnio leci. :)
 
ostatnio gadałem ze znajomym o tatuażach i okazuje się, że Andrzej Leńczuk w skutek problemów zdrowotnych już nie dzierga ludzi ;/ cholera mieszkam całkiem niedaleko i nie wiedziałem o tym nic. Biznes po woli przejmuje jego syn z tego co mówi ulica talent niemniejszy niz Leniu senior.
 
Chciałbym prosić o radę, zakładam że co drugi użytkownik tego forum ma tatuaż :). Spotykam się z bardzo skrajnymi opiniami na ten temat. Jest to sporo kasy dla mnie więc się troszkę wacham. Jedni mówią że fajnie, bezpiecznie i na lata ... inni wręcz przeciwnie - HIV HCV i tego typu a do tego że szczegółowy tatuaż po paru latach będzie bardzo słabo wyglądał (zatrą się szczegóły i będzie tylko zgniła plama)



Myślę nad czymś takim na piersi + przejscie na ramię i rękę.







http://postimg.org/image/vn21e1wvv/







Moglibyście ze swojego doświadczenia coś napisać ? szczególnie interesują mnie opinie tych co mają już troszkę czasu tatuaż a nie rok :)
 
HIV to się nabawisz chyba jak będziesz robił u amatora w piwnicy. W profesjonalnym studiu na 100% mają sterylny sprzęt, bez ryzyka zakażenia.
 
mi się ostatnio rzuciły w oko tatuaże w takim stylu, uważam, że są rewelacyjne.



V5ZfbTB.jpg




350x700px-LL-7650cc0f_425804_3772090697522_1000032468_n.jpeg
 
te dlonie do modlitwy zlozone na rece wygladaja wedlug mnie dosyc dziwnie. ale rekaw spoko, troche w stylu Becksa. ;)
 
niektóre te rzeczy wyglądają bardziej jak foty albo jakieś stare malunki niż tatuaże. Sam bym takiego sobie nie zrobił ale trzeba przyznać, że koleś ma talent



21670_462521140481195_275399580_n.jpg
 
Swoją drogą może ktoś z was usuwał dziare w niedalekiej przeszłości i wie mniej więcej jak to wygląda ( chodzi mi ile kosztuje całkowite usunięcie i ile mniej więcej to wszystko trwa) ??? Kiedyś za małolata zrobiłem sobie tribala na nodze, z którego delikatnie mówiąc nie jestem teraz zadowolony. Chciałem go usunąć i zrobić coś poważniejszego na plecach :P
 
Znajdź majstera co ci tego tribala przerobi na coś jebitnego!(︶︿︶)
 
przerabiaj, lepiej wyjdzie, zobacz sobie u Szpilki bodajze jak to wyglada, na fb wrzucal, calkiem niezle. :)
 
Keesdablju - ten filmik jest z przed 4 lat, a z tego co słyszałem teraz usuwa się wprowadzając jakiś barwnik, który rozbija tatuaż pod skórą i w tym miejscu regeneruję się nowy naskórek. Jest to podobno szybsze, a ból jest tak przy robieniu tatuażu. Kiedyś właśnie się zastanawiałem nad przerobieniem go jednak doszedłem do wniosku, że chce go się definitywnie pozbyć i potem uzbierać coś hajsu i zainwestować w jakąś konkretną dziare
 
@<strong style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(255, 255, 255);">VoRaNeK dzięki, ale potrzebuje taki dość dokładny bo chce coś podobnego sobie machnąć więc widoczny wzór dla tatuażysty by się przydał ;)
 
Back
Top