Tatuaże

Anabi bierze sporo - porownywalnie z Gonzo. No i terminy trzeba czasem rezerwowac rok wczesniej.
 
no teraz podobno na 2013 juz ciezko. ;)



u Gonza robilem napis, rzeczywiscie nie jest tanio, ale gdzie teraz jest? :-)
 
Za parę lat chciałbym sobie zrobić dziarę, jest ktoś w stanie powiedzieć, ile złota trzeba by mniej więcej odłożyć na taki rękaw u dobrego tatuażysty?
poly+13.jpg
 
Dzięki raphaólius. Od stycznia ruszają zapisy. Pewnie w styczniu 2014 będą wolne terminy. Od razu wpłacam zaliczkę żeby zarezerwować miejsce.
 
zależy gdzie będziesz robił. I na ile sesji to zejdzie. W dobrych studiach sesja koło tysiąca a rękaw na 2-3 sesje myślę bo mi na ramieniu ostatnio robił chłop 5 godzin więc całą rękę będzie się robiło troszkę dłużej.
 
dobre studio niżej niż 1000 zł za sesję nie weźmie, a ten rękaw to z 2 długie/3 krótsze sesje myślę. A co do cen, to ostatnio pytałem u jednego trójmiejskiego tatuażysty, bardzo dobrego zresztą, o wycenę rękawa w japońskim stylu, czarno biały, sporo cieniowania. Wyszło między 5000 a 7000 zł, gdzie indziej za podobny wyliczyli 2500 zł, więc ceny mega różne.
 
No własnie u Anabiego liczę na 5000 zł w górę za samo ramię do łokcia. Kwestia stycznia, bo wtedy wznawia zapisy i będę wiedział.
 
Bo jak przychodzi chłop z ulicy to tak śpiewają. Jak przyjdziesz z kimś kto u niego cały czas robi to już cena leci o 50%.



Jak ktoś jest dobry to terminy na 2 lata do przodu zarezerwowane. I Ci śpiewa 7000zł za 2 sesje po np. 5 h więcej ciężko wytrzymać już psycha siada od brzęczenia.



Musisz jeszcze wziąść pod uwagę czy przychodzisz z gotowym projektem (te zawsze są droższe) tatuatorzyści są jak artyści lubią zrobić to po swojemu wtedy cena też leci w duł bo on jest dumny ze swojego dzieła:)
 
myślę że żaden szanujący się tatuażysta nie skopiuje obrazka z internetu, który ktoś mu przyniesie. Gdy robiłem poprzedni tatuaż, do studia przyszedł koleś, który chciał zrobić kopię pracy kogoś innego (potem okazało się że była to praca Zappy, więc innego trójmiejskiego artysty). Po burzliwej dyskusji tatuażysta stwierdził że nie zrobi tego i już.
 
Nie pisałem o czymś z neta tylko o projekcie wykonanym przez kogoś nie z branży.



To o czym Ty piszesz chyba by nie przeszło u nikogo na poziomie.
 
up kawał dobrej roboty :) widzę, że swój też muszę wrzucić, zrobię dobre foto i wrzuce na dniach :)
 
ja zakosiłem termin żonie na 10 stycznia, bo zaszła w ciąże i z tatuażu nici :) zaczynam robić mój wymarzony rękaw - MNIEJ więcej coś takiego:






Pierwsza sesja to sama ryba, 3 sesje na przedramię - taki jest wstępny plan. Robił ktoś coś takiego i powie mi ile to czasu wyszło w praktyce?
 
Krzysiu! :)



dosyc dlugo tego 'gargulca' robil, ale efekt dobry. te kosmiczne jego tribale srednie (co kto lubi, mnie tribal nie jara w ogole), ale to 'bledy mlodosci' pewnie. :p
 
co klto lubi z triballami. Ja sobie po nowym roku planuje cosik na plecy pierdyknąć. albo na lewej ręce jeszcze mam miejsce ;) a tak swoją drogą to ma ktoś dostęp do dobrych zdjęć dziar Frankiego Edgara z pleców i Franka Mira z prawej ręki i pleców ?
 
Gdzie są najbezpieczniejsze miejsca na tatuaż pod względem tycia? Chciałym na żebrach, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Zawsze byłem mega chudy (70 kg, 190 cm) ... przez 3 lata przytyłem 23 kg. Trochę w brzucho i boczki też poszło, na żebrach też się chyba troche odłożyło, więc stąd moje pytanie.
 
reka chyba, chociaz kazdemu sie inaczej rozklada chyba jak tyjesz, to juz sam musisz zobaczyc. jesli idzie Ci w brzucho i boczki no to reka bedzie okej.
 
gorna czesc pewnie spoko, jesli na dole mu rosna boczki, a 23kg to nie jest mala waga to lepiej odpuscic dol.
 
article-2256641-16BCCD27000005DC-436_306x481.jpg




Tatuaż za 50 funtów :D:D:D:D



I "artysta"



article-2256641-16BCCD33000005DC-259_306x423.jpg




Oraz inne jego dzieła:



article-2256641-16BCCD5B000005DC-114_306x423.jpg




article-2256641-16BCCD8E000005DC-267_306x423.jpg




article-2256641-16BCCD53000005DC-455_306x423.jpg




Sorry za zaśmiecanie takiego ładnego tematu z mega dziarkami ale tu chyba bardziej pasuje niż do Skóry...
 
Tatuaż za 50 funtów :D:D:D:D






Ty się śmiej. Ja za swój pierwszy tatuaż dałem 50 zł... A co dopiero o funtach mówić :D No, ale było to w czasach, kiedy salony były tylko w wielkich miastach.
 
50 funtów to w sumie 250 zł, więc najtańszy nie był biorąc pod uwagę ilość szczegółów :) cóż, widziałem ładniejsze, ale "artysta" mówi sam za siebie, najlepszy jest napis na szyi.
 
Back
Top