Tatuaże

No przez takei dziary z burakiem, facetow z usmiechajacym sie kotkiem, krolikiem z krainy czarow kojarzy mi sie to z hipsteriada :D
 
No przez takei dziary z burakiem, facetow z usmiechajacym sie kotkiem, krolikiem z krainy czarow kojarzy mi sie to z hipsteriada :D
No to są hipsterskie, ale żadna z nich nie jest zrobiona w stylu o którym pisaliśmy. Zresztą jak komuś się podoba burak to niech sobie go nosi na skórze :D
 
No to są hipsterskie, ale żadna z nich nie jest zrobiona w stylu o którym pisaliśmy. Zresztą jak komuś się podoba burak to niech sobie go nosi na skórze :D

Czy ja wiem? Te kanony sie teraz tak zacieraja, ze ciezko ocenic co jest obecnie typowym oldschoolem, a co newschoolem + tradycyjnym czy konwecjonalnym.
 
Nie przesadzajmy...Old school z new chool'em ciężko pomylić, podobnie tatuaże neotradycyjne. Każdy ma swoje charakterystyczne cechy.
 
4043-co-oznaczaja-kropki-na-twarzach.jpg
 
Słyszałem, że po kilka miesięcy nawet, ale nie spieszy mi się :)

Ja chciałem przenieść termin w Kulcie bo wypadał mi w zlot to pierwszy wolny do Szymona Gdowicza był na czerwiec, a dzwoniłem z 2-3 tyg temu.
 
Uwierz mi, że są. Zależy co jeszcze chcesz :)

Ale o czym mówimy; napisie ANDŻELA AJ LOW JU czy o czyms konkretnym i dobrego rzemieślnika?
Mieszkasz w... nie przechodzi mi to przez gardło:) Wiesz jakie są realia u Juniora, Panasa, Dominika w Milanówku, Marasa w Old Sailor i tak można bez końca.

Wpominałeś o Vitku...U niego nie ma jakiegoś kosmosu bo gość jest w miarę świeży na Twoim rynku.
 
6 miesięcy jakoś mnie kompletnie nie rusza. Rezerwujesz, dajesz zaliczkę/zadatek i masz czas żeby sobie uciułać resztę.
Inna sprawa jak robisz całe plecy/rękaw/nogawkę i chcesz sesje w odstępach 2-3 tygodnie. Dla przykładu jedna z grafik Beksińskiego na plecach rozłożona na 5 sesji, wyszło 10k:corn:
 
6 miesięcy jakoś mnie kompletnie nie rusza. Rezerwujesz, dajesz zaliczkę/zadatek i masz czas żeby sobie uciułać resztę.
Inna sprawa jak robisz całe plecy/rękaw/nogawkę i chcesz sesje w odstępach 2-3 tygodnie. Dla przykładu jedna z grafik Beksińskiego na plecach rozłożona na 5 sesji, wyszło 10k:corn:
Pokaż te dziary :D
 
@s3pp Vitek już jakiś czas urzęduje w Warszawie, jest dobrym fachurą w swojej dziedzinie a wciąż da radę umówić się do niego nawet na bieżący miesiąc.
Goście których wymieniłeś są trochę jak dla mnie przyhypowani - ok, może poza Milanówkiem bo tam terminy max 6 miesięcy - na dłuższe po prostu nie zapisują. Ale prawda jest taka, że większość jest znana z konwencji - a to jedna wielka grupa znajomych, na tych konwencjach bywa też sporo ludzi, którzy nie odstają poziomem ale nie są na tyle znani żeby ich oblegali ludzie i spokojnie można umawiać się na 3 miechy w przód albo krócej. Dlatego też zawsze ludziom polecam konwenty żeby zrobić rozeznanie na rynku i niekoniecznie czekać w chuj czasu.
 
@s3pp Vitek już jakiś czas urzęduje w Warszawie, jest dobrym fachurą w swojej dziedzinie a wciąż da radę umówić się do niego nawet na bieżący miesiąc.
Goście których wymieniłeś są trochę jak dla mnie przyhypowani - ok, może poza Milanówkiem bo tam terminy max 6 miesięcy - na dłuższe po prostu nie zapisują. Ale prawda jest taka, że większość jest znana z konwencji - a to jedna wielka grupa znajomych, na tych konwencjach bywa też sporo ludzi, którzy nie odstają poziomem ale nie są na tyle znani żeby ich oblegali ludzie i spokojnie można umawiać się na 3 miechy w przód albo krócej. Dlatego też zawsze ludziom polecam konwenty żeby zrobić rozeznanie na rynku i niekoniecznie czekać w chuj czasu.

A widzisz Czarli, tutaj się z Tobą w 100% zgodzę:) W Milanówku także się fabryka zrobiła nosy noszą tak wysoko, że niedługo sufitu zabraknie w tej przybudówce. Info z przed miesiąca w sensie byłem...
 
Jest jeszcze Macias, dobry rzemieslnik jeśli chodzi o wszelakiej maści covery. Reszta bez szału, a kasę biorą jak każdy, ale to już inna bajka Dominika.
W sumie nie tylko jego - w Warszawie ciężko znaleźć coś poniżej tej kwoty za sesję
 
Back
Top