Tatuaże

:arch:
CoJv5fRXYAAuU96.jpg
 

Gdybyśmy stworzyli na przykład dwie grupy ludzi powiedzmy po 500 osób. Pierwsza to ludzie bez tatuaży a druga z tatuażami to w tej drugiej stężenie pojebów byłoby na pewno większe. Idź kiedyś na jakaś konwent tatuaży czy jak to tam mówią to się przekonasz sam :lol:
 
Gdybyśmy stworzyli na przykład dwie grupy ludzi powiedzmy po 500 osób. Pierwsza to ludzie bez tatuaży a druga z tatuażami to w tej drugiej stężenie pojebów byłoby na pewno większe. Idź kiedyś na jakaś konwent tatuaży czy jak to tam mówią to się przekonasz sam :lol:
Byłem wiele razy i dochodzę do wniosku, że gdyby była w konkursie "chujowy tatuaż" to i tak kreatywności tam by nie zabrakło.
 
Chyba nie ten temat, ale jesli już pytasz. Co ma za znaczenie czy komuś się to podoba czy nie? Sam mam parę wrzyt neotradycyjnych i mam wyjebane czy komus się to widzi:)

P.S. Nigdy nie słyszałem o tatuażach "vintage";)
Zapomniałem, że jest tutaj temat o tatuażach :( Pytam się zwyczajnie co ludzie o tym sądzą, co w tym złego? Nie wiem jak określić taki styl, dlatego podałem "vintage/oldschool".
Chodzi mi o coś tego typu:
https://www.instagram.com/raf_czerkas/
Dobra przeniosę tą wypowiedź do tematu "tatuaże", żeby tu nie spamować.
 
ja bym chcial dziare ale moja dziara to koszt z 5k lekka reka.

@EDIT ile podobne gowno moze kosztowac? orientuje sie ktos

81.jpg
 
Last edited:
Zapomniałem, że jest tutaj temat o tatuażach :( Pytam się zwyczajnie co ludzie o tym sądzą, co w tym złego? Nie wiem jak określić taki styl, dlatego podałem "vintage/oldschool".
Chodzi mi o coś tego typu:
https://www.instagram.com/raf_czerkas/
Dobra przeniosę tą wypowiedź do tematu "tatuaże", żeby tu nie spamować.

Klasyka... Jedni lubią, inni nie bardzo, jeszcze inni chodzą za trendami... Dla mnie wypas. Lubie takie motywy :)

@m0nster chuj wie. Policza za sesję jak cały rękaw chcesz robić. Nie wiem skąd jesteś, ale jest w Polsce kilku speców od maori. Niby temat prosty, ale trzeba to stworzyć od zera, do tego sporo kresek, które nie każdy ogarnia. Licz 1000-1200 zł za sesję. 3-5 sesji w zależności od ogarnięcia.
 
Zapomniałem, że jest tutaj temat o tatuażach :( Pytam się zwyczajnie co ludzie o tym sądzą, co w tym złego? Nie wiem jak określić taki styl, dlatego podałem "vintage/oldschool".
Chodzi mi o coś tego typu:
https://www.instagram.com/raf_czerkas/
Dobra przeniosę tą wypowiedź do tematu "tatuaże", żeby tu nie spamować.

Mi osobiscie bardzo sie podoba ten styl, tylko jesli jest to jakis maly, pojedynczy motyw, te sztylety sa swietne:)

ja bym chcial dziare ale moja dziara to koszt z 5k lekka reka.

@EDIT ile podobne gowno moze kosztowac? orientuje sie ktos

81.jpg

Od maori polecam Agnieszke Kulinska (https://www.instagram.com/avalan.tattoo/)
 
Ja jestem na NIE. Za hipsterskie te tatuaze. Kojarze mi sie tylko z metro brodaczami, ktorzy chcieli cos miec to pierdolneli na przedramieniu oldschoola zeby wyrozniac sie w grupie hipsterow.

Osobiscie dla mnie to strata miejsca, bo ciezko cos potem do tego dopasowac i tak samo miec na ciele wyciapane takie same male wzory wyglada nieestetycznie, ale co kto lubi. Jak Ci sie podoba to rob - wazne zeby Ci sie podobalo.

Aha i jeszcze, takie male oldschoolowe wzoru duzo fajniej wygladaja u kobiet.
 
Ja jestem na NIE. Za hipsterskie te tatuaze. Kojarze mi sie tylko z metro brodaczami, ktorzy chcieli cos miec to pierdolneli na przedramieniu oldschoola zeby wyrozniac sie w grupie hipsterow.

Osobiscie dla mnie to strata miejsca, bo ciezko cos potem do tego dopasowac i tak samo miec na ciele wyciapane takie same male wzory wyglada nieestetycznie, ale co kto lubi. Jak Ci sie podoba to rob - wazne zeby Ci sie podobalo.

Aha i jeszcze, takie male oldschoolowe wzoru duzo fajniej wygladaja u kobiet.
Oldschool zawsze dobrze wygląda. Oklepane, ponadczasowe wzory. Zadna tam hipsterka. Ogólnie bezpieczna opcja i im człowiek starszy tym lepiej to wygląda

Hipsteriada to jest na przyklad to:

Hipster-Tattoo-Ideas-1.jpg


tumblr_o0kvgo5lyr1ufqmvbo1_1280.jpg


geometric-tattoo-designs-27.jpg
 
Oldschool zawsze dobrze wygląda. Oklepane, ponadczasowe wzory. Zadna tam hipsterka. Ogólnie bezpieczna opcja i im człowiek starszy tym lepiej to wygląda

Hipsteriada to jest na przyklad to:

Hipster-Tattoo-Ideas-1.jpg


tumblr_o0kvgo5lyr1ufqmvbo1_1280.jpg


geometric-tattoo-designs-27.jpg
Zgadzam się, strasznie się zajarałem tym stylem :D
 
Back
Top