Tanio skóry nie sprzedam

w związku z dzisiejszym mega newsem:

20130403010541-bf2a0e86.png


259hl78.jpg



Elegancko
 
Nie wiem czy to zasługa półmetrowego betonu, czy 15 pietra, ale u mnie nigdy nie jest gorąco:-)
 
Diaz wygląda tragicznie w tym garniaku :-) Poza tym zapięcie nie na ten guzik







HIKSON!



https://www.youtube.com/watch?v=Hy3EGaSHW5U
 
dssport to ma być jakaś prowokacja z twojej strony? Crossowcy spokojnie jechali (przynajmniej tak wygląda na filmie) jeden z nich kulturalnie starał się porozmawiać został zaatakowany i dalej był kulturalny. Debile? ... no pewnie że debil, dla takiego wsiowo-ciemnogrodowego buraka powinien wypierdolić liścia aż by się zakrył nogami przecież tacy ludzie to niebezpieczństwo dla otoczenia.



Zmieńmy lekko sytuacje jedzie 15-latek takim enduro i ten stary człek wbija mu te widły w bok... i co dssport cieszyłby cię taki obrót sytuacji?
 
@Blade: ta sytuacja wyglada raczej na prowokacje z ich strony. To oni nagrywaja, to oni sa mobilni, jest ich kilku. Skoro maja dobre intencje dlaczego jezdza wokol starego schorowanego czlowieka, ktory ewidentnie ma problem albo i kilka? Czy ten jednoreki czlowiek moze stawic im czola, nawet majac widly?



Pozycja przewagi jaka maja, daje im do tego prawo?



Poza tym mnie wkurzaja quadowcy i endurowcy, ktorzy po dzikim lesie ryja godzinami, smrodza i halasuja, jakby caly k* las i kilka kilometrow wokol byl tylko ich.
 
Wczoraj mnialem zabawna historie.Wiedzac,ze Bellator mial miec konferencje prasowa i spotkanie zawodnikow z fanami w NYC,z rana udalo mi sie przelozyc prace na noc i w"ostatniej"chwili wybralem sie na ta impreze.Przed wyjsciem na taka okolicznosc wybralem kilka magazynow z zawodnikami jacy mieli tam byc(Rampage,Brooks,Tito,King Mo and Chandler).Jaki bylem zdumiony,kiedy wyciagajac magazyn do podpisu przez Chandlera,zorientowalem sie,ze wzielem magazyn z Chad Mendes.Dla smiechu wytlumaczylem Chandlerowi sytuacje.Jego reakcja byla ciekawa,spytal sie czy moze pozyczyc ten magazyn na chwile i poszedl do fotografa Bellatora aby zrobil mu zdjecia z tym magazynem.Po chwili wrocil i powiedzial,ze jest bardzo czesto mylony z Mendesem.Nigdy bym ich nie pomylil,ale teraz w domu porownujac ich zdjecia ,sa naprawde niesamowicie podobni.
 
to wyglada jakby to byla ziemia tego gostka i jego zony, widac w tle kosiarke, raczej publiczej trawy by nie kosili. Tez bym sie wkurwil jakby jakies malolaty co weekend mi ryly łake. Pewnie gostek juz im 30x zwracal uwage, a ten jeszce jezdzi wokol niego zamiast odjechac, widac ze prowo pod kamere. Ja bym linki stalowe na wysokosci szyi miedzy drzewami porozciagal, najlepszy sposob na takich cwaniakow, rip -rest in pieces (pomijajac bron, ale to polska niestety)
 
@dyb



Jesteś debilem???? Żeby kogoś zabić??? Sam sobie powieś linkę i w nią wjedź.



Tak na prawde to nie wiadomo jak było, mogło być tak, że prowokowali, a mogli też na prawdę się zgubić. Sam mam podobnego sąsiada, który za skrawek ziemi by pobił. Nie mówiąc już o tym, że wszędzie gdzie on ma swoje uprawy, każdy rów jest zniszczony. Gdy już coś robi w swoich uprawach, całym syfem i ziemią którą uwalony jest jego traktor, potem syfi asfalt i nawet nie ma zamiaru tego burdelu sprzątnąć. Więc linki i inne głupoty proponuje zostawić dla siebie. Każdy ma jakieś hobby i lubi co innego robić. (i nie nie bawie się w offroad)
 
Seven25 Dobrze Gada, nie wiadomo jak dokładnie było, jedynie to widać że koleś bez ręki jest strasznie agresywny, aż go ta Pani próbuję uspokajać, więc po tym można sądzić, że Ci kolesie nic złego przecież nie zrobili. Fakt faktem mogli szybciej z tamtąd pojechać, a nie jeździć w kółko.



NIe wrzucajcie wszystkich jednośladowców do jednego wora;)
 
no jasne, takie cwaniaczki sie drocza bo gosciu inwalida, w normalnym kraju nawet 70 inwalida moze wyjac pistolet i by nie naduzywali goscinnosci jezdzac w kolko
 
@Dzihados wszelakie kamerki na kaskach itd to powszechna rzecz na dzień dzisiajszy mimo że trochę one kosztują i nie każdy może sobie pozwolić na nie od tak (chyba że wypożyczy). Zauważ że jadą spokojnie nie ma żadnego piłowania i orania trawy (do czasu) pytał się grzecznie gdzie jest droga, nie chcieli orać mu pola i sadu czy czegokolwiek. Film jest strasznie pocięty i całej akcji nie widać, wyłuskane są ostre momenty. Nie widzę aby na filmie jeździli wokół niego prowokując go, ciągle są próby komunikacji aż gość nie wytrzymuje. Stary człowiek nic mu nie zrobił bo gośc miał pełną zbroię na szczęscie.



@dyb ile było prób komunikacji? Co się wydarzyło na początku filmiku to zauważyłeś i kto zaczął agresję? Gdzie to oranie trawy i ciągła jazda wokół tego wsioka, poza końcówką filmiku gdzie crossowcowi puściły nerwy? Przede wszystkim stary człowiek jest inwalidą umysłowym. Ile prościej byłoby powiedzieć "tam jest droga i wypad z mojej ziemi" nie no lepiej komuś grabiami łeb próbować strącić i zgrywać wirachę. Twojego pomysłu z linką nie ma co komentować... Broń dla 70 latka no pewnie mało po*ebów jest w PL któym mózg się zlasował od picia dynksu, a ty chcesz jeszcze ich uzbroić. Wiesz do czego by doszło że dzieciaki grające na podwórku/orliku byłyby wystrzelane przez dziada któemu przeszkadza odbijajaca się piłka co 3 dzień w wiadomościach "tragedia w (wstaw miasto) śmiertelnie postrzelony 13 latek" może wybiegam bardzo daleko z myślami ale w takich przypadkach trzeba.



@DD40 wrzucisz te zdjęcia i autografy o tematu z autografami?
 
@Blade: ty na powaznie? Czy jak spotkasz jakiegokolwiek czlowieka, ktory mowi ci "spierdalaj" tymi czy innymi slowami, dalej bedziesz mu brzeczal nad uchem "w dobrej wierze"? Czy to bedzie dres, starsza osoba, czy koles z wiksami i widlami? Przeciez to czyste prowo bylo, uzyskali to co chcieli i do czego swiadomie dazyli. Dawna, ktory racjonalnie na to patrzac nie ma powodow do nerwow, ale jednak ktory by je mial, tez bys tak "pozytywnie" zagadywal?



Ok, chyba dalem sie nabrac, niezly trolling.
 
@Dzihados: ciężko mi jest napisać co bym zrobił bo teraz to gdybanie, a w realu mogłoby być zupełnie inaczej odnośnie tej sytuacji gdybym był tym kamerzystą to albo po pierwszym ataku wrócił bym najszybciej tą samą drogą którą przyjechałem albo bym się zrewanżował napastnikowi w końcu zostałem zaatakowany. Weź wszytko pod uwagę co widać na filmie podczas prób rozmowy gość ma wyłączony silnik pewnie ta kosiarka spalinowa jest głośniejsza niż odpalony motocykl. Jak dla mnie jedynym tekstem prowokującym jest "do widzenia" za co gość dostaje kolejne wrzutki. Film jest strasznie pocięty więc może to inaczej wyglądało ale wątpię. Gość jest zajebiście opanowany i wszystko chce rozwiązać pokojowo, a ty go odbierasz jako prowokatora jak dla mnie przesada.



Nie mam w zwyczaju nikomu przeszkadzać brzęczeć, kurzyć itd. sam tego nie lubię, staram się zachować zimną krew w każdej sytuacji. Każdy z nas miał jakieś "przygody" i każdy wyciągnął z nich wnioski. Dzihados w zależności jaka byłaby przyczyna tego "spierdalaj" i generalnie co to byłaby za sytuacja to podjąłbym odpowiednie kroki. Jeżeli chodzi Ci o jakieś zaczepki na ulicy to kieyś Juras dobrze się na ten temat wypowiedział podpisałbym się pod jego wypowiedź ale wiem że czasem się nie da tak postąpić :)



Dobra raczej się nie przekonamy do swoich racji może to ja uległem tutaj trollingowi z tego filmiku cóż bywa pozdro :)
 
Wszystko da się wyrwać z kontekstu. Dla mnie to zwykła prowokacja i tyle. Popieram tezę, że moje podwórko - moje królestwo. Oczywiście nie ma co nadużywać władzy, ale nie wierzę, że nagrywający są bez winy. Zwłaszcza, że tylko 1 mówi - reszta się nie odzywa. A to "do widzenia" było totalnie bezczelne.
 
Przeciez ten facet z widlami to chyba wprost widac ze nie za bardzo normalny? Po co takiego o droge tyle razy pytac?



Ok, kazdy ocenia jak chce.
 
Przeciez im wskazal droge, a ci dalej swoja. Film pociety czyli istnieje duze prawdopodobienstwo ze stronniczy, a mimo wszystko i tak gosciu na motorze nie sprawil dobrego wrazenia wiec mi go nie szkoda.
 
Ci cali offroadowcy to wszystkich mają w dupie. Moi rodzice posiadają gospodarstwo i mają krowy. Ile razy przez tych baranów bydło wariowało i spierdalało z ogrodzonych pastwisk to ja niezlicze. Ja w rodzinnym domu bywam nieczęsto, ale sam byłem zmuszony parę razy z ojcem biegać i bydło zaganiać. Staruszek robi nawet znaki itp żeby nie zapierdalać, ale co tam wielcy offroadowcy mają to w dupie. A później się wielce dziwią, że ktoś im linki wiesza. Wszędzie żyją ludzie i trzeba brać to pod uwagę i nie może być tak, że ktoś wpada na tereny wiejskie i zapierdala ile się da. Już nie wspomne o rozpierdalanych drogach w lasach (to się tyczy aut).



Edit. Podbna sytuacja z nieszanowaniem szeroko pojętej natury miała miejsce teraz w Olsztynie. Był dziki parking przy jeziorze na terenie prywatnym. Oczywiście przyjeżdzający nad jezioro zrobili potężny syf i właściciel musiał sam sprzątać. W końcu się wkurwił i zaorał parking i zaczął się lament, bo nie ma gdzie przy jeziorze parkować. Jakby każdy szanował to, że ktoś pozwalał parkować na swoim terenie i nie robił syfu to byłoby gdzie parkować, a tak parkujcie po rowach.
 
Back
Top