Tanio skóry nie sprzedam

Popek mimo tego, że jest jebnięty i bawi go wydurnianie się na różne sposoby, to jednak bliżej mu do Breivika niż Forresta Gumpa, w przeciwieństwie do Bonusa. Nie słucham jego muzyki, ale motywy z Popkiem bawią mnie znacznie bardziej niż "lecimy kurwa tutaj kurwa oszukali mnie kurwa jestem kurwa fajterem kurwa rozjebie kolesi kurwa luj ogłuszacz" :-)
 
mnie tam popek w ogole nie smieszy, jest raczej takim freakiem, którego fajnie się ogląda, Bonus to raczej całkiem co innego bo o ile Popek robi to świadomie, o tyle Bonus nie zdaje sobie sprawy ze swej smiesznosci bo nie jest do konca normalny, ale jego wrzutki na FB ostatnio mnie totalnie rozwalaja.
 
comment_WgPqXVxjT74M0KsvHpoCPtq6qaKiHDkV,w400.jpg
 
Mnie BGC śmieszył, do czasu. Teraz to w ogóle coraz bardziej staje się żenujący, szczególnie tymi statusami. A Popek jest zwyczajnie w chuj kontrowersyjny, ale czy jest dla śmieszny, chyba nie. Bonus wydaje się trochę upośledzony, albo nawet bardzo, a Popek owszem ma coś z garem, ale mam wrażenie, że ogarnia to co go otacza, w przeciwieństwie do Witczaka.
 
Popek ma hajs, ma rapsy, ma zielone papieroski i się tym bawi. Fury, dirty Darianny i jazda. Korzysta z życia. Bonus to chory człowiek który na początku za bardzo uwierzył w swoją moc. W sumie to jest to smutne a nie śmieszne.
 
Przecież ten Popek cały to też ma nieźle z deklem nie halo, może troche inaczej niż Bonus ale obydwaj są siebie warci, jeden i drugi powinien wylądować w jakimś zakładzie.
 
Nareszcie jakiś program na wysokim poziome, zainteresował mnie. Kiedy pierwszy odcinek?
 
Orestos



Jeśli dobrze pamiętam to było to robione jakiś rok temu :-) u Popka są takie opóźnienia ,że ciężko powiedzieć kiedy wypuści kompletny odcinek.Może za 2 miesiące ,pół roku , rok albo nawet nigdy.Nie ogarniam jego terminów a sam program mnie zainteresował kiedy Pop wspominał w audycji Radia Koksu.Klip kiedyś też opóźniony kilka miesięcy.Koleś widocznie nie używa kalendarza.
 
Fakt! to jest taki klasyk ,że szok :-) tu Popeczek zajarany sportem,treningami,mma i w ogóle robił kariere wtedy w Anglii jako sportowiec a nie jako raper po trzech skaryfikacjach, tatuażach w oczach i chuj wie po czym jeszcze.Czytałem ostatnio ,że ma być faceburger 2 co mi sie nie podoba bo sam bym nie chciał wpierdolić czyjejś skóry z twarzy na nieświadomce i na świadomce z resztą też.Ten koleś co wpierdolił w pierwszej części to aż mi się go szkoda zrobiło.Popek tłumaczył sie,że ten nie ogar przekręcił jego koleszke na uncji jarania w co nie wierze bo ten koleś sznurówek wg mnie nawet nie umiał dobrze zawiązać i sam Popek wygląda na typa który nie robi interesów z byle kaszalotami.
 
W sumie to Popek ma bardzo podobną gestykulację do Bonusa, z tym machaniem łapami przed kamerą :-)
 
Ten Trans z powyższego filmiku nazwał się RAfalala ... poczytałem troszkę obejrzałem parę zdjęć. Dorwał małego facecika ( Born to nie Ty ? żartuje bez urazy) i wyżywa się na przestraszonym zdechlaczku. Wyszły z niej/ niego cechy ..... genrtyki się nie oszuka Rafallalala.



P. S Rafalallla ma "giry" ja Bonus ... mogli by zawalczyć jako ME na jakiejś gali
 
Jeżeli np. taka Rafalalla by mnie zaatakowała i bym jejjemu wyjebał na brodę to czy byłbym damskim bokserem?
 
Myślę że Rafalala to większy hit marketingowy niż Pudzio. np. Rafalala vs Bazelak
 
Back
Top