Tanio skóry nie sprzedam

Musze przyznać, że u mnie w okolicy jest las i rzeka i też te skurczybyki jeżdżą na tych motorach. Rok temu idąc boczną ścieżką na której mieszczą się dwie osoby idące obok siebie bo po jednej stronie jest płot a po drugiej rów oddzielajacy ściezke od okolicznych torów na jedno z osiedli jacyś dwaj kretyni na crossach "wymineli" mnie tak że jeden przywalił mi rączką/ręką w łokieć aż myślałem ze mi coś wyskoczyło ze stawu i prawie wpadłem do tego rowu. Bym ku*wa złapał to nogi z dupy bym powyrywał. Nie wspominajac niejednokrotnie akcji jakie widziałem gdy ludzie wracajacy z nad rzeki jedli kurz którzy ci kretyni wzbijali jadąc z dużą prędkością.
 
Gdyby mi tak wjechali na teren tymi piździtkami to powieszeni głowami w dół w stodole, to jest wieś a nie jakieś tor rallycros. W pełni tego pana bez ręki rozumiem. Swoją drogą filmik jak ktoś wspomniał wyżej jest zmyślnie zmontowany niby na korzyść tych motorynkarzy. Ja w tym filmiku widzę nękanie starszego człowieka, w sumie należy im się ostry wpierdol
 
Tabliczka "teren prywatny - wstęp wzbroniony", dwa strzały w powietrze, a potem po głowach. Tyle w temacie, gdyby było u nas normalnie.
 
Gdyby ci kolesie na crossach byli niewinni, to filmik trwałby 10 sekund. Po ucieczce kolesia od grabi po prostu by odjechali. Widać chamstwo i cwaniactwo, powinni byli z żoną zadzwonić po prostu na policję. Nie zdziwiłbym się, gdyby ci wspaniali motocykliści celowo tam przyjechali i to któryś raz.


Często słychać o problemach z quadziarzami i offroadowcami, zarówno od leśniczych (np. straty w zwierzynie, bo spłoszone zwierzaki wybiegają na drogi pod samochody) jak i zwykłych gospodarzy. Jeden przypadek o jakim słyszałem to problemy z quadziarzami na czyjejś ziemi, nie można było się w żaden sposób ich pozbyć, bo to byli sami policjanci z pobliskiego miasta (wiadomo, panowie się muszą wyszaleć!) i właściciele mieli spokój dopiero, kiedy przeminęła na to lokalna moda.
 
Wojciech Mann jest tak sympatycznym Panem, że jemu można wszystko wybaczyć i "chuj" w jego wykonaniu brzmi jakoś dziwnie :D


Tu klasyk z nawiązaniem do przejęzyczenia :D


https://www.youtube.com/watch?v=ca1nQa2Feb0
 
serial o mma z ciekawosci obejrze :)



http://hatak.pl/artykuly/zwiastun-kingdom-serialu-osadzonego-w-swiecie-mma
 
Zajebista przeróbka, najlepsze że cała akcja wydarzyła się kilka lat temu naprawdę:



https://www.youtube.com/watch?v=QybqrxyFSKs
 
Panie def, ta akcja z Briggsem to jeszcze sprzed walki z Lepai'em. W temacie o boksie Briggs przez jakiś czas brylował jako główny aktor wielu podobnych filmików.
 
dd 40 załatw mu jakiś sponsoring z kaliforni, może go ta firma zabrać w piździec dożywotnio, taki warunek:-)
 
8FJBiWBr.jpg
 
TYTUS "śmierć konfidentom" w prawym górnym rogu :D


Ja nie wiem, co takie zjeby mają w pusytch łbach. Pewnie to jego ziomal specjalnie wystrojony, żeby było groźnie.
 
@up



A niektorzy sie czepiaja,ze Bonus jest zenujacy.:-)Osobiscie nic nie mam do BGC i nawet lubie/mnie smieszy,ale Popek to dla mnie tragedia,nie wiem czego on by nie zrobil aby zwrocic na siebie uwage
 
Back
Top