Tanio skóry nie sprzedam

Siwa broda ...



+10 do skilla :-)



fgsdfgs.jpg
 
Odpowiedź HD na tego gifa :-)

GPt9avM.gif

Y'all crazy!!! I didn't fall.
I saw a gold tooth on the mat and went for it, but the janitor got there first, picked it up, bit it, then wiped up the blood!!!
i odpowiedź internetów :-)

5B1A8045-8449-4602-BF17-D485F37F3043-38654-000069A5B6BD55F9_zps1a02f6c0.jpg
 
Tsubasa ja tez nie widzialem w tej walce zwyciestwa Strusa, ale Wojslaw z pewnoscia nam to wyjasni w Szczece :)
 
Ja nie potrzebuje wyjaśnienia. Wiem, że Wojsław powie, iż po obaleniu trzeba coś robić, zadawać ciosy, próbować zakładać klucze i podpinać duszenia. Powie, że Piotrek punktował go w stójce, a to i ucieczki z parteru to więcej, niż sama kontrola na ziemi. Doda zapewne, że za bardzo przyzwyczajeni jesteśmy do amerykańskiego systemu punktowania, a obalenia same w sobie są zbyt mocno punktowane. Ja rozumiem podejście Wojsława i model puntkowania walk w KSW, dużo rund remisowych, dużo częstsze punktowanie rund 10-8, 10-7. Tylko, że podoba mi się to równie mocno jak punktowanie trzecie rundy w walce Oliego z Karolem na remis.



p.s



Nie sugeruję absolutnie, że Wojsław przez to wspiera swoich, gdyż w walce Materla - Silva 1 punktował remis, co uważałem krzywdzące dla Michała. Nie mam nic do punktowania Wojsława, tylko nie zawsze rozumiem kryteria jakimi walki w KSW są punktowane, a za którymi sędziowie KSW podążają.
 
Janusze, jak Janusze, ale jest wiele prawdy w tym co mówią, pomimo, że mają przeciętne pojęcie.
 
Matt do technik kończących nie doprowadzał, nie może wygrać samą kontrolą bez ciosów. O ile pamiętam to Piotrek nawet łapał gilotynę.



To była walka, którą można na kursach sędziowskich pokazywać i sobie dyskutować.
 
http://msn.foxsports.com/ufc/story/tflf-ufc-fight-night-hunt-vs-bigfoot-edition-120713?cmpid=tsmtw:fscom:ufconfox



tekściaki z ostatniego fight nightu :)
 
http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhM49J1yR1y1J332k9



Chujowy kamerzysta ale najwazniejsze widac :D. Z tego co pamietam to kiedys na cohones bylo juz o grze "Knock out", dla przypomnienia to czarnuszki sobie chodza po miescie i nokautuja przypadkowych przechodniow. Ten mial pecha i mozna powiedziec ze PRZEGRAL...
 
Back
Top