Tanio skóry nie sprzedam

^^



Tylko książki mu w głowie. Myślałem że to nie możliwe nie widzieć ani jednej części Szybkich :)
 
Też nie widziałem ani części "Szybkich..." i co więcej dalej uważam, że więcej książek, mniej filmów się bardziej sprawdza, przynajmniej w moim wypadku ;)
 
Tomek na bank trolluje i jest fanem wszystkich części "Szybkich i Wściekłych" a zwłaszcza tych z udziałem Paula. Ale w razie coś nie znam gościa ;p
 
1451512_611012492295624_1633299506_n.jpg
 
WTF ? za cholere nie rozumiem poczucia humoru Morozowskiego z facebooka:



"Z najnowszych wiadomości... Dariusz Cholewa coraz bliżej UFC. Dokładniej rzecz ujmując, właśnie opuścił KFC z torbą zawierającą wysokokaloryczne "coś". Szczegóły niestrawności już wkrótce."



1453296_699224086769550_1057522316_n.jpg




https://www.facebook.com/photo.php?fbid=699224086769550&set=a.492878614070766.117052.145177412174223&type=1
 
Pan Mrozowski pogrążył się w absurdzie po tym jak jego najlepsi ludzie przeszli do Rocksów. To takie smutne.
 
To zdjecie wygląda, jakby ktoś kogoś śledził i robił mu zdjecia zza szyby :D A może Wojtek właśnie tak śledzi innych? :D
 
Ha poruszacie temat morozowskiego, czyli temat podnoszący mi ciśnienie. Dla mnie ten typ jest żałosny, te jego dzisiejsze pytania z życia prywatnego itp. po co, na co to komu. Najlepsze jest to, że zadaje niektóre pytania podpierając się tym co tu się pisze na Cohones, a nie na jego kulejącej stronie. Idealnie sprawdziłby się na pudelku i co więcej wkońcu byłyby jakiej komentarze, o których taak mówi w wywiadach a jakoś na stronie tego nie widać
 
On chyba świadomie przyjął taką linię, pytania wkraczające poza sport, plotki, itp.. Chce się trochę odróżnić, zresztą i tak większość wywiadów można by kopiować. Pytania i odpowiedzi są zawsze takie same. Jak przygotowania, jak forma, nie zdradzisz gameplanu, bla, bla, bla. Ważne, że jest pracowity i zawsze pierwszy wrzuca filmiki, przynajmniej motywuje rocksów do pracy. ;-)
 
Fakt jest specyficzny, ale co do wywiadów to jest niezawodny ;).
 
Mnie zawsze rozwalało jak wbijałem tam na wywiady była taka reklama lin treningowych bodajze :



,,Do treningu i na niegrzeczne dziewczynki'' czy cos takiego:-)



Chciałbym sie dowiedziec kto jest autorem tego tekstu -Copywriting na poziomie gimba uzaleznionego od Redtube'a.



Z wywiadow dzisiejszych rozłożył mnie ten w ktorej Mrozó i Kamil Waluś elaboruja na temat nowej dziewczyny KW i Kamil dissuje swoją eks,do tego zapowiada karierę filmową.



 
Chyba czas założyć okulary.
smile.gif





No dobra, sprawdziłem i rzeczywiscie nie było, przyznaje się do błędu. Bynajmniej wczoraj to zdjęcie gdzies po necie śmigało bo widziałem je conajmniej pare razy i nie był to fb Mirka.




szczyt lenistwa to nie zauwazyc różnicy w zdjęciach :)


Nie smieszne :P
 
Kurde, jakoś ciężko mi się jej słucha i na nią patrzy....



https://www.youtube.com/watch?v=wyC65Snpffw



"Pluję szatanowi w ryj" - beka
 
taka refleksja mnie naszla, kilka dni temu zginal jakis aktorzyna z filmow o superautach i anabolowych kierowcach i bylo wielkie poruszenie na forum. nawet dyskusje na temat jego smierci i skutkach moralnych tego wypadku. nawet ubolewanie co to teraz bedzie ze goscia juz nie ma.
a wczoraj drodzy uzytkownicy cohones, zmarl Nelson Mandela. i nic. nawt jednej jebqnej swieczki od forumowiczow. i teraz pytanie.
czy wszyscy fani mma to tępe kapcie, ignoranci ktorzy placza za amerykanskim ferdkiem kiepskim a nie zdaja sobie sprawy z istnienia takich ludzi jak Mandela.
bez hejtu... tak sobie tylko rozmyslam.
 
Back
Top