Tanio skóry nie sprzedam

1469985_690956330936721_780785937_n.jpg
 
Ja od dłuższego czasu - odkąd przestałem przeglądać kwejka i demoty - nie wiem już jaka jest "moda internetowa" i takich obrazków nie widziałem za wiele, z czego się cieszę :)
 
Tych jutubowych śmieszków to bym gnał w chuj. W przypadku udowodnienia, że robi to dla hecy wjebałbym taki mandat żeby się aktorowi odechciało kręcenia miniatur filmowych. Takie sprowokowanie dojazdu radiowozu w celu żeby się pochichrać traktowałbym specjalnie : D żartownisie kurwa. Może się robię stary ale dla mnie to idiotyczne
 
Mnie takie wykonanie śmieszków z policją, albo chodzenie nago po ulicy (siadanie koło kobiet itp - był tu niedawno taki filmik) wcale nie śmieszą. Zazwyczaj Remi i Wardega robią dobre filmiki, ale w trochę inny sposób, z innym podejściem i w innym celu, które mnie śmieszą, Ravgor z kumplem też co jakiś czas fajnego zrobią :)
 
Tych jutubowych śmieszków to bym gnał w chuj. W przypadku udowodnienia, że robi to dla hecy wjebałbym taki mandat żeby się aktorowi odechciało kręcenia miniatur filmowych. Takie sprowokowanie dojazdu radiowozu w celu żeby się pochichrać traktowałbym specjalnie : D żartownisie kurwa. Może się robię stary ale dla mnie to idiotyczne


Za komuny tak by dostał pałą po dupie żeby syczał z tyłka mocniej niż to sprężone powietrze z puszki.
 
Nie kumam czemu spięliście dupe na tego Michała Kujawę. Nagonka na grafficiarzy jest wg mnie straszna. Nie macie pojęcia ilu uzdolnionych ludzi straciło zdrowie przez to, a niektórzy nawet i życie. Tylko dlatego, że chcieli dodać troche koloru smutnym pociągom albo kamienicom. Wiadomo, są ludzie którzy napiszą na murze Legia to stara kurwa i to jest czysty wandalizm ale nagonka za graffiti ? Moim zdaniem śmieszny żart ze sprężonym powietrzem. Tyle
 
Graffiti tak, ale tylko za zgodą, a nie na nowych elewacjach. Coś co ma wspolnego ze sztuką, a nie bezmózgie bazgroły. Pełno w miastach imponujących murali, da sie?! Da!
 
Back
Top