Tanio skóry nie sprzedam



Nie dziwi mnie wcale treść "artykułu" by Aaron Szechter i s-ka, z którego to dowiadujemy się, że co prawda zdjęcie butów w miejscu publicznym na szczęście raczej nie obraża muzułmanów, jednak JEST BARDZO NIEKULTURALNE jak podaje specjalista savoir-vivre Piotr Kłyk, który jednak zachowania Algierczyka też NIE POCHWALA.



Ale jak jeszcze niżej upaść mogą te odmóżdżone lemingi, skoro teraz łykają nawet takie kacapały? Kozojebca-dyplomata goni Polaka ze spluwą w ręku, za co normalny obywatel POlski poszedłby prędko siedzieć, a to debło wypisuje w komentarzach coś o polskim chamstwie i zacofaniu i, że postępowy przybysz z Afryki bardzo dobrze zrobił.
 
Zauważ ten cały profesor tłumaczy że Algierczycy są bardziej impulsywni od Polskich mężczyzn i to go usprawiedliwia. HE he Polaka by nie usprawiedliwiło tylko by dostał 3 mieśiace aresztu :)
 
4f2b11c3acbf1d55ac63645e64e81b87.jpg




:-)
 
Władimir, Władimir i Władimirowicz.
Pierwszego szanuję, drugim gardzę, trzeci jest moim idolem. TAK TO JEST. OJ TAK.
 
Putin dobra kreacja, z cara zrobiła gangstera :-) Kliczko nie wygląda na zbyt szczęśliwego na tym zdjęciu.


@Puczi , ten środkowy to jednocześnie Władimir i Władimirowicz :-)
 
NSA: Archidiecezja Poznańska nie zapłaci podatku od 115 mln zł darowizny



http://finanse.wp.pl/kat,1033759,title,NSA-Archidiecezja-Poznanska-nie-zaplaci-podatku-od-115-mln-zl-darowizny,wid,16250743,wiadomosc.html
 
adib, dupsko Cię tak boli o ten kościół, a jak politycy kradną w biały dzień 270 mld zł to jest ok?
 
swietny ma ten boks Conor, chyba czegos takiego nie da sie wyuczyc? te rece mu plywaja. :)
 
Ee, na worku każdy wygląda imponująco. Szczególnie Born w swoich opowieściach :-) Nie żebym deprecjonował stójkę Conora.
 
Jak kiedyś Was zmasakruje 50 kilo, które będzie tak szybkie, że go nie będzie widać, to wiedzcie, że to Born :-)



Connor to chyba nawet mistrz Irlandii w boksie był.
 
@Mort



a gdzie napisałem, że dla mnie jest ok ? Nie dodawaj mi słów, ktorych nie powiedziałem. :-)
 
To, że oprócz kościoła są także inni złodzieje to nie znaczy, że nie można źle mówić na temat tejże instytucji.
 
ja pierdole, juz widze soda uderzyla, w ogole jaka nadreakcja (co u kobiet nie jest takie szokujace w sumie), Szymon w swojej piosence mial ciupine racji jak widac. oszalala.
 
Back
Top