Tanio skóry nie sprzedam

Już wiem dlaczeg Mamed walczy w wadze 85 najczęściej. Przypomniało mi się że kiedyś waga średnia to była waga 85 kg a waga półcięćka 95. Mamed został przy starej kategorii wagowej.
 
Pies - koks :D



41c604679ee40bc0be889cfeeb16cda9.gif
 
http://www.facebook.com/photo.php?v=559197307490770&set=vb.149756245101547&type=2&theater
Podczas nocnej przejażdżki zauważyłem, że policjanci złamali przepisy ruchu drogowego
Zatrzymałem ich do kontroli oraz w celu przesłuchania w charakterze podejrzanych o złamanie zakazu skrętu w lewo

W przeciągu najbliższego tygodnia wrzucę dwa filmy na główny kanał. Pierwszy z czymś innym od tego do czego się przyzwyczailiście, a drugi już standardowy w sawardega'owym humorze
Wardega SA.
 
Kuźwa, spóśniłem się o pół minuty i nie mogę edytować..







Smutny eksperyment pokazujący brak rekacji ludzi na przemoc obok nich.



 
U mnie na mieście robili podobną akcję ze złodziejem krojącym laski z torebek. Mój kumpel był świadkiem tej prowokacji. Miał wtedy z 17 lat, ale zawsze duże bydle był. Długo nie myśląc, posłał pana redaktorka na glebe i miał już wypłacić mu parę prewencyjnych kopów, ale koleżanka pismaka w ostatniech chwili uratowała go.
 
I co, śmiał się z tego "żartu/eksperymentu", czy był wkurzony, że wpadli na takie coś? :)



Po dalszych filmikach poleciał sub, jest sporo fajnych filmików na tym kanale :D
 
Ziomek z tego wszystkiego to miał polewkę. Ponoć minka redaktorka i jego koleżanki od eksperymentu bezcenna, gdy kumpel zbierał się by go jeszcze na glebie poprawić.



PS. Tak odnosnie podobnych eksperymentów jeśli to tak można nazwać. Ostatnio wielce się zdziwiłem podczas oglądania jednego z filmików tego całęgo Wardęgi. Mianowicie była taka akcja, że wyskakiwał na przechodniów w jakimś parku po ciemaku w masce jakiejś. Tam jakiś gość przechodził i na wyskoczenie tego jegomościa z krzaków zreagował małą agresją. A Wardęga na to do tego typa z ryjem. I rzuca mu tekstem co on odpierdala czy coś w tym stylu. Według mnie to jak ten cały Wardęga kręci sobie takie filmiki to musi wiedzieć, że może dostać po japie i nie mieć pretensji do tego przechodnia. Co więcej powinien go jeszcze przeprosić i powiedzieć, że to tylko kamerowy żarcik i żeby się nie gniewał. A nie gość na nic nie spodziwającego się typa wyskakuję i jeszcze ma do niego pretensje, że ten chciał go trzepnąć w mazak.
 
na YT jest wiele ' Prank Goes Wrong °i ludzie powinni sie liczyc z tym, ze za straszenie lub np: rasizm, kradziez w takich filmach dostana po zębach ;)















i reakcja kolesia w tym filmiku jest bardzo słuszna 7:00 :-)
 
PS. Tak odnosnie podobnych eksperymentów jeśli to tak można nazwać. Ostatnio wielce się zdziwiłem podczas oglądania jednego z filmików tego całęgo Wardęgi. Mianowicie była taka akcja, że wyskakiwał na przechodniów w jakimś parku po ciemaku w masce jakiejś. Tam jakiś gość przechodził i na wyskoczenie tego jegomościa z krzaków zreagował małą agresją. A Wardęga na to do tego typa z ryjem. I rzuca mu tekstem co on odpierdala czy coś w tym stylu. Według mnie to jak ten cały Wardęga kręci sobie takie filmiki to musi wiedzieć, że może dostać po japie i nie mieć pretensji do tego przechodnia. Co więcej powinien go jeszcze przeprosić i powiedzieć, że to tylko kamerowy żarcik i żeby się nie gniewał. A nie gość na nic nie spodziwającego się typa wyskakuję i jeszcze ma do niego pretensje, że ten chciał go trzepnąć w mazak.


Z tym się zgodzę, tez zwróciłem na to uwagę. Robiąc takie cos, powinien być świadomy, że po jakiejś akcji może dostać w pysk, a nie mieć jeszcze pretensje do typa. Gadał coś typu "pojebało Cię?". Na wzór Remiego, czy kogoś innego, powinien przyjąć to po prostu na siebie, potem powiedzieć że to dowcip, a nie mieć spay. To jest u niego minus.



Typek na tym filmiku, dostał strzała od 3:07 i nie miał do nikogo pretensji, wręcz miał bekę z siebie i z tej sytuacji. Jeszcze raz polecam ten kanał :)
 
Ale przecież w tym nowym filmiku, jak go kość kopnął dwa razy w dupe chyba, to po "pojebało Cię?" zbili piątkę i jeszcze:-). Tamten gość o którym piszecie, to jakiś skinhead, więc raczej z nim przyjemności nie było. Mowa o SA Wardęga.







Z tego filmiku z żarciem tylko czarnuchy się rzucały...
 
kawal moze i smieszny, ale sam bym sie wkurwil pewnie mega, jedna z gorszych rzeczy, wpierdalanie komus jedzenia. szczegolnie jesli spytasz kogos czy chce kawalek czy wlasna porcje, podziekuje grzecznie, a potem i bedzie wpierdalac od Ciebie. <kto ma dziewczyne zna ten bol>
 
Przecież gdyby go naprawdę zaatakowali to dopiero wtedy by użył EPO. Nie można stosować EPO ot tak sobie.
 
Back
Top