Tanio skóry nie sprzedam

hmm nie wiem czy to ten sam koles, ale tamto bylo bardziej przesadzone;p no w kazdym razie dzieki:)
 
20130907125259uid2.jpg
 
Nigdy nie zrozumiem waszej fascynacji Mieshą. Przeciętna laska jakich wiele. No ale lepsza od pyzatej Rondy
 
Większość z nich to przeciętne dziewczyny. Ale nie wiedzieć czemu fani mma za samo uprawianie tego sportu dają laskom +100 do wyglądu, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie.



Mi też się Miesha całkiem podoba, Ronda jako tako też (chociaż wkurwia mnie jej osoba i gwiazdorzenie, a to jest raczej odpychające), ale bez przesady z tymi zachwytami :)
 
Myśle, że w kategorii "kobiety mma" (w tym loch kosmicznych pokroju Cyborg) Misha to klasa, stąd te zachwyty:) Chociaż Leny, Karoliny i Agnieszki i tak rządzą:-)

A Ronda niech idzie byc gdzie indziej żenującym lamusem, te jej dziwne pozy i miny słabe są.
 
odnośnie filmu Tytusa to kolesiowi zrobiła się twarz jak u predatora, dobra przestroga przed robieniem głupich rzeczy wrrr
 
lepiej dwie kochające matki (w końcu adopcja to nie jest coś, co się zdarza przypadkiem) niż ojciec i matka pijacy


Tobie łatwo mówić, ale matkę się kocha jaka by nie była. Chyba, że mówimy o tym 0,01% marginesu.
 
@amen wiesz że w ten sposób można sobie po prostu ćwiczyć kark? :-) zresztą widziałem jednego gościa z BT u mnie na siłce jak tak ćwiczył.
 
Nic tylko pogratulować, może i jemu ktos kiedyś zrobi fotkę i się pośmiejemy.


Chyba znalazłem gościa ;) ==>
 
Powróciłem dziś na moment do starej tradycji czytania tele tygodnia i od razu trafiłem na coś w sam raz do skórki. Przedstawiono nominacje do tele kamer i w kategorii komentator sportowy pojawiła się osoba Mateusza Borka, co ofc nie jest niczym dziwnym, ale dziwne wydało mi się ostatnie zdanie opisujące jego sylwetkę :-) "W wiedzy o mma nie ma sobie równych"
 
kto zna Bound 2 Kanye teledysk ten ogarnie:



https://www.youtube.com/watch?v=nRckgn36lzY#
 
Back
Top