Tanio skóry nie sprzedam

dosyc dobrana para, kurewsko ciezko jest rozgryzc Franco, po prostu zrezana doskonale glowa, czasem jak on cos na fb pierdolnie, totalny dystans do swiata, a przy tym naprawde dobre aktorstwo, podobnie Seth. teledysk 'idealny'. ;)
 
60b28a30a0990b58e30773d8d54c8530_original.jpg
 
To walka Matta z Piotrkiem będzie z użyciem broni białej? Może być ciekawie :)
 
Wrzucałem już kiedyś filmiki tego typa, ale to, co teraz zrobił to jazda po bandzie ;). Braku jaj nie można mu zarzucić.
 
FTW



Ten koleś, który wrzuca te filmiki jest dla mnie zerem. Mam nadzieję, że kiedyś dostanie tak w ryj, że odechce mu się wkurwiać ludzi, niby w imię wyższych celów.
 
Właśnie gorszy. Remi robi dobre jaja dla zabawy, a ten gość to po prostu idealny przykład zwykłej pizdy. Niby w imię wyższego celu (dbanie o chodniki i przepisy) zachowuje się jak totalny prostak i burak. Mam nadzieję, że już go ktoś zdążył za to porządnie ukarać.
 
Ah sorki nie zauważyłem. Co do tego filmiku FTW to zupełnie inna kategoria niż ten goły śmieszek i Remi.
 
Nie wiem jak komuś może imponować jakiś rozebrany frajer. Nie ogarniam, ja bym zajebał takiego gdyby podszedł do mnie, czy do mojej dziewczyny.
 
Szukam amatorskiego teledysku takiego grubego uposledzonego goscia ze wsi co spiewal o tym ze mieszka na niebezpiecznej okolicy i machal rekami jakby mial parkinsona, jakies 2-3 mies temu to tu sie pojawilo kilka razy, ktos wie może co to bylo?
 
Back
Top